http://kariera.mk

Njihuni me kriterin e ri që ju jep mundësi të rekrutoheni në Policinë e Shtetit

më 1.2019 - Sot News

Më shumë se 100 studentë, që kanë mbaruar me rezultate të larta, do të kenë mundësi të bëhen pjesë e Policisë së Shtetit, në disa sektorë ku mungojnë specialistët. Me hyrjen në fuqi të ndryshimeve ligjore,...

Policia e Shtetit “hap dyert” për studentët me mesatare mbi 8

më 1.2019 - Top Channel

Më shumë se 100 studentë, që kanë mbaruar me rezultate të larta, do të kenë mundësi të bëhen pjesë e Policisë së Shtetit, në disa sektorë ku mungojnë specialistët. Me hyrjen në fuqi të ndryshimeve ligjore,...

Policia e Shtetit “hap dyert” për studentët me mesatare mbi 8

më 1.2019 - Gazeta Shqip

Më shumë se 100 studentë, që kanë mbaruar me rezultate të larta, do të kenë mundësi të bëhen pjesë e Policisë së Shtetit, në disa sektorë ku mungojnë specialistët. Me hyrjen në fuqi të ndryshimeve ligjore,...

Je studentët me mesatare mbi 8? Policia e Shtetit thirrje të rinjve: Ja procedurat se si mund të bëheni pjesë e jona

më 1.2019 - Gazeta Tema

Më shumë se 100 studentë, që kanë mbaruar me rezultate të larta, do të kenë mundësi të bëhen pjesë e Policisë së Shtetit, në disa sektorë ku mungojnë specialistët. Me hyrjen në fuqi të ndryshimeve ligjore,...

Dëshironi të bëheni pjesë e Policisë së Shetit? Ja procedurat që duhen plotësuar

më 1.2019 - Lexo

Më shumë se 100 studentë, që kanë mbaruar me rezultate të larta, do të kenë mundësi të bëhen pjesë e Policisë së Shtetit, në disa sektorë ku mungojnë specialistët. Me hyrjen në fuqi të ndryshimeve ligjore,...

Policia ‘hap dyert’ për studentët me mesatare mbi 8, ja sektorët ku do punësohen

më 1.2019 - Java News

Më shumë se 100 studentë, që kanë mbaruar me rezultate të larta, do të kenë mundësi të bëhen pjesë e Policisë së Shtetit, në disa sektorë ku mungojnë specialistët. Me hyrjen në fuqi të ndryshimeve ligjore,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK