http://kariera.mk

Samsung shfaq dizajnin e telefonit të ardhshëm, Galaxy S10

para 5 muajve - Telegrafi

Samsung ka zbuluar një prototip të telefonit të ri të gjeneratës së ardhshme dhe kjo lë shumë për të dëshiruar. Disa tashmë e kanë cilësuar një telefon shumë të shëmtuar. Kompania teknologjike e Koresë...

Telefonat e ardhshëm të Samsung Galaxy do të jenë gjashtëkëndor

para 5 muajve - Zhurnal

Një patentë që Samsung paraqiti këtë vit lë të kuptohet në hartimin e një smartphone të ardhshëm Galaxy. Kjo u zbulua nga LetsGoDigital. Faqja e internetit gjithashtu ka krijuar imazhe bazuar në informacionin...

Telefonat e ardhshëm të Samsung Galaxy do të jenë gjashtëkëndor

para 6 muajve - Lajmi.net

Një patentë që Samsung paraqiti këtë vit lë të kuptohet në hartimin e një smartphone të ardhshëm Galaxy. Kjo u zbulua nga LetsGoDigital. Faqja e internetit gjithashtu ka krijuar imazhe bazuar në informacionin...

Dalin fotot që tregojnë se si duket Samsung Galaxy S10 Plus

para 6 muajve - Lajmi.net

Janë shfaqur fotografi duke treguar modelin e ardhshëm të Samsung. Kohët e fundit janë shfaqur fotografi të Samsung Galaxy S10 , të cilat mund të jenë fotografi zyrtare të Samsung, transmeton lajmi.net....

Kështu do të duket Samsung Galaxy S10+

para 6 muajve - Koha.net

Që nga Konferenca e Zhvilluesve e Samsungut, në internet kanë qarkulluar shumë lajme e spekulime në lidhje me atë se si do të duket dyshja e re Galaxy S10. Sot, një set fotografish (jozyrtare) në një video...

Telefoni i palosshëm i Samsung mund të lansohet në sasi të limituar

para 6 muajve - Zhurnal

Është thënë dhe është shkruar shumë për telefonin e palosshëm Samsung. Kompania ofroi një paraqitje të shkurtër të panelit të ekranit muajin e kaluar, por nuk tregoi pajisjen aktuale. Pritet që në fillim...

Kështu do të duket Samsung Galaxy S10+

para 6 muajve - Shenja

Që nga Konferenca e Zhvilluesve e Samsungut, në internet kanë qarkulluar shumë lajme e spekulime në lidhje me atë se si do të duket dyshja e re Galaxy S10. Sot, një set fotografish (jozyrtare) në një video...

Kështu do të duket Samsung Galaxy S10+

para 6 muajve - Ekonomia Online

Që nga Konferenca e Zhvilluesve e Samsungut, në internet kanë qarkulluar shumë lajme e spekulime në lidhje me atë se si do të duket dyshja e re Galaxy S10. Sot, një set fotografish (jozyrtare) në një video...

Fillon prodhimi masiv i Galaxy F, Samsung do të prodhojë vetëm 1 milion njësi

para 6 muajve - Koha.net

Informatat më të fundit që vijnë nga Korea e Jugut, zbulojnë se telefoni i ri i palosshëm (Galaxy F) i gjigantit të teknologjisë, Samsung, do të jetë smartfoni me edicion të kufizuar pasi kompania është...

Telefoni i palosshëm i Samsung mund të lansohet në sasi të limituar

para 6 muajve - Telegrafi

Është thënë dhe është shkruar shumë për telefonin e palosshëm Samsung. Kompania ofroi një paraqitje të shkurtër të panelit të ekranit muajin e kaluar, por nuk tregoi pajisjen aktuale. Pritet që në fillim...

Kompania kineze e smartfonëve iu bashkohet trendit të telefonave të palosshëm

para 6 muajve - Lajmi.net

Oppo kohët e fundit ka thënë për disa media se në shkurt, kompania teknologjike kineze do të ketë disa lajme për të ndarë në lidhje me një pajisje të palosshme. Huawei ka qenë i pari që lancoi Galaxy F...

Zyrtare: Samsung do të shfaq telefonin 5G këtë javë

para 6 muajve - Telegrafi

Samsung është duke shtënë në të gjitha drejtimet. Disa javë pasi ofroi një paraqitje të shkurtër për gjeneratën e ardhshme Samsung Galaxy X me një ekran prej 7,3 inç OLED, kompania është duke u përgatitur...

Samsung do të shfaq telefonin 5G këtë javë

para 6 muajve - Lajmi.net

Prodhuesi më i madh i telefonave në botë do të shfaqë telefonin e tyre të parë 5G Samsung është duke shtënë në të gjitha drejtimet. Disa javë pasi ofroi një paraqitje të shkurtër për gjeneratën e ardhshme...

Samsung do të lansoj Galaxy A8 më 10 dhjetor

para 6 muajve - Telegrafi

Samsung promovoi lansimin e Galaxy A8 disa javë më parë kur po lansonte një çift pajisjesh të reja në Kinë. Informata që kompania lëshoi në atë kohë sugjeroi që pajisja do të kishte një lloj të ri të ekranit....

Kompania koreane realizoi video-thirrjen e parë 5G, përmes një telefoni Samsung

para 6 muajve - Telegrafi

Duket sikur koha e 5G komercial pothuajse ka ardhur, të paktën për njerëzit që jetojnë në Korenë e Jugut. Sipas një raporti në The Korea Herald, ofruesi i rrjetit Korean SK Telecom bëri video-thirrjen...

Kompania koreane realizoi video-thirrjen e parë 5G, përmes një telefoni Samsung

para 6 muajve - Tetova Sot

Duket sikur koha e 5G komercial pothuajse ka ardhur, të paktën për njerëzit që jetojnë në Korenë e Jugut. Sipas një raporti në The Korea Herald, ofruesi i rrjetit Korean SK Telecom bëri video-thirrjen...

Kinezët vjedhin teknologjinë e Samsung

para 6 muajve - Tetova Sot

Kompanitë e teknologjisë nga Kina lavdërohen me produktet e tyre, por pjesa më e madhe e risive që sjellin ata janë kryesisht të vjedhura. Ekrani i teknologjisë për telefona fleksibël të Samsungut është...

Korea e Jugut akuzon 9 njerëz për shitjen e sekreteve të Samsung në Kinë

para 6 muajve - Periskopi

Prokurorët e Koresë së Jugut kanë ngritur akuza kundër nëntë njerëzve dhe dy kompanive për shitjen e sekreteve intelektuale të Samsung-ut për një kompani kineze, njoftoi Bloomberg të mërkurën mbrëma në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK