http://kariera.mk

Isa Boletini, për Daily Telegraph (1913): Gjithë jetën time, deri në çlirim apo në vdekje, unë do të luftojë…

para 6 muajve - Gazeta Observer

Aurenc Bebja Gazeta franceze, “Journal des débats politiques”, ka botuar të mërkurën e 7 majit 1913, në faqen e dytë, një shkrim në lidhje me intervistën e patriotit shqiptar, Isa Boletini, dhënë në Londër...

Isa Boletini, për Daily Telegraph (1913): Gjithë jetën time, deri në çlirim apo në vdekje, unë do të luftoj serbët, grekët, malazezët…

para 6 muajve - InfoMagazin

Gazeta franceze, “Journal des débats politiques”, ka botuar të mërkurën e 7 majit 1913, në faqen e dytë, një shkrim në lidhje me intervistën e patriotit shqiptar, Isa Boletini, dhënë në Londër për prestigjiozen...

Isa Boletini, për Daily Telegraph (1913): Gjithë jetën time, deri në çlirim apo në vdekje

para 6 muajve - Pa censure

Gazeta franceze, “Journal des débats politiques”, ka botuar të mërkurën e 7 majit 1913, në faqen e dytë, një shkrim në lidhje me intervistën e patriotit shqiptar, Isa Boletini, dhënë në Londër për prestigjiozen...

Isa Boletini, për Daily Telegraph (1913): Gjithë jetën time, deri në çlirim apo në vdekje

para 6 muajve - Koha.mk

Gazeta franceze, “Journal des débats politiques”, ka botuar të mërkurën e 7 majit 1913, në faqen e dytë, një shkrim në lidhje me intervistën e patriotit shqiptar, Isa Boletini, dhënë në Londër për prestigjiozen...

Isa Boletini, për Daily Telegraph (1913): Gjithë jetën time, deri në çlirim apo në vdekje, unë do të luftoj serbët, grekët, malazezët…

para 6 muajve - Lajm

Gazeta franceze, “Journal des débats politiques”, ka botuar të mërkurën e 7 majit 1913, në faqen e dytë, një shkrim në lidhje me intervistën e patriotit shqiptar, Isa Boletini, dhënë në Londër për prestigjiozen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK