http://kariera.mk

SHBA: Priten ndryshime në programin e vizave për punëtorë të kualifikuar

para 5 muajve - Albinfo

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, tha të premten se planifikon ndryshime në programin H-1B që jep viza të përkohshme për profesione specifike, si teknologjia apo mjekësia, por administrata e tij tha...

Trump planifikon ndryshime në procedurën e vizave për punëtorët

para 5 muajve - Alsat-M

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump tha të premten se planifikon ndryshime në programin H-1B që jep viza të përkohshme për profesione e specialitete si teknologjia apo mjekësia, por administrata e tij tha...

Trump planifikon ndryshime në procedurën e vizave për punëtorët

para 5 muajve - Antpress

12 Janar 2019 / 11:33 Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump tha të premten se planifikon ndryshime në programin H-1B që jep viza të përkohshme për profesione e specialitete si teknologjia apo mjekësia, por...

Doni të shkoni në SHBA? Ja çfarë planifikon Presidenti Trump për punëtorët e kualifikuar

para 5 muajve - Ina

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump tha të premten se planifikon ndryshime në programin H-1B që jep viza të përkohshme për profesione e specialitete si teknologjia apo mjekësia, por administrata e tij tha...

Trump planifikon ndryshime në procedurën e vizave për punëtorët e kualifikuar

para 5 muajve - Java News

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump tha të premten se planifikon ndryshime në programin H-1B që jep viza të përkohshme për profesione e specialitete si teknologjia apo mjekësia, por administrata e tij tha...

Trumpi planifikon ndryshime në procedurën e vizave për punëtorët e kualifikuar

para 5 muajve - Koha.net

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump tha mbrëmë se planifikon ndryshime në programin H-1B që jep viza të përkohshme për profesione si në teknologji apo mjekësi, por administrata e tij tha më vonë se ai i...

Trump planifikon ndryshime në procedurën e vizave për punëtorët e kualifikuar

para 5 muajve - Telegrafi

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump tha të premten se planifikon ndryshime në programin H-1B që jep viza të përkohshme për profesione e specialitete si teknologjia apo mjekësia, por administrata e tij tha...

Trump planifikon ndryshime në procedurën e vizave për punëtorët e kualifikuar

para 5 muajve - Klan Kosova

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump tha të premten se planifikon ndryshime në programin H-1B që jep viza të përkohshme për profesione e specialitete si teknologjia apo mjekësia, por administrata e tij tha...

Trump planifikon ndryshime në procedurën e vizave për punëtorët e kualifikuar

para 5 muajve - Top Channel

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump tha të premten se planifikon ndryshime në programin H-1B që jep viza të përkohshme për profesione e specialitete si teknologjia apo mjekësia, por administrata e tij tha...

Trump planifikon ndryshime në procedurën e vizave për punëtorët e kualifikuar

para 5 muajve - Gazeta Express

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump tha të premten se planifikon ndryshime në programin H-1B që jep viza të përkohshme për profesione e specialitete si teknologjia apo mjekësia, por administrata e tij tha...

Doni të shkoni në SHBA? Ja çfarë planifikon Presidenti Trump për punëtorët e kualifikuar

para 5 muajve - LajmiFundit

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump tha të premten se planifikon ndryshime në programin H-1B që jep viza të përkohshme për profesione e specialitete si teknologjia apo mjekësia, por administrata e tij tha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK