http://kariera.mk

Nis tërheqja e trupave amerikane nga Siria

para 5 muajve - Java News

Një zëdhënës i ushtrisë amerikane tha se koalicioni ushtarak në Siri, i udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara, ka nisur procesin e tërheqjes së trupave nga ky vend. Koloneli Sean Ryan tha se “procesi i tërheqjes...

Nis tërheqja e trupave amerikane nga Siria

para 5 muajve - Koha.net

Një zëdhënës i ushtrisë amerikane tha se koalicioni ushtarak në Siri, i udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara, ka nisur procesin e tërheqjes së trupave nga ky vend. Koloneli Sean Ryan tha se "procesi i tërheqjes...

Nis tërheqja e trupave amerikane nga Siria

para 5 muajve - Gazeta Express

Një zëdhënës i ushtrisë amerikane tha se koalicioni ushtarak në Siri, i udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara, ka nisur procesin e tërheqjes së trupave nga ky vend. Koloneli Sean Ryan tha se "procesi i tërheqjes...

Nis tërheqja e trupave amerikane nga Siria

para 5 muajve - Evropa e Lirë

Një zëdhënës i ushtrisë amerikane tha se koalicioni ushtarak në Siri, i udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara, ka nisur procesin e tërheqjes së trupave nga ky vend. Koloneli Sean Ryan tha se "procesi i tërheqjes...

Nis tërheqja e trupave amerikane nga Siria

para 5 muajve - Lajm

Një zëdhënës i ushtrisë amerikane tha se koalicioni ushtarak në Siri, i udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara, ka nisur procesin e tërheqjes së trupave nga ky vend. Koloneli Sean Ryan tha se “procesi i tërheqjes...

Pentagon: Filloi tërheqja e pajisjes nga Siria

para 5 muajve - Zhurnal

Uashington, 11 janar – Ministria amerikane e Mbrojtjes konfirmoi se ka filluar të tërheqë një pjesë të pajisjes nga Siria. “Konfirmoj se filluam me tërheqjen e pajisjes nga Siria”, deklaroi një përfaqësues...

Nis tërheqja e trupave amerikane nga Siria

para 5 muajve - Ekonomia Online

Një zëdhënës i ushtrisë amerikane tha se koalicioni ushtarak në Siri, i udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara, ka nisur procesin e tërheqjes së trupave nga ky vend. Koloneli Sean Ryan tha se “procesi i tërheqjes...

Pas premtimit të Trump, nis tërheqja e trupave amerikane nga Siria

para 5 muajve - LajmiFundit

Një zëdhënës i ushtrisë amerikane tha se koalicioni ushtarak në Siri, i udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara, ka nisur procesin e tërheqjes së trupave nga ky vend. Koloneli Sean Ryan tha se “procesi i tërheqjes...

Pentagon: Filloi tërheqja e pajisjes nga Siria

para 5 muajve - Koha.mk

Uashington, 11 janar – Ministria amerikane e Mbrojtjes konfirmoi se ka filluar të tërheqë një pjesë të pajisjes nga Siria. “Konfirmoj se filluam me tërheqjen e pajisjes nga Siria”, deklaroi një përfaqësues...

Nis tërheqja e trupave amerikane nga Siria

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Një zëdhënës i ushtrisë amerikane tha se koalicioni ushtarak në Siri, i udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara, ka nisur procesin e tërheqjes së trupave nga ky vend. Koloneli Sean Ryan tha se “procesi i tërheqjes...

Në duart e kujt mbetet Siria?

para 5 muajve - Epoka e Re

Vendimi i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të tërhequr trupat amerikane nga Siria i lë të dobësuar aleatët në fushëbetejë dhe i forcon rivalët e mbështetur nga Irani dhe Rusia. Po...

Nis tërheqja e trupave amerikane nga Siria

para 5 muajve - Epoka e Re

Një zëdhënës i ushtrisë amerikane ka thënë se koalicioni ushtarak në Siri, i udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara, ka nisur procesin e tërheqjes së trupave nga ky vend. Koloneli Sean Ryan ka theksuar se “procesi...

Nis tërheqja e trupave amerikane nga Siria

para 5 muajve - Gazeta Observer

Një zëdhënës i ushtrisë amerikane tha se koalicioni ushtarak në Siri, i udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara, ka nisur procesin e tërheqjes së trupave nga ky vend. Koloneli Sean Ryan tha se “procesi i tërheqjes...

Koalicioni rreth SHBA ka filluar t’i tërheqë trupat nga Siria

para 5 muajve - Insajderi

Zëdhënësi i koalicionit amerikan i cili po lufton kundër xhihadistëve të Shtetit Islamik, Shawn Rayan ka thënë se SHBA kanë filluar procesin e tërheqjes së planifikuar nga Siria. Detajet në lidhje me tërheqjen...

Pentagon: Filloi tërheqja e pajisjes nga Siria

para 5 muajve - Lajm

Ministria amerikane e Mbrojtjes konfirmoi se ka filluar të tërheqë një pjesë të pajisjes nga Siria. “Konfirmoj se filluam me tërheqjen e pajisjes nga Siria”, deklaroi një përfaqësues anonim i Pentagonit....

SHBA-të tërheqin disa pajisje ushtarake nga Siria

para 5 muajve - Shenja

Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) kanë filluar të bëjnë tërheqjen e pajisjeve ushtarake nga Siria, konfirmoi një zyrtar nga Pentagoni. Zyrtari, i cili kërkoi të mbetej anonim, tha për Anadolu Agency...

SHBA-të tërheqin disa pajisje ushtarake nga Siria

para 5 muajve - Arbresh

Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) kanë filluar të bëjnë tërheqjen e pajisjeve ushtarake nga Siria, konfirmoi një zyrtar nga Pentagoni. Zyrtari, i cili kërkoi të mbetej anonim, tha për Anadolu Agency...

Le Drian: Franca do të tërhiqet nga Siria kur të arrihet zgjidhje politike

para 5 muajve - Shenja

Franca gjendet ushtarakisht në Irak dhe Siri dhe do të tërhiqet nga kjo e fundit kur të arrihet zgjidhje politike, tha ministri i Jashtëm i vendit, Jean-Yves Le Drian, transmeton AA. Duke folur për televizionin...

“Franca do të tërhiqet nga Siria kur të arrihet zgjidhje politike”

para 5 muajve - Arbresh

Franca gjendet ushtarakisht në Irak dhe Siri dhe do të tërhiqet nga kjo e fundit kur të arrihet zgjidhje politike, tha ministri i Jashtëm i vendit, Jean-Yves Le Drian, transmeton Anadolu Agency (AA). Duke...

Shtetet e Bashkuara refuzojnë të luftojnë për financierët ndërkombëtarë

para 5 muajve - Insajderi

Më 19 dhjetor njoftimi i tërheqjes së pjesshme të ushtarëve amerikanë nga Afganistani dhe i tërheqjes totale nga Siria ka ardhur si një rrufe në qiell të pastër. Sekretari i Mbrojtjes James Mattis ka dhënë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK