http://kariera.mk

Arrestohen dy persona në Vushtrri

para 4 muajve - Klan Kosova

Policia e Kosovës në Vushtrri, të premtën në orët e pasditës ka arritur t’i identifikojë dy të dyshuar dhe më pas t’i arrestojë për veprën “ tentim vrasje “ dhe “arratisje e personit të privuar nga liria”....

Arrestohen dy persona në Vushtrri

para 4 muajve - Klan Kosova

Policia e Kosovës në Vushtrri, të premtën në orët e pasditës ka arritur t’i identifikojë dy të dyshuar dhe më pas t’i arrestojë për veprën “ tentim vrasje “ dhe “arratisje e personit të privuar nga liria”....

Arrestohen dy persona në Vushtrri, për veprat penale ‘tentim vrasje’ dhe ‘arratisje e personit të privuar nga liria’

para 4 muajve - Telegrafi

Në orët e mesditës të premtes Policia në Vushtrri ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë dy persona të dyshuar për veprat penale ‘tentim vrasje’ dhe ‘arratisje e personit të privuar nga liria’. Kështu...

Arrestohet në Vushtrri i arratisuri nga burgu i Lipjanit

para 4 muajve - Kallxo

Policia e Kosovës në Vushtrri ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë dy persona të dyshuar për veprat penale ‘tentim vrasje’ dhe ‘arratisje e personit të privuar nga liria’. Sipas një komunikate të...

Arrestohen dy persona në Vushtrri

para 4 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës në Vushtrri, të premtën në orët e pasditës ka arritur t’i identifikojë dy të dyshuar dhe më pas t’i arrestojë për veprën “ tentim vrasje “ dhe “arratisje e personit të privuar nga liria”....

Arrestohet i dyshuari për tentim vrasje si dhe i arratisuri nga burgu

para 4 muajve - RTV 21

Policia në Vushtrri ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë sot dy persona Ata janë të dyshuar për veprat penale ‘tentim vrasje’ dhe ‘arratisje e personit të privuar nga liria’. Arrestimi i të dyshuarve...

Arrestohen dy persona të dyshuar për vrasje

para 4 muajve - Zeri

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të dyshuar për veprën penale “tentim vrasje” dhe “arratisje e personit të privuar nga liria. Të dyshuarit ishin në kërkim për një vrasje të ndodhur javë më parë...

Dy të arrestuar për tentim vrasje në Mitrovicë

para 4 muajve - Koha.net

Dy persona janë arrestuar në Vushtrri nga Policia e Kosovës për tentim vrasje në Mitrovicë. “Arrestimi i të dyshuarve është bërë pas ndalimit dhe kontrollit të detajuar, ku fillimisht tek i dyshuari L....

Arrestohen dy persona në Vushtrri

para 4 muajve - Ekonomia Online

Policia e Kosovës në Vushtrri, të premtën në orët e pasditës ka arritur t’i identifikojë dy të dyshuar dhe më pas t’i arrestojë për veprën “ tentim vrasje “ dhe “arratisje e personit të privuar nga liria”....

Arrestohet i dyshuari për tentim vrasje si dhe i arratisuri nga burgu

para 4 muajve - KosovaPress

Arrestimi i të dyshuarve është bërë pas ndalimit dhe kontrollit të detajuar, ku fillimisht tek i dyshuari L. B., 18 vjeçar, , është gjetur dhe është konfiskuar një armë e llojit pistoletë me pesë fishekë....

Përkujtohen 24 viktimat e avionit me personelin e misionit të OKB të rrëzuar afër Mitrovicës

para 5 muajve - Koha.net

Personeli i KFOR-it, së bashku me EULEX dhe përfaqësuesit diplomatikë, kanë nderuar këtë mëngjes 24 personat që vdiqën më 12 nëntor të vitit 1999 në Mitrovicë, përcjell KP. Ata vdiqën në momentin kur avioni...

Grabitje në Vushtrri, arrestohet një 17 vjeçar

para 5 muajve - RTV 21

Raportohet se 17 vjeçari kishte grabitur 150 euro në një barnatore G. M., 17 vjeçar është arrestuar si i dyshuar për veprën penale “grabitje” në një barnatore në Vushtrri. Siç njofton policia, në orët...

Vushtrri, arrestohet një person për grabitje

para 5 muajve - Klan Kosova

Në orët e mbrëmjes së datës 22 tetor 2018, në Stacionin Policor Vushtrri, ishte raportuar rasti me elemente të veprës penale ‘grabitje’. Bazuar në deklaratën e viktimës grabitja kishte ndodhur në kohën...

Pas arrestimit lirohet në procedurë të rregullt personi që grabiti në një barnatore në Vushtrri

para 5 muajve - Telegrafi

Policia e Kosovës e rajonit të Mitrovicës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person për grabitje. Pas një hetimi intensiv dhe dyshimeve të arsyeshme më 7 nëntor hetuesit e Sektorit Rajonal të Hetimeve,...

17 vjeçari në Vushtrri arrestohet për grabitje në barnatore

para 5 muajve - Gazeta Express

Një 17 vjeçar është arrestuar për një rast të grabitjes i cili raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e 22 tetorit. Sipas policisë, viktima kishte deklaruar se me 22 tetor në vendin e saj të punës, në një...

17 vjeçari në Vushtrri arrestohet për grabitje në barnatore

para 5 muajve - Kallxo

Një 17 vjeçar është arrestuar për një rast të grabitjes i cili raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e 22 tetorit. Sipas policisë, viktima kishte deklaruar se me 22 tetor në vendin e saj të punës, në një...

17 vjeçari arrestohet për grabitjen e barnatores

para 5 muajve - Gazeta e re

Një 17 vjeçar me iniciale G. M., është arrestuar në Vushtrri për një grabitje në një barnatore në Vushtrri, me ç’rast i maskuar nën kërcënimin e thikës ia ka grabitur një shumë të hollash prej 150 euro....

17 vjeçari në Vushtrri arrestohet për grabitje në barnatore

para 5 muajve - Fakti Ditor

Një 17 vjeçar është arrestuar për një rast të grabitjes i cili raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e 22 tetorit. Sipas policisë, viktima kishte deklaruar se me 22 tetor në vendin e saj të punës, në një...

17 vjeçari në Vushtrri arrestohet për grabitje në barnatore

para 5 muajve - AlbPortali

Një 17 vjeçar është arrestuar për një rast të grabitjes i cili raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e 22 tetorit. Loading... Sipas policisë, viktima kishte deklaruar se me 22 tetor në vendin e saj të punës,...

Përkujtohen 24 të vdekurit në Mitrovicë

para 5 muajve - KosovaPress

Ata vdiqën në momentin kur avioni që mbante personelin e misionit të OKB-së, u rrëzua në kodrat pranë Mitrovicës./KosovaPress/ Temat: KFOR ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim. Kjo web faqe...

17 vjeçari arrestohet për grabitjen e barnatores

para 5 muajve - KosovaPress

Rasti kishte ndodhur më 22 tetor, ndërsa pas një hetimi intensiv dhe dyshimeve të arsyeshme me datën 7 nëntor, hetuesit e Sektorit Rajonal të Hetimeve, kanë identifikuar dhe kanë arrestuar të dyshuarin:...

17 vjeçar arrestohet për grabitjen e barnatores

para 5 muajve - KosovaPress

Rasti kishte ndodhur më 22 tetor, ndërsa pas një hetimi intensiv dhe dyshimeve të arsyeshme me datën 7 nëntor, hetuesit e Sektorit Rajonal të Hetimeve, kanë identifikuar dhe kanë arrestuar të dyshuarin:...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK