http://kariera.mk

Skandali me dëmshpërblimet e tërmetit në Mat, policia procedon 7 verifikuesit

para 5 muajve - Top Channel

Pas denoncimit në emisionin investigativ “Fiks Fare”, të enjten, të skandalit të ndodhur në Bashkinë e Matit me dëmshpërblimet e miratuara prej saj, për dëmet e shkaktuara nga tërmeti i 11 gushtit të vitit...

Skandali me dëmshpërblimet e tërmetit në Mat, policia procedon 7 verifikuesit

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Pas denoncimit në emisionin investigativ “Fiks Fare”, të enjten, të skandalit të ndodhur në Bashkinë e Matit me dëmshpërblimet e miratuara prej saj, për dëmet e shkaktuara nga tërmeti i 11 gushtit të vitit...

Skandali me dëmshpërblimet e tërmetit në Mat: Procedohen 7 verifikuesit, përzgjodhën në mënyrë selektive përfituesit

para 5 muajve - Gazeta Tema

Pas denoncimit në emisionin investigativ “Fiks Fare”, të enjten, të skandalit të ndodhur në Bashkinë e Matit me dëmshpërblimet e miratuara prej saj, për dëmet e shkaktuara nga tërmeti i 11 gushtit të vitit...

Plas skandali me shpërblimet e tërmetit në Shqipëri, ja çfarë ka ndodhur me anëtarët e Komisionit të Verifikimit dhe Vlerësimit

para 5 muajve - Sot News

Pas skandalit të publikuar në Fiks Fare në lidhje me shpërblimet  e familjeve të prekura nga tërmeti në Bashkinë Mat, specialistët për hetimin e Krimit Ekonomik Financiar në D.VP Dibër kanë proceduar penalisht...

Dëmshpërblimet e tërmetit në Mat, para vetëm për militantët e PD, policia procedon 7 verifikuesit

para 5 muajve - Java News

Pas denoncimit në emisionin investigativ “Fiks Fare”, të enjten, të skandalit të ndodhur në Bashkinë e Matit me dëmshpërblimet e miratuara prej saj, për dëmet e shkaktuara nga tërmeti i 11 gushtit të vitit...

Skandali me dëmshpërblimet e tërmetit në Mat, policia procedon 7 verifikuesit

para 5 muajve - Antpress

Pas denoncimit në emisionin investigativ “Fiks Fare”, të enjten, të skandalit të ndodhur në Bashkinë e Matit me dëmshpërblimet e miratuara prej saj, për dëmet e shkaktuara nga tërmeti i 11 gushtit të vitit...

Vodhën dëmshpërblimet e tërmetit në Dibër, procedim penal 7 personave

para 5 muajve - LajmiFundit

Pas skandalit të publikuar në Fiks Fare në lidhje me shpërblimet e familjeve të prekura nga tërmeti në Bashkinë Mat, Specialistët për hetimin e Krimit EKonomik Financiar në D.VP Dibër kanë proceduar penalisht...

Skandali me shpërblimet e tërmetit, procedim penal për 7 persona

para 5 muajve - LajmiFundit

Pas skandalit të publikuar në Fiks Fare në lidhje me shpërblimet  e familjeve të prekura nga tërmeti në Bashkinë Mat, Specialistët për hetimin e Krimit EKonomik Financiar në D.VP Dibër kanë proceduar penalisht...

Skandal me dëmshpërblimet për dëmet e tërmetit: Bashkia e Matit jep para’ vetëm për pleqësinë dhe militantët e PD-së

para 6 muajve - Top Channel

Fiks Fare solli mbrëmjen e sotme skandalin që ka ndodhur në Bashkinë Mat me dëmshpërblimet që ka miratuar kjo bashki për dëmet e shkatuara nga tërmeti i 11 gushtit të vitit që shkoi. Në fshatin Barbullej...

Dëmet nga tërmeti: Bashkia e Matit jep dëmshpërblimet vetëm për pleqësinë dhe militantët e PD-së

para 6 muajve - Zhurnal

Fiks Fare solli mbrëmjen e sotme skandalin që ka ndodhur në bashkinë Mat me dëmshpërblimet që ka miratuar kjo bashki për dëmet e shkatuara nga tërmeti i 11 gushtit të vitit që shkoi. Në fshatin Barbullej...

Skandal me dëmshpërblimet për dëmet e tërmetit: Bashkia e Matit jep para vetëm për pleqësinë dhe militantët e PD-së

para 6 muajve - Gazeta Tema

Fiks Fare solli mbrëmjen e sotme skandalin që ka ndodhur në bashkinë Mat me dëmshpërblimet që ka miratuar kjo bashki për dëmet e shkatuara nga tërmeti i 11 gushtit të vitit që shkoi. Në fshatin Barbullej...

Dëmshpërblimet e tërmetit, Bashkia Mat jep para vetëm për militantët e PD

para 6 muajve - Gazeta Shqip

“Fiks Fare” solli mbrëmjen e sotme skandalin që ka ndodhur në Bashkinë Mat me dëmshpërblimet që ka miratuar kjo bashki për dëmet e shkatuara nga tërmeti i 11 gushtit të vitit që shkoi. Në fshatin Barbullej...

Skandal/ Dëmet nga tërmeti: Bashkia e Matit jep dëmshpërblimet vetëm për pleqësinë dhe militantët e PD-së

para 6 muajve - Lexo

Fiks Fare solli mbrëmjen e sotme skandalin që ka ndodhur në bashkinë Mat me dëmshpërblimet që ka miratuar kjo bashki për dëmet e shkatuara nga tërmeti i 11 gushtit të vitit që shkoi. Në fshatin Barbullej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK