http://kariera.mk

Veliaj: Rikthehet linja e trenit në Tiranë, me tren hibrid

para 4 muajve - Zhurnal

Tiranë, 9 nëntor - Në bashkëbisedimin me banorët e Njësisë 9 për Buxhetin 2019, kryebashkiaku Erion Veliaj dhe ministrja e Shëndetësisë dhe Kujdesit Social, Ogerta Manastirliu u shprehën të entuziazmuar...

Rikthehet treni në Tiranë, por do të jetë hibrid

para 4 muajve - Koha.net

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka dhënë lajmin se në Tiranë do të rivendoset linja e trenit, pikërisht në ish-stacionin e vjetër. “Lajmi i mirë që na erdhi nga Edi dhe Damiani është se do t’i rikthehemi...

Veliaj: Rikthehet linja e trenit në Tiranë, gati projekti transformues për turizmin

para 4 muajve - Medial

Në një takim me banorët e njësisë 9 për buxhetin e vitit 2019- të, kreu i Bashkisë së Tiranës, ErionVeliaj, tha se në këto tre vite, bulevardi i ri ka pësuar një transformim të madh.Teksa kanë zhvilluar...

Veliaj: ?Do transformojmë Bulevardin ?Zogu I? në një zonë kushtuar turizmit

para 4 muajve - Albeu

Tre vitet e fundit Njësia 9 ka përjetuar disa nga investimet dhe projektet më të mëdha transformuese për Tiranën, duke nisur nga sheshi “Skënderbej”, për të vijuar me Bulevardin e Ri e deri te Bregu i...

Veliaj: Rikthehet linja e trenit në Tiranë, me tren hibrid

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Në bashkëbisedimin me banorët e Njësisë 9 për Buxhetin 2019, kryebashkiaku Erion Veliaj dhe ministrja e Shëndetësisë dhe Kujdesit Social, Ogerta Manastirliu u shprehën të entuziazmuar për të gjitha ndryshimet...

Veliaj: “Do transformojmë Bulevardin “Zogu I” në një zonë kushtuar turizmit

para 4 muajve - Gazeta Tema

Tre vitet e fundit Njësia 9 ka përjetuar disa nga investimet dhe projektet më të mëdha transformuese për Tiranën, duke nisur nga sheshi “Skënderbej”, për të vijuar me Bulevardin e Ri e deri te Bregu i...

Veliaj: Bulevardi i ri i Tiranës drejt përfundimit

para 4 muajve - Vizion Plus

Në një takim me banorët e njësisë 9 për buxhetin e vitit 2019- të, kreu i Bashkisë së Tiranës, ErionVeliaj, tha se këtë tre vite, bulevardi i ri  ka pësuar transformim të madh. “Fakti që kemi kaluar tre...

Veliaj jeton në një planet tjetër/ Te ‘Astiri’ protestohet, kryebashkiaku i hipën “trenit hibrid” dhe autobusit elektrikë

para 4 muajve - Sot News

Te zona e Unazës së Re në kryeqytet (ndryshe ‘Astiri’) po protestohet çdo ditë kundër planit të ARRSH-së për prishjen e gati 400 banesave dhe bizneseve, me qëllim zgjerimin e rrugës. Por kjo situatë nuk...

Rikthehet treni në Tiranë, por do të jetë hibrid

para 4 muajve - Ekonomia Online

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka dhënë lajmin se në Tiranë do të rivendoset linja e trenit, pikërisht në ish-stacionin e vjetër. “Lajmi i mirë që na erdhi nga Edi dhe Damiani është se do t’i rikthehemi...

Veliaj: Rikthehet linja e trenit në Tiranë, me tren hibrid

para 4 muajve - Java News

Tre vitet e fundit Njësia 9 ka përjetuar disa nga investimet dhe projektet më të mëdha transformuese për Tiranën, duke nisur nga sheshi “Skënderbej”, për të vijuar me Bulevardin e Ri e deri te Bregu i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK