http://kariera.mk

Vajza “e abuzuar” saudite lë Tajlandën, shkon në Kanada

më 1.2019 - Gazeta Shqip

Një vajzë  saudite, e cila ka thënë se ka ikur pasi është abuzuar nga familja e saj, do të lërë Bangkokun dhe do të shkojë në Kanada, tha shefi i policisë tajlandeze. Surachate Hakparn tha se Rahaf Mohammed...

Vajza “e abuzuar” saudite lë Tajlandën, shkon në Kanada

më 1.2019 - Lajm

Një vajzë saudite, e cila ka thënë se ka ikur pasi është abuzuar nga familja e saj, do të lërë Bangkokun dhe do të shkojë në Kanada, tha shefi i policisë tajlandeze. Surachate Hakparn tha se Rahaf Mohammed...

Rahaf Mohammed lë Tajlandën, shkon në Kanada

më 1.2019 - Alsat-M

Një grua saudite, e cila ka thënë se ka ikur pasi është abuzuar nga familja e saj, do të lërë Bangkokun dhe do të shkojë në Kanada, tha shefi i policisë tajlandeze. Surachate Hakparn tha se Rahaf Mohammed...

Rahaf Mohammed lë Tajlandën, shkon në Kanada !

më 1.2019 - InfoMagazin

Një grua saudite, e cila ka thënë se ka ikur pasi është abuzuar nga familja e saj, do të lërë Bangkokun dhe do të shkojë në Kanada, tha shefi i policisë tajlandeze. Surachate Hakparn tha se Rahaf Mohammed...

Rahaf Mohammed lë Tajlandën, shkon në Kanada

më 1.2019 - Neshesh

12 Janar 2019 / 8:27 Një grua saudite, e cila ka thënë se ka ikur pasi është abuzuar nga familja e saj, do të lërë Bangkokun dhe do të shkojë në Kanada, tha shefi i policisë tajlandeze. Surachate Hakparn...

Gruaja ‘e abuzuar’ saudite lë Tajlandën, shkon në Kanada

më 1.2019 - Kallxo

Një grua saudite, e cila ka thënë se ka ikur pasi është abuzuar nga familja e saj, do të lërë Bangkokun dhe do të shkojë në Kanada, tha shefi i policisë tajlandeze. Surachate Hakparn tha se Rahaf Mohammed...

Gruaja "e abuzuar" saudite lë Tajlandën, shkon në Kanada

më 1.2019 - Evropa e Lirë

Një grua saudite, e cila ka thënë se ka ikur pasi është abuzuar nga familja e saj, do të lërë Bangkokun dhe do të shkojë në Kanada, tha shefi i policisë tajlandeze. Surachate Hakparn tha se Rahaf Mohammed...

Adoleshentja saudite fiton azilin e kërkuar nga Kanadaja

më 1.2019 - Albinfo

Një adoleshente saudite që iku në Tajlandë pasi që kishte thënë se kishte frikë se familja e saj do ta vriste, ka fituar azilin në Kanada dhe ka udhëtuar gjatë ditës së sotme, tha shefi i emigracionit...

Sauditja e cila kërkon azil do të shkojë në Kanada

më 1.2019 - Insajderi

Shefi i policisë Surachate Hakparn ka thënë se Rahaf Mohammad Al-Qanun 18 vjeçe do të niset sonte për në Kanada. Nuk ka dhënë detaje shtesë. Ai më herët ka thënë se disa vende, duke përfshirë Kanadanë...

Gruaja “e abuzuar” saudite lë Tajlandën, shkon në Kanada

më 1.2019 - Gazeta Observer

Një grua saudite, e cila ka thënë se ka ikur pasi është abuzuar nga familja e saj, do të lërë Bangkokun dhe do të shkojë në Kanada, tha shefi i policisë tajlandeze. Surachate Hakparn tha se Rahaf Mohammed...

Australia i jep azil vajzës saudite që iku nga dhuna në familje

më 1.2019 - Koha.mk

Australia ia ka dhënë statusin e azilantes vajzës 18-vjeçare nga Arabia Saudite, e cila ka thënë se është larguar nga familja nga frika se do ta vrasin. Lajmin e kanë bërë të ditur autoritetet tajlandeze...

Australia i jep azil vajzës saudite që iku nga dhuna në familje

më 1.2019 - Gazeta Express

Australia ia ka dhënë statusin e azilantes vajzës 18-vjeçare nga Arabia Saudite, e cila ka thënë se është larguar nga familja nga frika se do ta vrasin. Lajmin e kanë bërë të ditur autoritetet tajlandeze...

Autoritetet tajlandeze nuk do ta ekstradojnë adoleshenten në Arabinë Saudite

më 1.2019 - Koha.net

Agjencia e OKB-së për Refugjatë, njoftoi se është shumë mirënjohëse ndaj autoriteteve tajlandeze që nuk e kanë dëbuar një 18-vjeçare në Arabinë Saudite, pasi që e njëjta iku nga familja e saj në fundjavë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK