http://kariera.mk

“The Favourite” kryeson garën për “Bafta”

para 6 muajve - Gazeta Observer

“The Favourite” me Olivia Colmanin në rolin kryesor udhëheq garën e sivjetme për çmimin prestigjioz “Bafta Awards”, me gjithsej dymbëdhjetë nominime. Ky lajm ka ardhur pak ditë pasi Colman mori një çmim...

“The Favourite” kryeson garën për “Bafta”

para 6 muajve - Zhurnal

“The Favourite” me Olivia Colmanin në rolin kryesor udhëheq garën e sivjetme për çmimin prestigjioz “Bafta Awards”, me gjithsej dymbëdhjetë nominime. Ky lajm ka ardhur pak ditë pasi Colman mori një çmim...

Nominimet e Bafta Film Awards 2019

para 6 muajve - Lexo

Me 12 nominime, filmi ”The Favourite” është si për ironi, favoriti në garën e sivjetshme të çmimeve “Bafta”. Njoftimi erdhi pak ditë pasi aktorja kryesore e tij, Olivia Colman fitoi një “Glob të Artë”...

Nominimet e Bafta Film Awards 2019

para 6 muajve - RTV 21

Çmimet ”Bafta” do të ndahen në “Royal Albert Hall” të Londrës, më 10 shkurt Me 12 nominime, filmi ”The Favourite” është si për ironi, favoriti në garën e sivjetshme të çmimeve “Bafta”. Njoftimi erdhi pak...

Nominimet e Bafta Film Awards 2019

para 6 muajve - AlbPortali

Me 12 nominime, filmi ”The Favourite” është si për ironi, favoriti në garën e sivjetshme të çmimeve “Bafta”. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si...

Nominimet e Bafta Film Awards 2019

para 6 muajve - KosovaPress

Njoftimi erdhi pak ditë pasi aktorja kryesore e tij, Olivia Colman fitoi një “Glob të Artë” për interpretimin e Mbretëreshës Anne. Numri i kandidaturave e shkëput shumë “The Favourite” nga rivalët e tij...

Çmimet “Bafta”, filmi pretendent titullohet pikërisht “Favoriti”

para 6 muajve - Top Channel

Me 12 nominime, filmi “The Favourite” është – si për ironi, – favoriti në garën e sivjetshme të çmimeve “Bafta”. Njoftimi erdhi pak ditë pasi aktorja kryesore e tij, Olivia Colman fitoi një “Glob të Artë”...

Bafta Film Awards 2019: “The Fabourite” udhëheq nominimet

para 6 muajve - KosovaLive360

Filmi i Olivia Colman “The Favourite” e udhëheq garën për Bafta Awards, me 12 nominime. Lajmërimi vjen ditë pasi që Colman fitoi një Golden Globe për rolin e saj si Mbretëresha Anne në filmin dramë-komedi....

Çmimet “Bafta”, favorit është pikërisht filmi…“Favoriti”

para 6 muajve - Java News

Me 12 nominime, filmi “The Favourite” është – si për ironi, – favoriti në garën e sivjetshme të çmimeve “Bafta”. Njoftimi erdhi pak ditë pasi aktorja kryesore e tij, Olivia Colman fitoi një “Glob të Artë”...

“The Favourite” i Olivia Colman me më së shumti nominime në BAFTA

para 6 muajve - RTV 21

Ky film kryeson garën me 12 nominime Filmi The Favourite i Olivia Colman, e kryeson garën me 12 nominime, në edicionin e sivjetmë të BAFTA-s. Lajmërimi u bë disa ditë pasi Colman fitoi një çmim në Golden...

Filmi për Freddie Mercury, dy çmimet në Golden Globes

para 6 muajve - Koha.mk

Mbrëmjen e së dielës është zhilluar ceremonia e ndarjes së çmimeve të Golden Globes. Filmat “Bohemian Rhapsody” dhe “Green Book” kanë qenë befasitë e ceremonisë për ndarjen e Çmimeve Golden Globes këtë...

Përtej vlerësimeve në Golden Globes, ja cilët nga filmat dhe serialet e nominuar duhet t’i shihni patjetër

para 6 muajve - Blitz

Mbrëmjen e djeshme u mbajt në Beverly Hills të Kalifornisë ceremonia e ndarjes së çmimeve Golden Globe, nën moderimin e aktores Sandra Oh dhe Andy Samberg. Këto çmime janë vërtetë të rëndësishme pasi jo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK