http://kariera.mk

Hyrja do të bëhet me pagesë edhe në Brezovicë, Bogë e Prevallë, ja sa duhet të paguani

para 5 muajve - Zhurnal

Çdo person në moshë madhore që do të hyjë në zonën e skive në Brezovicë duhet të paguajë 1 euro, ndërsa për fëmijët vlera është 50 cent. Kjo vlen edhe për zonën e Bogës, Prevallës, Rugovës dhe të tjera...

Hyrja do të bëhet me pagesë edhe në Brezovicë, Bogë e Prevallë, ja sa duhet të paguani

para 5 muajve - Koha Jone

Çdo person në moshë madhore që do të hyjë në zonën e skive në Brezovicë duhet të paguajë 1 euro, ndërsa për fëmijët vlera është 50 cent. Kjo vlen edhe për zonën e Bogës, Prevallës, Rugovës dhe të tjera...

Vizitorët do të paguajnë për hyrje edhe në Bogë, Prevallë, Rugovë, Deçan e Junik

para 5 muajve - OraInfo

Përveç në Brezovicë, taksë për të hyrë do të paguajnë vizitorët në Bogë, Prevallë, Rugovë, Deçan e Junik. Secili person i rritur para se të hyjë në qendrën e skijimit në Brezovicë po paguan taksën prej...

E konfirmon ministri: Hyrja do të bëhet me pagesë edhe në Bogë, Prevallë, Deçan dhe Junik

para 5 muajve - GazetaBlic

Secili person i rritur para se të hyjë në qendrën e skijimit në Brezovicë po paguan taksën prej 1 eurosh ndërsa për fëmijë kushton 50 centë. Kjo pagesë do të fillojë të aplikohet në Bogë , Prevallë, Rugovë...

Përveç në Brezovicë, taksë për të hyrë do të paguajnë vizitorët në Bogë, Prevallë, Rugovë, Deçan e Junik

para 5 muajve - Gazeta Express

Secili person i rritur para se të hyjë në qendrën e skijimit në Brezovicë po paguan taksën prej 1 eurosh ndërsa për fëmijë kushton 50 centë. Kjo pagesë do të fillojë të aplikohet në Bogë , Prevallë, Rugovë...

Përveç Brezovicës këto janë vendet tjera turistike ku vizitorët duhet të paguajnë taksë

para 5 muajve - Insajderi

Secili person i rritur para se të hyjë në qendrën e skijimit në Brezovicë po paguan taksën prej 1 eurosh ndërsa për fëmijë kushton 50 centë. Kjo pagesë do të fillojë të aplikohet në Bogë , Prevallë, Rugovë...

Përveç në Brezovicë, taksë për të hyrë do të paguajnë vizitorët në Bogë, Prevallë, Rugovë, Deçan e Junik

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Secili person i rritur para se të hyjë në qendrën e skijimit në Brezovicë po paguan taksën prej 1 eurosh ndërsa për fëmijë kushton 50 centë. Kjo pagesë do të fillojë të aplikohet në Bogë , Prevallë, Rugovë...

Përveç Brezovicës, taksë do të paguani edhe në Bogë, Prevallë, Rugovë, Deçan e Junik

para 5 muajve - Periskopi

Secili person i rritur para se të hyjë në qendrën e skijimit në Brezovicë po paguan taksën prej 1 eurosh ndërsa për fëmijë kushton 50 centë. Kjo pagesë do të fillojë të aplikohet në Bogë , Prevallë, Rugovë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK