http://kariera.mk

Themelimi i Ushtrisë së Kosovës, Serbia nuk e do shtrirjen e saj në pjesën Veriore

para 5 muajve - Klan Kosova

Derisa Kosova gjendet në prag të transformimit të Forcës së Sigurisë së Kosovës në Forcë të Armatosur, Beogradi zyrtar vazhdimisht kundërshton themelimin e kësaj ushtrie. Gazetari i televizionit Klan,...

Serwer mbështet krijimin e Ushtrisë së Kosovës, kritikon qëndrimin e NATO-s

para 5 muajve - Tetova Sot

Analisti amerikan, Daniel Serwer, ka deklaruar se NATO është duke e mbështetur Beogradin, pasi pokundërshton krijimin e Ushtrisë së Kosovës. Në një shkrim autorial, Serwer thotë se Serbia po kërcënon me...

Serwer mbështet krijimin e Ushtrisë së Kosovës, kritikon qëndrimin e NATO-s

para 5 muajve - Gazeta Express

Analisti amerikan, Daniel Serwer, ka deklaruar se NATO është duke e mbështetur Beogradin, pasi pokundërshton krijimin e Ushtrisë së Kosovës. Në një shkrim autorial, Serwer thotë se Serbia po kërcënon me...

Daniel Serwer kritikon NATO-n për qëndrimin ndaj transformimit të FSK-së

para 5 muajve - Telegrafi

Analisti amerikan, Daniel Serwer, ka deklaruar se NATO është duke e mbështetur Beogradin, pasi po kundërshton krijimin e Ushtrisë së Kosovës. Në një shkrim autorial, Serwer thotë se Serbia po kërcënon...

Daniel Serwer kritikon NATO-n për qëndrimin ndaj transformimit të FSK-së

para 5 muajve - Lajmi.net

Analisti amerikan, Daniel Serwer, ka deklaruar se NATO është duke e mbështetur Beogradin, pasi pokundërshton krijimin e Ushtrisë së Kosovës. Në një shkrim autorial, Serwer thotë se Serbia po kërcënon me...

Daniel Serwer kritikon NATO-n për qëndrimin ndaj transformimit të FSK-së

para 5 muajve - Kallxo

Analisti amerikan, Daniel Serwer, ka deklaruar se NATO është duke e mbështetur Beogradin, pasi po kundërshton krijimin e Ushtrisë së Kosovës. Në një shkrim autorial, Serwer thotë se Serbia po kërcënon...

Daniel Serwer e kritikon NATO-n për qëndrimin ndaj transformimit të FSK-së

para 5 muajve - Illyria

Uashington, 6 dhjetor 2018 – Analisti amerikan, Daniel Serwer, ka deklaruar se NATO është duke e mbështetur Beogradin, pasi po kundërshton krijimin e Ushtrisë së Kosovës. Në një shkrim autorial, Serwer...

Analisti nga SHBA-ja godet sekretarin e NATO-s, pasi refuzoi krijimin e ushtrisë së Kosovës

para 5 muajve - Sovrani

Analisti amerikan, Daniel Serwer, ka deklaruar se NATO është duke e mbështetur Beogradin, pasi po kundërshton krijimin e Ushtrisë së Kosovës. Në një shkrim autorial, Serwer thotë se Serbia po kërcënon...

Analisti amerikan: NATO është bërë me Beogradin, Serbia kërcënon me ndërhyrje në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Analisti amerikan, Daniel Serwer, ka deklaruar se NATO është duke e mbështetur Beogradin, pasi po kundërshton krijimin e Ushtrisë së Kosovës. Në një shkrim autorial, Serwer thotë se Serbia po kërcënon...

Analisti amerikan: NATO është bërë me Beogradin, Serbia kërcënon me ndërhyrje në Kosovë

para 5 muajve - Periskopi

Analisti amerikan, Daniel Serwer, ka deklaruar se NATO është duke e mbështetur Beogradin, pasi po kundërshton krijimin e Ushtrisë së Kosovës. Në një shkrim autorial, Serwer thotë se Serbia po kërcënon...

Ushtria e Kosovës acaron Serbinë

para 5 muajve - Vizion Plus

Deklaratat e Prishtinës zyrtare se më 14 dhjetor do të formohet ushtria e Kosovës me anë të votimit në parlament, kanë sjellë reagime të forta në Serbi. Presidenti Aleksandër Vuçiç ka deklaruar se njerëzit...

Themelimi i ushtrisë së Kosovës, alarmon Serbinë

para 6 muajve - Lajmi.net

Transformimi i FSK-së në ushtri, ka ngjallur reagime në Serbi. Një problem i ri mes Kosovës dhe Serbisë. Formimi i ushtrisë është pritur me reagime alarmuese në kryeqytetin serb. Beogradi kishte reaguar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK