http://kariera.mk

A do të ketë zgjedhje të reja, ja çfarë thotë Zaevi

para 5 muajve - Aktuale

Gjatë konferencës së sotshme, kryeministri Zoran Zaev ka komentuar edhe kërkesën e VMRO-së për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare. Ai ka thënë se do të duhet ta shqyrtojë këtë çështje pasi...

Zaev: Mickoski kërkon zgjedhje, por lutet që mos të pranojmë

para 5 muajve - Alsat-M

Gjatë konferencës së sotshme, kryeministri Zoran Zaev ka komentuar edhe kërkesën e VMRO-DPMNE-së për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare së bashku me ato presidenciale. “Mickoski kërkon zgjedhje,...

A do të ketë zgjedhje të reja, ja çfarë thotë Zaevi

para 5 muajve - Ina

Gjatë konferencës së sotshme, kryeministri Zoran Zaev ka komentuar edhe kërkesën e VMRO-së për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare. Ai ka thënë se do të duhet ta shqyrtojë këtë çështje pasi...

Ja si i përgjigjet Zaevi-Mickoskit për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme

para 5 muajve - Iliria News

Kryeministri Zoran Zaev sot është drejtuar para qytetarëve përmes një konference për shtyp duke treguar për miratimin e ndryshimeve kushtetuese dhe gjithë procesin e përmbyllur. Në pyetjen e gazetarëve...

Zaev: Mickoski kërkon zgjedhje por lutet që mos e pranojmë

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 janar – Kryeministri Zoran Zaev sot është drejtuar para qytetarëve përmes një konference për shtyp duke treguar për miratimin e ndryshimeve kushtetuese dhe gjithë procesin e përmbyllur. Në pyetjen...

Zaev: Mickoski kërkon zgjedhje, por lutet që mos të pranojmë

para 5 muajve - InfoShqip

Gjatë konferencës së sotshme, kryeministri Zoran Zaev ka komentuar edhe kërkesën e VMRO-DPMNE-së për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare së bashku me ato presidenciale. “Mickoski kërkon zgjedhje,...

Ja si i përgjigjet Zaevi-Mickoskit për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme

para 5 muajve - Aktuale

Kryeministri Zoran Zaev sot është drejtuar para qytetarëve përmes një konference për shtyp duke treguar për miratimin e ndryshimeve kushtetuese dhe gjithë procesin e përmbyllur. Në pyetjen e gazetarëve...

Zaev: Mickoski kërkon zgjedhje, por lutet që mos të pranojmë

para 5 muajve - Lajm

Gjatë konferencës së sotshme, kryeministri Zoran Zaev ka komentuar edhe kërkesën e VMRO-DPMNE-së për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare së bashku me ato presidenciale. “Mickoski kërkon zgjedhje,...

Zaev: Mickoski kërkon zgjedhje, por lutet që mos të pranojmë

para 5 muajve - Tetova Sot

Gjatë konferencës së sotshme, kryeministri Zoran Zaev ka komentuar edhe kërkesën e VMRO-DPMNE-së për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare së bashku me ato presidenciale. “Mickoski kërkon zgjedhje,...

Zaev: Mickoski kërkon zgjedhje, por lutet që mos të pranojmë

para 5 muajve - InfoMagazin

Gjatë konferencës së sotshme, kryeministri Zoran Zaev ka komentuar edhe kërkesën e VMRO-DPMNE-së për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare së bashku me ato presidenciale. “Mickoski kërkon zgjedhje,...

Zaev: Nuk i frikësohemi zgjedhjeve, por janë të kushtueshme dhe pengojnë proceset

para 5 muajve - InfoShqip

Gjatë konferencës së sotshme, kryeministri Zoran Zaev ka komentuar edhe kërkesën e VMRO-së për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, raporton TV SHENJA. Ai ka thënë se do të duhet ta shqyrtojë...

Zaev: Nuk i frikësohemi zgjedhjeve, por janë të kushtueshme dhe pengojnë proceset

para 5 muajve - Lajm

Gjatë konferencës së sotshme, kryeministri Zoran Zaev ka komentuar edhe kërkesën e VMRO-së për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, raporton TV SHENJA. Ai ka thënë se do të duhet ta shqyrtojë...

Zaev: Nuk i frikësohemi zgjedhjeve, por janë të kushtueshme dhe pengojnë proceset

para 5 muajve - Tetova Sot

Gjatë konferencës së sotshme, kryeministri Zoran Zaev ka komentuar edhe kërkesën e VMRO-së për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, raporton TV SHENJA. Ai ka thënë se do të duhet ta shqyrtojë...

Zaev: Mickoski kërkon zgjedhje, por lutet që mos të pranojmë

para 5 muajve - AlbPortali

Gjatë konferencës së sotshme, kryeministri Zoran Zaev ka komentuar edhe kërkesën e VMRO-DPMNE-së për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare së bashku me ato presidenciale. “Mickoski kërkon zgjedhje,...

Zaev: Mickoski kërkon zgjedhje, por lutet që mos të pranojmë

para 5 muajve - Fakti Ditor

Gjatë konferencës së sotshme, kryeministri Zoran Zaev ka komentuar edhe kërkesën e VMRO-DPMNE-së për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare së bashku me ato presidenciale. “Mickoski kërkon zgjedhje,...

Zaev: Nuk i frikësohemi zgjedhjeve, por janë të kushtueshme dhe pengojnë proceset

para 5 muajve - Shenja

Gjatë konferencës së sotshme, kryeministri Zoran Zaev ka komentuar edhe kërkesën e VMRO-së për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, raporton TV SHENJA. Ai ka thënë se do të duhet ta shqyrtojë...

Zaev: Nëse nuk ka shumicë do mbledh Këshillin qendrorë të partisë

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 10 janar - Numri i deputetëve të cilët do t’i përkrahin ndryshimet kushtetuese do të dihet gjatë momentit të votimit. Kështu ka deklaruar kryeministri Zoran Zaev, duke shtuar se kjo do të shihet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK