http://kariera.mk

Tjetër çmenduri “sociale”. Sfida “BBC” rrezikon jetë njerëzish

para 5 muajve - Klan Kosova

Policia në shtetin amerikan Utah ka marrë një hap të pazakontë, duke iu kërkuar banorëve të mos ngasin makinat me sytë e lidhur për të ndjekur një sfidë të lëshuar “online”, të frymëzuar nga një film horror...

Çmenduri sociale/ Një sfidë e lëshuar “online” po rrezikon jetë njerëzish, policia merr një hap të pazakontë

para 5 muajve - Sot News

Policia në shtetin amerikan Utah ka marrë një hap të pazakontë, duke iu kërkuar banorëve të mos ngasin makinat me sytë e lidhur për të ndjekur një sfidë të lëshuar “online”, të frymëzuar nga një film horror...

Tjetër çmenduri “sociale”. Sfida “BBC” rrezikon jetë njerëzish

para 5 muajve - Top Channel

Policia në shtetin amerikan Utah ka marrë një hap të pazakontë, duke iu kërkuar banorëve të mos ngasin makinat me sytë e lidhur për të ndjekur një sfidë të lëshuar “online”, të frymëzuar nga një film horror...

Tjetër çmenduri sociale - Sfida “BBC” rrezikon jetë njerëzish

para 5 muajve - Gazeta Express

Policia në shtetin amerikan Utah ka marrë një hap të pazakontë, duke iu kërkuar banorëve të mos ngasin makinat me sytë e lidhur për të ndjekur një sfidë të lëshuar “online”, të frymëzuar nga një film horror...

Tjetër çmenduri “sociale”. Sfida “BBC” rrezikon jetë njerëzish

para 5 muajve - Lajmi.net

Policia në shtetin amerikan Utah ka marrë një hap të pazakontë, duke iu kërkuar banorëve të mos ngasin makinat me sytë e lidhur për të ndjekur një sfidë të lëshuar “online”, të frymëzuar nga një film horror...

Çmenduri sociale, sfida e “BBC” rrezikon jetë njerëzish

para 5 muajve - Java News

Policia në shtetin amerikan Utah ka marrë një hap të pazakontë, duke iu kërkuar banorëve të mos ngasin makinat me sytë e lidhur për të ndjekur një sfidë të lëshuar “online”, të frymëzuar nga një film horror...

Sfida “Bird Box” rrezikon jetë njerëzish

para 5 muajve - Ekonomia Online

Policia në shtetin amerikan Utah ka marrë një hap të pazakontë, duke iu kërkuar banorëve të mos ngasin makinat me sytë e lidhur për të ndjekur një sfidë të lëshuar “online”, të frymëzuar nga një film horror...

Tjetër çmenduri sociale – Sfida “Bird Box Challenge” rrezikon jetë njerëzish

para 5 muajve - Insajderi

Çmenduria është frymëzuar nga filmi i “Netflix”-it, “Bird Box”, ku luan Sandra Bullock. Javën e shkuar, “Netflix” paralajmëroi fansat të mos përpiqen të provojnë sfidën. Ndërsa këtë javë, e njëjta këshillë...

Ka vetëm një javë, por ja sa herë është shikuar “Bird Box” në Netflix

para 6 muajve - Gazeta Observer

Dhjetëra milionë njerëz kanë parë Bird Box, filmin e prodhuar nga Netflix me Sandra Bullock, në javën e parë të lirimit të tij në shërbimin streaming. Ndonëse Netflix pohon se më shumë se 45 milionë llogari...

Ka vetëm një javë, por ja sa herë është shikuar “Bird Box” në Netflix

para 6 muajve - Lajm

Dhjetëra milionë njerëz kanë parë Bird Box, filmin e prodhuar nga Netflix me Sandra Bullock, në javën e parë të lirimit të tij në shërbimin streaming. Ndonëse Netflix pohon se më shumë se 45 milionë llogari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK