http://kariera.mk

Plani ekonomik i PD, Basha: Taksa e sheshtë do jetë 9%

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Kreu i Partisë Demokratike, në tryeën e programit ekonomik, ku përfshiheshin shumë çështje, ka deklaruar se Gjermania është dhe duhet të jetë një partner strategjik për Shqipërinë. Në prani edhe të dr.Martin...

Basha: PD bashkë me gjermanët e CDU do ti japë Shqipërisë zhvillimin

para 7 muajve - Vizion Plus

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar këtë të premte një takim ekspertin gjerman, Dr. Martin Henze, Kryetar i komisionit te Transportit ne Keshillin Ekonomik të CDU. Në këtë takim...

Basha: Programi ekonomik i PD-së do të bëhet së bashku me CDU-në e Merkel

para 7 muajve - Gazeta Express

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka dalë përpara medias i shoqëruar me kryetarin e komisionit të transportit në Këshillin ekonomik të CDU-së gjermane dhe ka premtuar se opozita do të asistohet nga gjermanët...

PD bashkë me gjermanët e CDU, Basha prezanton programin ekonomik

para 7 muajve - Java News

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ishte sot në një tryezë të rrumbullakët me ekspertin gjerman, Dr. Martin Henze, Kryetar i komisionit te Transportit ne Keshillin Ekonomik të CDU. Bashkë me...

Basha rrëzon Berishën e Kryemadhin, udhëzim bazës të përgatitet për zgjedhje dhe protesta paqësore, nis përzgjedhja e kandidatëve

para 7 muajve - Sot News

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka rrëzuar ish-kryeministrin Sali Berisha dhe kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi sa i takon zgjedhjeve vendore të 2019 dhe protestave. Ditët e fundit, kreu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK