http://kariera.mk

Galaxy X, telefoni i palosshëm i Samsung mund të lansohet poashtu më 20 shkurt

para 6 muajve - Telegrafi

Samsung ka dërguar ftesa për një ngjarje më 20 shkurt ku do të shohim serinë e Samsung Galaxy S10, por ne gjithashtu mund të shohim Samsung Galaxy X të palosshëm. Kështu njofton The Wall Street Journal,...

Zyrtare: Samsung Galaxy S10 lansohet muajin e ardhshëm

para 6 muajve - Gazeta Observer

Tradicionalisht Samsung ka prezantuar telefonët më të mirë të linjës Galaxy S në Kongresin Mobil të Barcelonës por me Galaxy S10 gjërat ndryshojnë. Këtë vit kompania do të thyejë traditën fillimisht raportoi...

Galaxy S10, Samsung jep datën e prezantimit

para 6 muajve - Ina

Tradicionalisht Samsung ka prezantuar telefonët më të mirë të linjës Galaxy S në Kongresin Mobil të Barcelonës por me Galaxy S10 gjërat ndryshojnë. Këtë vit kompania do të thyejë traditën fillimisht raportoi...

Samsung konfirmon: Galaxy S10 lansohet më 20 shkurt

para 6 muajve - Zhurnal

Samsung do të mbajë një ngjarje të madhe lansimi më 20 shkurt, kompania ka konfirmuar sot, me Unpacked 2019 e tyre që pritet të debutojë Galaxy S10 dhe telefonin e tyre të palosshëm, Galaxy X të shumëpërfolur....

Samsung Galaxy S10 lansohet muajin e ardhshëm

para 6 muajve - Gazeta Observer

Tradicionalisht Samsung ka prezantuar telefonët më të mirë të linjës Galaxy S në Kongresin Mobil të Barcelonës por me Galaxy S10 gjërat ndryshojnë. Këtë vit kompania do të thyejë traditën fillimisht raportoi...

Samsung konfirmon: Galaxy S10 do të lansohet më 20 shkurt

para 6 muajve - Portalb

Samsung do të mbajë një ngjarje të madhe lansimi më 20 shkurt, kompania ka konfirmuar sot, me Unpacked 2019 e tyre që pritet të debutojë Galaxy S10 dhe telefonin e tyre të palosshëm, Galaxy X të shumëpërfolur....

Samsung konfirmon: Galaxy S10 lansohet më 20 shkurt

para 6 muajve - Flaka

Samsung do të mbajë një ngjarje të madhe lansimi më 20 shkurt, kompania ka konfirmuar sot, me Unpacked 2019 e tyre që pritet të debutojë Galaxy S10 dhe telefonin e tyre të palosshëm, Galaxy X të shumëpërfolur....

Galaxy S10 do të lansohet më 17 shkurt, në San Francisko

para 6 muajve - Tetova Sot

Trio e telefonave Samsung Galaxy S10 – Samsung S10, S10 Plus dhe S10 Lite – janë planifikuar për një lansim zyrtar në një ngjarje në San Francisko, një javë përpara MWC 2019, e cila fillon të hënën më...

Po vjen seria e re e Samsung Galaxy S

para 6 muajve - RTV 21

Samsung sivjet shënon 10 vjetorin e serisë së Galaxy Samsung ka njoftuar datën e ngjarjes së ardhshme “Unpacked”, në të cilën pritet gjerësisht të njoftojë me telefonat më të fundit të Galaxy S. Ngjarja...

Samsung konfirmon: Galaxy S10 lansohet më 20 shkurt

para 6 muajve - Telegrafi

Samsung do të mbajë një ngjarje të madhe lansimi më 20 shkurt, kompania ka konfirmuar sot, me Unpacked 2019 e tyre që pritet të debutojë Galaxy S10 dhe telefonin e tyre të palosshëm, Galaxy X të shumëpërfolur....

Galaxy S10 do të lansohet më 17 shkurt, në San Francisko

para 6 muajve - Zhurnal

Trio e telefonave Samsung Galaxy S10 – Samsung S10, S10 Plus dhe S10 Lite – janë planifikuar për një lansim zyrtar në një ngjarje në San Francisko, një javë përpara MWC 2019, e cila fillon të hënën më...

Galaxy S10 do të lansohet më 17 shkurt, në San Francisko

para 6 muajve - Telegrafi

Trio e telefonave Samsung Galaxy S10 – Samsung S10, S10 Plus dhe S10 Lite – janë planifikuar për një lansim zyrtar në një ngjarje në San Francisko, një javë përpara MWC 2019, e cila fillon të hënën më...

Operatori korean konfirmon: Galaxy S10 lansohet së shpejti

para 6 muajve - Flaka

“EE” sapo ka konfirmuar se telefoni i ri Samsung Galaxy është rrugës për në dyqanet e tyre. Operatori mobil njoftoi zbulimin e madh në llogarinë e tyre Twitter dhe klientët mund të regjistrohen në qoftë...

Teknologjia e njohjes së fytyrës dështon në 42 modele telefonësh

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një organizatë jofitimprurëse nga Holanda ka testuar 110 modele smartfonësh dhe gjeti se teknologjia e njohjes së fytyrës që ato kishin nuk funksiononte siç ishte premtuar në 42 prej tyre. Studimi i kryer...

Operatori korean konfirmon: Galaxy S10 lansohet së shpejti

para 6 muajve - Flaka

“EE” sapo ka konfirmuar se telefoni i ri Samsung Galaxy është rrugës për në dyqanet e tyre. Operatori mobil njoftoi zbulimin e madh në llogarinë e tyre Twitter dhe klientët mund të regjistrohen në qoftë...

Operatori korean konfirmon: Galaxy S10 lansohet së shpejti

para 6 muajve - Infokusi

“EE” sapo ka konfirmuar se telefoni i ri Samsung Galaxy është rrugës për në dyqanet e tyre. Operatori mobil njoftoi zbulimin e madh në llogarinë e tyre Twitter dhe klientët mund të regjistrohen në qoftë...

Operatori korean konfirmon: Galaxy S10 lansohet së shpejti

para 6 muajve - Arbresh

“EE” sapo ka konfirmuar se telefoni i ri Samsung Galaxy është rrugës për në dyqanet e tyre. Operatori mobil njoftoi zbulimin e madh në llogarinë e tyre Twitter dhe klientët mund të regjistrohen në qoftë...

Galaxy S10 lansohet së shpejti !

para 6 muajve - InfoMagazin

“EE” sapo ka konfirmuar se telefoni i ri Samsung Galaxy është rrugës për në dyqanet e tyre. Operatori mobil njoftoi zbulimin e madh në llogarinë e tyre Twitter dhe klientët mund të regjistrohen në qoftë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK