http://kariera.mk

Shpallet fituesi në garën për aeroportin e Kukësit

para 6 muajve - Epoka e Re

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP të Aeroportit të Kukësit. Bashkimi i Përkohshëm i Shoqërive...

Aeroporti i Kukësit, dy firma pa përvojë fitojnë koncesionin

para 6 muajve - Shekulli

Neritan Gjergo Oferta e vetme e dy kompanive “Global Technical Mechanichs” dhe “Bami” sh.p.k. është shpallur fituese për zgjerimin dhe operimin për 35 vjet të aeroportit të Kukësit. Ministria e Infrastrukturës...

Shpallet fituesi në garën për aeroportin e Kukësit

para 6 muajve - Top Channel

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP të Aeroportit të Kukësit. Bashkimi i Përkohshëm i Shoqërive...

Aeroporti i Kukësit, me koncesion. Fituesi do të investojë 8 mln euro

para 6 muajve - Top Channel

Një konsorcium mes dy shoqërive shqiptare, “Global Technical Mechanichs” dhe “Bami sh.p.k.”, do të marrin me koncesion për 35 vite Aeroportin e Kukësit. Ministria e Infrastrukturës njoftoi se e ka shpallur...

Shpallet fituesi i tenderit në garën për aeroportin e Kukësit

para 6 muajve - Albeu

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP të Aeroportit të Kukësit . Bashkimi i Përkohshëm i Shoqërive...

Shpallet fituesi i marrjes me koncesion të Aeroportit të Kukësit

para 6 muajve - Koha.net

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë së Shqipërisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP të Aeroportit të Kukësit. Bashkimi i Përkohshëm...

Shpallet fituesi në garën për aeroportin e Kukësit

para 6 muajve - Lajmi.net

Aeroporti i Kukësit ndodhet 3,5 km në jug të qytetit të Kukësit. Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP...

Aeroporti i Kukësit jepet me koncesion, ja kush është fituesi dhe investimet që do kryhen

para 6 muajve - Gazeta Tema

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP të Aeroportit të Kukësit. Bashkimi i Përkohshëm i Shoqërive “Global Technical Mechanichs” sh.p.k. dhe...

Jepet me koncesion Aeroporti i Kukësit/ Kush është fituesi dhe çfarë parashikohet të bëhet?

para 6 muajve - Sot News

Shpallet fituesi i garës për Aeroportin e Kukësit. Njoftimi është bërë sot nga ministria e Infrastrukturës dhe Energjetikës, e cila ka bërë me dije se “Bashkimi i Përkohshëm i Shoqërive “Global Technical...

Shpallen fituesit e Aeroportit të Kukësit, 8 mln euro investim

para 6 muajve - Vizion Plus

Ministria e Infrastrukturës ka mbyllur vlerësimin e ofertave per dhënien me koncesion te Aeroportit te Kukësit, nga ku ka rezultuar fituese konsorciumi i kompanive “Global technical mechanichs” sh.p.k....

Shpallet fituesi për koncesionin e aeroportit të Kukësit

para 6 muajve - Gazeta Express

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë bëri me dije këtë të premte se ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP të Aeroportit të Kukësit....

Aeroporti i Kukësit jepet me koncesion, fituesi dhe çfarë parashikohet të bëhet

para 6 muajve - Koha Jone

Shpallet fituesi i gares per Aeroportin e Kukesit. Njoftimi eshte bere sot nga ministria e Infrastruktures dhe Energjetikes, e cila ka bere me dije se “Bashkimi i Përkohshëm i Shoqërive “Global Technical...

Shpallet fituesi në garën për aeroportin e Kukësit, ja investimet që do kryhen

para 6 muajve - Gazeta Tema

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP të Aeroportit të Kukësit. Bashkimi i Përkohshëm i Shoqërive “Global Technical Mechanichs” sh.p.k. dhe...

Aeroporti i Kukësit jepet me koncesion, investimi privat 8 mln euro

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP të Aeroportit të Kukësit. Bashkimi i Përkohshëm i Shoqërive...

Aeroporti i Kukësit/ Rreth 8 milionë euro, ja kush fitoi koncesionin

para 6 muajve - Opinion

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP të Aeroportit të Kukësit. Bashkimi i Përkohshëm i Shoqërive...

Investimi 8 milionë euro, shpallet fituesi për aeroportin e Kukësit

para 6 muajve - Java News

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP të Aeroportit të Kukësit. Bashkimi i Përkohshëm i Shoqërive...

Aeroporti i Kukësit jepet me koncesion, ja kush është fituesi dhe si do të vijojnë investimet

para 6 muajve - Lexo

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP të Aeroportit të Kukësit. Bashkimi i Përkohshëm i Shoqërive “Global Technical Mechanichs” sh.p.k. dhe...

Shpallet koncesionari i Aeroportin e Kukësit, premton 8 milinë euro investime

para 6 muajve - Illyria

Tiranë, 11 janar 2019 – Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin e garës për dhënien me koncesion të Aeroportit të Kukësit. Bashkimi...

Shpallet fituesi në garën për aeroportin e Kukësit

para 6 muajve - Sovrani

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP të Aeroportit të Kukësit. Bashkimi i Përkohshëm i Shoqërive...

Shpallet fituesi, ja kush do e marrë Aeroportin e Kukësit

para 6 muajve - LajmiFundit

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP të Aeroportit të Kukësit. Bashkimi i Përkohshëm i Shoqërive...

Shpallet fituesi i marrjes me koncesion të Aeroportit të Kukësit

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë së Shqipërisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garën e dhënies me koncesion/PPP të Aeroportit të Kukësit. Bashkimi i Përkohshëm...

Shpallen fituesit e Aeroportit të Kukësit, 8 milionë euro investim

para 6 muajve - Insajderi

Ministria e Infrastrukturës ka mbyllur vlerësimin e ofertave për dhënien me koncesion te Aeroportit të Kukësit, nga ku ka rezultuar fituese konsorciumi i kompanive “Global Technical Mechanichs” sh.p.k....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK