http://kariera.mk

Çfarë pritet të ndodhë me Saimir Tahirin? Ja kur përfundojnë afatet e hetimit për ish-ministrin

më 1.2019 - Sot News

Prokuroria e Krimeve të Rënda do të vendosë, deri në 17 janar, për fatin e hetimeve për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, nëse do ta dërgoje në gjykim apo do të vendosë pushimin e çështjes. Mësohet...

Java e ardhshme vendimtare për Saimir Tahirin

më 1.2019 - Illyria

Tiranë, 12 janar 2019 – Java që vjen do të jetë vendimtare për dosjen ku është i përfshirë ish Ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri. Burime të Ora News bëjnë me dije se  prokurorët e çështjes do të mblidhen ...

Java e ardhshme vendimtare për Saimir Tahirin

më 1.2019 - Koha Jone

Deri në 17 janar Prokuroria e Krimeve të Rënda do të vendosë  për fatin e  hetimeve për ish Ministrin e Brendshëm Sajmir Tahiri nese do ta dërgoje ne  gjykim apo do te vendosë pushimin e cështjes.. mesohet...

Hetimet për ish-ministrin, java e ardhshme vendimtare për Saimir Tahirin

më 1.2019 - Java News

Fillimi i javës së ardhshme pritet të jetë deçiziv për fatin e dosjes hetimore ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit. Grupi i prokurorëve të krimeve të rënda që ka në dorë këtë dosje prej më shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK