http://kariera.mk

Xiaomi sjell Redmi Note 7 me kamerë prej 48 megapiksel për vetëm 130 euro

para 6 muajve - Lajmi.net

Telefoni i parë "i vërtetë" i Redmi dëshiron ti bindë klientët e tij me një çmim të ulët dhe një kamera me rezolucion të lartë. Disa ditë më parë, gjiganti elektronik kinez Xiaomi njoftoi se do të lëshojë...

Xiaomi sjell Redmi Note 7 me kamerë prej 48 megapiksel për vetëm 130 euro

para 6 muajve - AlbPortali

Disa ditë më parë, gjiganti elektronik kinez Xiaomi njoftoi se do të lëshojë telefonin e saj të ri Redmi Note 7. Nuk zgjati shumë dhe tani u prezantua telefoni i parë në këtë konstelacion të ri, transmeton...

Prezantohet telefoni me kamër 48 megapiksel

para 6 muajve - LajmiFundit

Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon...

Prezantohet Redmi Note 7 me kamerë 48 MP

para 6 muajve - Zhurnal

Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon...

Prezantohet telefoni me kamër "shpërthyese", 48 megapiksel

para 6 muajve - Albeu

Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon...

Prezantohet Redmi Note 7 me kamerë 48 MP

para 6 muajve - Gazeta Express

Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon...

Prezantohet Redmi Note 7 me kamerë 48 MP

para 6 muajve - Koha.net

Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon...

Prezantohet Redmi Note 7 me kamerë 48 MP

para 6 muajve - Tetova Sot

Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon...

Xiaomi prezanton modelin e ri, Redmi Note 7

para 6 muajve - Gazeta Observer

Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomit, Lin Bin kishte premtuar një telefon të ardhshëm me kamera prej 48 megapikselë. Sot kompania e ka bërë realitet duke zbuluar modelin e ri me kamera 48 megapikselë....

Xiaomi lajmëron telefonin e ri me kamerën 48 MP, për vetëm 150 dollarë

para 6 muajve - Zhurnal

Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën...

Xiaomi lajmëron telefonin e ri me kamerën 48 MP, për vetëm 150 dollarë

para 6 muajve - Telegrafi

Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën...

Xiaomi lajmëron telefonin e ri me kamerën 48 MP, për vetëm 150 dollarë

para 6 muajve - InfoMagazin

Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën...

Xiaomi lajmëron telefonin e ri me kamerën 48 MP, për vetëm 150 dollarë

para 6 muajve - Flaka

Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën...

Xiaomi lajmëron telefonin e ri me kamerën 48 MP, për vetëm 150 dollarë

para 6 muajve - Tetova Sot

Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK