http://kariera.mk

Lëvizja BESA: Këto janë të arriturat tona

më 1.2019 - Ina

Lëvizja BESA e drejtuar nga Bilall Kasami ka bërë të ditur se me përpjekjet e mëdha ka arritur që të plotësojë pjesën e disa kërkesave në kuadër të ndryshimeve kushtetuese, por sipas saj, me rëndësi është...

Lëvizja BESA: Këto janë të arriturat tona

më 1.2019 - AlbPortali

Lëvizja BESA e drejtuar nga Bilall Kasami ka bërë të ditur se me përpjekjet e mëdha ka arritur që të plotësojë pjesën e disa kërkesave në kuadër të ndryshimeve kushtetuese, por sipas saj, me rëndësi është...

Lëvizja BESA: Këto janë të arriturat tona

më 1.2019 - Fakti Ditor

Lëvizja BESA e drejtuar nga Bilall Kasami ka bërë të ditur se me përpjekjet e mëdha ka arritur që të plotësojë pjesën e disa kërkesave në kuadër të ndryshimeve kushtetuese, por sipas saj, me rëndësi është...

Lëvizja BESA: Këto janë të arriturat tona

më 1.2019 - Lajm

Lëvizja BESA e drejtuar nga Bilall Kasami ka bërë të ditur se me përpjekjet e mëdha ka arritur që të plotësojë pjesën e disa kërkesave në kuadër të ndryshimeve kushtetuese, por sipas saj, me rëndësi është...

Lëvizja BESA: Këto janë të arriturat tona

më 1.2019 - Tetova Sot

Lëvizja BESA e drejtuar nga Bilall Kasami ka bërë të ditur se me përpjekjet e mëdha ka arritur që të plotësojë pjesën e disa kërkesave në kuadër të ndryshimeve kushtetuese, por sipas saj, me rëndësi është...

Memishi: Këto janë të arriturat e Lëvizjes Besa

më 1.2019 - InfoMagazin

Lëvizja BESA e drejtuar nga Bilall Kasami ka bërë të ditur se me përpjekjet e mëdha ka arritur që të plotësojë pjesën e disa kërkesave në kuadër të ndryshimeve kushtetuese, por sipas saj, me rëndësi është...

Kasami: Urime Shqiptarë rrugën drejtë NATO dhe BE-së !

më 1.2019 - InfoMagazin

Pas një periudhe shumë të vështirë negociatash për ndryshimet kushtetuese, sot përfundimisht mund të deklaroj se këtë proces e përmbyllëm ne sukses. Për her të parë një parti opozitare shqiptare arrinë...

Kasami ka një porosi pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese

më 1.2019 - Ina

Pas një periudhe shumë të vështirë negociatash për ndryshimet kushtetuese, përfundimisht mund të deklaroj se këtë proces e përmbyllëm ne sukses. Për her të parë një parti opozitare shqiptare arrinë një...

Ndryshimet kushtetuese, Kasami: Ky proces u përmbyll me sukses

më 1.2019 - Portalb

Pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese, kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, ka komentuar në profilin e tij në Fejsbuk, duke i falënderuar ekipin negociator për angazhimin për arritjen e marrëveshjes...

Kasami: Dy deputetët e BESËS arritēn ta mbrojnë dinjitetin e shqiptarëve

më 1.2019 - Koha.mk

Shkup, 11 janar – Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, ka theksuar se votimi i sotëm në Parlament tregoi se si mbrohet dinjiteti i shqiptarëve, ndërsa për këtë, ka përgëzuar dy deputetët e partisë...

Kasami: Për herë të parë opozita shqiptare arrin marrëveshje dinjitoze me qeverinë

më 1.2019 - Telegrafi

Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shprehur qëndrimin e tij lidhur me negociatat dhe votimin për ndryshimet kushtetuese. Ai thotë se ka qenë proces...

Kasami: Për herë të parë opozita shqiptare arrin marrëveshje dinjitoze me qeverinë

më 1.2019 - Lajm

Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shprehur qëndrimin e tij lidhur me negociatat dhe votimin për ndryshimet kushtetuese. Ai thotë se ka qenë proces...

Kasami: Urime shqiptarë rrugëtimin drejt NATO-s dhe BE-së

më 1.2019 - Tetova Sot

Pas një periudhe shumë të vështirë negociatash për ndryshimet kushtetuese, sot përfundimisht mund të deklaroj se këtë proces e përmbyllëm ne sukses. Për her të parë një parti opozitare shqiptare arrinë...

Arianit Hoxha: Asnjë parti shqiptare nuk ka mbështetur Lëvizjen Besa

më 1.2019 - Telegrafi

Zëdhënësi i Lëvizjes Besa Arijanit Hoxha, konfirmoi marrëveshjen që është arritur me Lëvizjen Besa dhe Qeverinë për procesin e ndryshimeve kushtetuese. Hoxha tha se ata kanë propozuar 4 amendamente, prej...

Kasami: Dy deputetët e BESËS arritēn ta mbrojnë dinjitetin e shqiptarëve

më 1.2019 - Fakti Ditor

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, ka theksuar se votimi i sotëm në Parlament tregoi se si mbrohet dinjiteti i shqiptarëve, ndërsa për këtë, ka përgëzuar dy deputetët e partisë së tij. Në një status...

Kasami: Për herë të parë opozita shqiptare arrin marrëveshje dinjitoze me qeverinë

më 1.2019 - Arbresh

Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shprehur qëndrimin e tij lidhur me negociatat dhe votimin për ndryshimet kushtetuese. Ai thotë se ka qenë proces...

Kasami: Për herë të parë opozita shqiptare arrin marrëveshje dinjitoze me Qeverinë

më 1.2019 - InfoMagazin

Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shprehur qëndrimin e tij lidhur me negociatat dhe votimin për ndryshimet kushtetuese. Ai thotë se ka qenë proces...

Hoxha: Asnjë parti shqiptare nuk e ka mbështetur Lëvizjen Besa

më 1.2019 - InfoMagazin

Zëdhënësi i Lëvizjes Besa Arijanit Hoxha, konfirmoi marrëveshjen që është arritur me Lëvizjen Besa dhe Qeverinë për procesin e ndryshimeve kushtetuese. Hoxha tha se ata kanë propozuar 4 amendamente, prej...

Ja cili është amendamenti problematik që nuk e pranon shumica parlamentare

më 1.2019 - InfoShqip

Përmes këtij amendamenti, Lëvizja Besa synon rregullimin e përcaktimit të shtetësisë. Problematike mbetet gjuha shqipe nga që 8 deputetët e përjashtuar konsiderojnë se me vendosjen e gjuhëd shqipe zbehet...

Ekskluzive: Ky është amendamenti problematik që nuk e pranon shumica parlamentare

më 1.2019 - Tetova Sot

Përmes këtij amendamenti, Lëvizja Besa synon rregullimin e përcaktimit të shtetësisë. Problematike mbetet gjuha shqipe nga që 8 deputetët e përjashtuar konsiderojnë se me vendosjen e gjuhëd shqipe zbehet...

Ky është amendamenti problematik i BESËS që nuk po pranohet

më 1.2019 - Ina

Përmes këtij amendamenti, Lëvizja Besa synon rregullimin e përcaktimit të shtetësisë. Problematike mbetet gjuha shqipe nga që 8 deputetët e përjashtuar konsiderojnë se me vendosjen e gjuhëd shqipe zbehet...

Ky është amendamenti problematik i BESËS që nuk po pranohet

më 1.2019 - Lajm

Përmes këtij amendamenti, Lëvizja Besa synon rregullimin e përcaktimit të shtetësisë. Problematike mbetet gjuha shqipe nga që 8 deputetët e përjashtuar konsiderojnë se me vendosjen e gjuhëd shqipe zbehet...

Ky është amendamenti problematik që nuk e pranon shumica parlamentare

më 1.2019 - Flaka

Përmes këtij amendamenti, Lëvizja Besa synon rregullimin e përcaktimit të shtetësisë. Problematike mbetet gjuha shqipe nga që 8 deputetët e përjashtuar konsiderojnë se me vendosjen e gjuhëd shqipe zbehet...

Ky është amendamenti problematik i BESËS që nuk po pranohet

më 1.2019 - InfoShqip

Përmes këtij amendamenti, Lëvizja Besa synon rregullimin e përcaktimit të shtetësisë. Problematike mbetet gjuha shqipe nga që 8 deputetët e përjashtuar konsiderojnë se me vendosjen e gjuhëd shqipe zbehet...

Ky është amendamenti problematik që nuk e pranon shumica parlamentare !

më 1.2019 - InfoMagazin

Përmes këtij amendamenti, Lëvizja Besa synon rregullimin e përcaktimit të shtetësisë. Problematike mbetet gjuha shqipe nga që 8 deputetët e përjashtuar konsiderojnë se me vendosjen e gjuhës shqipe zbehet...

Ekskluzive: Ky është amendamenti problematik që nuk e pranon shumica parlamentare

më 1.2019 - Fol

Përmes këtij amendamenti, Lëvizja Besa synon rregullimin e përcaktimit të shtetësisë. Problematike mbetet gjuha shqipe nga që 8 deputetët e përjashtuar konsiderojnë se me vendosjen e gjuhëd shqipe zbehet...

Ky është amendamenti problematik i BESËS që nuk po pranohet

më 1.2019 - Pa censure

Përmes këtij amendamenti, Lëvizja Besa synon rregullimin e përcaktimit të shtetësisë. Problematike mbetet gjuha shqipe nga që 8 deputetët e përjashtuar konsiderojnë se me vendosjen e gjuhëd shqipe zbehet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK