http://kariera.mk

Apple sivjet lanson tre telefona

para 5 muajve - Koha.net

Apple gjatë vitit 2018 lansoi tri modele të iPhonëve: iPhone XR, iPhone XS dhe iPhone XS Max. Sipas disa raportimeve, Apple është duke planifikuar të lansojë tri modele të iPhonëve edhe gjatë vitit 2019....

Raporti i ri ‘konfirmon’ iPhone-in e 2019, me tri kamera

para 5 muajve - Telegrafi

Duke pasur parasysh se 2018 ishte viti “S” në përditësimin e iPhone, pritet që iPhone i këtij viti të shfaqë diçka të re. Javën e kaluar ka dalur një koncept që tregoi iPhone me një lente të trefishtë...

Apple do të qëndrojë me tre iPhone në 2019, njëri me ekran LCD

para 5 muajve - Zhurnal

Apple ka planifikuar të lançojë tre modele të reja iPhone përsëri këtë vit përfshirë një pasardhës për modelin iPhone XR. Shitjet e këtij të fundit nuk përmbushën pritshmëritë e Apple sipas Wall Street...

Zbresin çmimet e iPhoneve në tregun ndërkombëtar

para 5 muajve - LajmiFundit

Shkurtimet e çmimeve janë mjaft të pazakonta për smartphones Apple, prandaj ekspertët janë të shqetësuar. Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën...

Shitësit e Apple zbresin çmimet e Iphone

para 5 muajve - Fol

Shkurtimet e çmimeve janë mjaft të pazakonta për smartphones Apple, prandaj ekspertët janë të shqetësuar. Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën...

“Apple” ul çmimet e “iPhone”-ve në Kinë. Një “XR” blihet 118 dollarë më lirë

para 5 muajve - Portalb

Një sërë dyqanesh elektronike në Kinë i kanë ulur çmimet e “iPhone”-ve këtë javë, pasi “Apple” fajësoi nivelin e ulët të shitjeve të “smartphone”-ve në këtë vend për tkurrjen e fitimeve të saj, transmeton...

Zbriten çmimet e iPhoneve

para 5 muajve - Arbresh

Shkurtimet e çmimeve janë mjaft të pazakonta për smartphones Apple, prandaj ekspertët janë të shqetësuar. Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën...

“Apple” ul çmimet e “iPhone”-ve në Kinë. Një “XR” blihet për 118 dollarë

para 5 muajve - Top Channel

Një sërë dyqanesh elektronike në Kinë i kanë ulur çmimet e “iPhone”-ve këtë javë, pasi “Apple” fajësoi nivelin e ulët të shitjeve të “smartphone”-ve në këtë vend për tkurrjen e fitimeve të saj. Uljet,...

Shitësit e Apple zbresin çmimet e iPhone

para 5 muajve - Lajmi.net

Shkurtimet e çmimeve janë mjaft të pazakonta për smartphones Apple, prandaj ekspertët janë të shqetësuar. Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën...

Apple sjell tre iPhone të rinj këtë vit

para 5 muajve - Lajmi.net

Me sa duket, pranë pasuesve të Xs dhe Xs Max, do të vijë një version i ri i XR më i lirë. Wall Street Journal thotë se ka mësuar nga burime të brendshme që në vitin 2019 tre iPhone të rinj do të vijnë...

Apple do të qëndrojë me tre iPhone në 2019, njëri me ekran LCD

para 5 muajve - Shekulli

Inovacionet e Apple me iPhone dhe strategjia e çmimeve janë mjetet kryesore me të cilat Apple josh konsumatorët. Apple ka planifikuar të lançojë tre modele të reja iPhone përsëri këtë vit përfshirë një...

“Apple” ul çmimet e “iPhone”-ve në Kinë. Një “XR” blihet për 118 dollarë

para 5 muajve - Koha.net

Një sërë dyqanesh elektronike në Kinë i kanë ulur çmimet e “iPhone”-ve këtë javë, pasi “Apple” fajësoi nivelin e ulët të shitjeve të “smartphone”-ve në këtë vend për tkurrjen e fitimeve të saj. Uljet,...

Apple do të qëndrojë me tre iPhone në 2019, njëri me ekran LCD

para 5 muajve - Gazeta Observer

Inovacionet e Apple me iPhone dhe strategjia e çmimeve janë mjetet kryesore me të cilat Apple josh konsumatorët. Apple ka planifikuar të lançojë tre modele të reja iPhone përsëri këtë vit përfshirë një...

Shitësit e Apple zbresin çmimet e iPhone

para 5 muajve - Ekonomia Online

Shkurtimet e çmimeve janë mjaft të pazakonta për smartphones Apple, prandaj ekspertët janë të shqetësuar. Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën...

Shitësit e Apple zbresin çmimet e iPhone

para 5 muajve - Gazeta Observer

Shkurtimet e çmimeve janë mjaft të pazakonta për smartphones Apple, prandaj ekspertët janë të shqetësuar. Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën...

Apple ul prodhimin e iPhone

para 6 muajve - Lajmi.net

Kompania amerikane e teknologjisë kishte humbur kohët e fundit parashikimin e shitjeve dhe tani dëshiron të prodhojë më pak iPhone të rinj. Apple fshin planet e saj të prodhimit për tre modele të reja...

Shitësit e Apple zbresin çmimet e iPhone

para 5 muajve - AlbPortali

Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën Popullore ulën çmimet e tyre për modelet e reja të iPhone këtë javë, transmeton lajmi.net. Ka pasur...

“Apple” ul çmimet e “iPhone”-ve në Kinë. Një “XR” blihet për 118 dollarë

para 5 muajve - Lajm

Një sërë dyqanesh elektronike në Kinë i kanë ulur çmimet e “iPhone”-ve këtë javë, pasi “Apple” fajësoi nivelin e ulët të shitjeve të “smartphone”-ve në këtë vend për tkurrjen e fitimeve të saj. Uljet,...

“Apple” ul çmimet e “iPhone”-ve në Kinë. Një “XR” blihet për 118 dollarë

para 5 muajve - Ekonomia Online

Një sërë dyqanesh elektronike në Kinë i kanë ulur çmimet e “iPhone”-ve këtë javë, pasi “Apple” fajësoi nivelin e ulët të shitjeve të “smartphone”-ve në këtë vend për tkurrjen e fitimeve të saj. Uljet,...

Bien kërkesa për iPhone-t e rinj, modelet e reja shumë të shtrenjta

para 6 muajve - Albinfo

Shumë analistë dhe konsumatorë kanë thënë se iPhona-t e rinj kanë një çmim më të lartë Apple, e cila ka ulur ndjeshëm parashikimin e shitjeve gjatë tremujorit javën e kaluar, tashmë ka reduktuar në masë...

Prodhimi i iPhone-ëve të ri është reduktuar për 10 për qind

para 6 muajve - Arbresh

Zakonisht të gjithë dëshirojnë të fillojnë vitin e ri mbarë për shkak që ndihmon në vendosjen e ndjenjës së mirë për pjesën tjetër të vitit. Për fat të keq për Apple nuk duket të jetë kështu, pasi një...

Apple feston ditëlindjen e 12-të të iPhone

para 6 muajve - Indeks.mk

Steve Jobs e kishte zbuluar për publikun celularin iPhone, 12 vite më parë, saktësisht më 9 janar 2007. Në fazën e botës së Mac, Jobs kishte shfaqur për herë të parë pajisjen e parë iPhone, që ishte pajisja...

Apple feston ditëlindjen e 12-të të iPhone

para 6 muajve - Koha.net

Steve Jobs e kishte zbuluar për publikun celularin iPhone, 12 vite më parë, saktësisht më 9 janar 2007. Në fazën e botës së Mac, Jobs kishte shfaqur për herë të parë pajisjen e parë iPhone, që ishte pajisja...

Ditëlindja e 12-të të iPhone

para 6 muajve - Insajderi

Në fazën e botës së Mac, Jobs kishte shfaqur për herë të parë pajisjen e parë iPhone, që ishte pajisja e parë me ekran me prekje dhe me internet. Një punonjës i Apple e ndau përvojën e tij me publikun...

12 vjet nga lansimi i iPhone

para 6 muajve - RTV 21

iPhone u lansua me 9 janar, 2007 Steve Jobs e kishte zbuluar për publikun celularin iPhone, 12 vjet më parë, saktësisht më 9 janar, 2007. Në fazën e botës së Mac, Jobs kishte shfaqur për herë të parë pajisjen...

Apple feston ditëlindjen e 12-të të iPhone

para 6 muajve - Gazeta Observer

Steve Jobs e kishte zbuluar për publikun celularin iPhone, 12 vite më parë, saktësisht më 9 janar, 2007. Në fazën e botës së Mac, Jobs kishte shfaqur për herë të parë pajisjen e parë iPhone, që ishte pajisja...

Apple feston ditëlindjen e 12-të të iPhone

para 6 muajve - KosovaPress

Në fazën e botës së Mac, Jobs kishte shfaqur për herë të parë pajisjen e parë iPhone, që ishte pajisja e parë me ekran me prekje dhe me internet. Një punonjës i Apple e ndau përvojën e tij me publikun...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK