http://kariera.mk

U arrestua në Zvicër, zbardhen akuzat ndaj shqiptarit

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Të tjera detaje dalin në lidhje me shqiptarin e arrestuar në Zvicër për llogari të autoriteteve Italiane. Mësohet se në vitin 2016, Gjykata e kishtë dënuar me 10 vjet  heqje lirie nën akuzën e vrasjes...

Arrestohet në Zvicër shqiptari i kërkuar në Itali për trafik droge

para 5 muajve - Java News

Një i arratisur 26 vjeçar u arrestua në Zvicër në sajë të një urdhër-arresti evropian të lëshuar nga Prokurori Publik i Piacenzës. Shqiptari, i njohur tashmë nga drejtësia, iu arratis policisë tetorin...

Shqiptari i dyshuar për drogë kapet në aeroportin e Zvicrës

para 5 muajve - Insajderi

Një i arratisur 26 vjeçar u arrestua në Zvicër në sajë të një urdhër-arresti evropian të lëshuar nga Prokurori Publik i Piacenzës. Shqiptari, i njohur tashmë nga drejtësia, iu arratis policisë tetorin...

Arrestohet në Zvicër shqiptari i kërkuar në Itali për…

para 5 muajve - Top Channel

Një i arratisur 26 vjeçar u arrestua në Zvicër në sajë të një urdhër-arresti evropian të lëshuar nga Prokurori Publik i Piacenzës. Shqiptari, i njohur tashmë nga drejtësia, iu arratis policisë tetorin...

Arrestohet në Zvicër shqiptari i kërkuar në Itali për….

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Nga: Silvana Muça Një i arratisur 26 vjeçar u arrestua në Zvicër në sajë të një urdhër-arresti evropian të lëshuar nga Prokurori Publik i Piacenzës.  Shqiptari,  i njohur tashmë nga drejtësia, iu arratis...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK