http://kariera.mk

OnePlus, jo Samsung, do të sjell telefonin e parë me procesorin e ri, Snapdragon 855

para 5 muajve - Zhurnal

CEO i OnePlus, Pete Lau, mori pjesë në takimin e sotëm Qualcomm Snapdragon Technology në Hawaii për të bërë një njoftim të habitshëm: pajisja e parë për tregun botëror me procesorin më të ri Qualcomm Snapdragon...

Rrjeti 5G do t’i bëjë smartphonet deri në 300 dollarë më të shtrenjtë

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Standardi i ri celular është që të bëjnë telefonat e zgjuar edhe më të shtrenjtë se ata tashmë janë, thotë OnePlus. Në vitin e ardhshëm, smartphones e parë që do të vijnë në treg, të cilat mbështesin standardin...

Rrjeti 5G do t’i bëjë smartphonet deri në 300 dollarë më të shtrenjtë

para 5 muajve - Lajmi.net

Standardi i ri celular është që të bëjnë telefonat e zgjuar edhe më të shtrenjtë se ata tashmë janë, thotë OnePlus. Në vitin e ardhshëm, smartphones e parë që do të vijnë në treg, të cilat mbështesin standardin...

OnePlus, jo Samsung, do të sjell telefonin e parë me procesorin e ri, Snapdragon 855

para 5 muajve - Telegrafi

CEO i OnePlus, Pete Lau, mori pjesë në takimin e sotëm Qualcomm Snapdragon Technology në Hawaii për të bërë një njoftim të habitshëm: pajisja e parë për tregun botëror me procesorin më të ri Qualcomm Snapdragon...

Rrjeti 5G do t’i bëjë smartphonet deri në 300 dollarë më të shtrenjtë

para 5 muajve - AlbPortali

Në vitin e ardhshëm, smartphones e parë që do të vijnë në treg, të cilat mbështesin standardin e ri celular 5G, transmeton lajmi.net. Loading... Aktualisht, disa kompani po punojnë për këtë, duke përfshirë...

Telefoni i palosshëm i Samsung mund të lansohet në sasi të limituar

para 6 muajve - Zhurnal

Është thënë dhe është shkruar shumë për telefonin e palosshëm Samsung. Kompania ofroi një paraqitje të shkurtër të panelit të ekranit muajin e kaluar, por nuk tregoi pajisjen aktuale. Pritet që në fillim...

Samsung publikon në Twitter duke përdorur një Apple iPhone

para 6 muajve - Ina

Një analizë më vete zbuloi se mbi 300 cicërima ishin dërguar nga i njëjti aplikacion mobil. Samsung publikon në Twitter duke përdorur një Apple iPhone Llogaria në Twitter e Samsung Nigeria është kapur...

Telefoni i palosshëm i Samsung mund të lansohet në sasi të limituar

para 6 muajve - Telegrafi

Është thënë dhe është shkruar shumë për telefonin e palosshëm Samsung. Kompania ofroi një paraqitje të shkurtër të panelit të ekranit muajin e kaluar, por nuk tregoi pajisjen aktuale. Pritet që në fillim...

Kompania kineze e smartfonëve iu bashkohet trendit të telefonave të palosshëm

para 6 muajve - Lajmi.net

Oppo kohët e fundit ka thënë për disa media se në shkurt, kompania teknologjike kineze do të ketë disa lajme për të ndarë në lidhje me një pajisje të palosshme. Huawei ka qenë i pari që lancoi Galaxy F...

Zyrtare: Samsung do të shfaq telefonin 5G këtë javë

para 6 muajve - Telegrafi

Samsung është duke shtënë në të gjitha drejtimet. Disa javë pasi ofroi një paraqitje të shkurtër për gjeneratën e ardhshme Samsung Galaxy X me një ekran prej 7,3 inç OLED, kompania është duke u përgatitur...

Samsung do të shfaq telefonin 5G këtë javë

para 6 muajve - Lajmi.net

Prodhuesi më i madh i telefonave në botë do të shfaqë telefonin e tyre të parë 5G Samsung është duke shtënë në të gjitha drejtimet. Disa javë pasi ofroi një paraqitje të shkurtër për gjeneratën e ardhshme...

Nuk ka iPhone 5G në 2019, duhet të presim deri në 2020

para 6 muajve - Telegrafi

Apple nuk ka plane për të lansuar një iPhone 5G vitin e ardhshëm. Në vend të kësaj, do të duhet të presim deri në vitin 2020 për një iPhone Apple të aftë për t’u lidhur me teknologjinë e re telefonike...

Apple tregon përfundimisht vitin kur do të lancojë smartfonët me 5G

para 6 muajve - Indeks.mk

Apple do të lancojë iPhone-in që mbështetë gjeneratën e pestë teknologjisë së rrjetit të “broadbander” në vitin 2020, sugjeron një raport i ri. Gjigandi teknologjik nga Kalifornia thuhet se po punon në...

Apple tregon përfundimisht vitin kur do të lancojë smartfonët me 5G

para 6 muajve - Republika

Apple do të lancojë iPhone-in që mbështetë gjeneratën e pestë teknologjisë së rrjetit të “broadbander” në vitin 2020, sugjeron një raport i ri. Gjigandi teknologjik nga Kalifornia thuhet se po punon në...

Samsung konfirmon telefonin e parë 5G brenda gjashtë mujorit të parë të 2019-ës

para 6 muajve - Ina

Lajmi vjen pak orë pasi Bloomberg raportoi se Apple nuk do të prezantojë një telefon 5G përpara 2020-ës. Samsung konfirmon telefonin e parë 5G brenda gjashtë mujorit të parë të 2019-ës Operatori celular...

Apple tregon përfundimisht vitin kur do të lancojë smartfonët me 5G

para 6 muajve - Tetova Sot

Apple do të lancojë iPhone-in që mbështetë gjeneratën e pestë teknologjisë së rrjetit të “broadbander” në vitin 2020, sugjeron një raport i ri. Gjigandi teknologjik nga Kalifornia thuhet se po punon në...

Apple tregon përfundimisht vitin kur do të lancojë smartfonët me 5G

para 6 muajve - Lajmi.net

Apple do të lancojë iPhone-in që mbështetë gjeneratën e pestë teknologjisë së rrjetit të "broadbander" në vitin 2020, sugjeron një raport i ri. Gjigandi teknologjik nga Kalifornia thuhet se po punon në...

Kompania koreane realizoi video-thirrjen e parë 5G, përmes një telefoni Samsung

para 6 muajve - Telegrafi

Duket sikur koha e 5G komercial pothuajse ka ardhur, të paktën për njerëzit që jetojnë në Korenë e Jugut. Sipas një raporti në The Korea Herald, ofruesi i rrjetit Korean SK Telecom bëri video-thirrjen...

Kompania koreane realizoi video-thirrjen e parë 5G, përmes një telefoni Samsung

para 6 muajve - Tetova Sot

Duket sikur koha e 5G komercial pothuajse ka ardhur, të paktën për njerëzit që jetojnë në Korenë e Jugut. Sipas një raporti në The Korea Herald, ofruesi i rrjetit Korean SK Telecom bëri video-thirrjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK