http://kariera.mk

Gjirokastër, dëbora shemb një banesë tradicionale

para 5 muajve - Top Channel

Një banesë tradicionale në Gjirokastër është rrëzuar prej peshës së dëborës. Shtëpia Sako, pranë kompleksit historik të “7 Krojeve”, ishte e pabanuar prej vitesh sepse pronarët ndodhen në emigracion. Edhe...

Gjirokastër, pesha e borës shemb shtëpinë tradicionale

para 5 muajve - Shekulli

Reshjet e borët në Gjirokastër këtë vit kanë qenë të shumta. Ndërkohë, prej peshës së borës, një banesë tradicionale në Gjirokastër është rrëzuar prej peshës së dëborës. Shtëpia Sako, pranë kompleksit...

Bora shemb shtëpinë në Gjirokastër, publikohen pamjet

para 5 muajve - Gazeta Express

Një banesë tradicionale në Gjirokastër është rrëzuar prej peshës së dëborës. Shtëpia Sako, pranë kompleksit historik të “7 Krojeve”, ishte e pabanuar prej vitesh sepse pronarët ndodhen në emigracion. Edhe...

Dëbora shkatërron banesën trodicionale në Gjirokastër

para 5 muajve - Albeu

Dëbora që ka mbuluar Shqipërinë, ditët e fundit, ka shkaktuar edhe probleme në disa qarqe të vendit. Përveç rrugëve të bllokuara në akset Verorë dhe Jug-Lindore, raportohet se dëme janë shënuar edhe në...

Gjirokastër, dëbora shemb banesën tradicionale

para 5 muajve - Lexo

Një banesë tradicionale në Gjirokastër është rrëzuar prej peshës së dëborës. Shtëpia Sako, pranë kompleksit historik të “7 Krojeve”, ishte e pabanuar prej vitesh sepse pronarët ndodhen në emigracion. Edhe...

FOTOT/ Bora shemb një banesë tradicionale në Gjirokastër

para 5 muajve - Java News

Një banesë tradicionale në Gjirokastër është rrëzuar prej peshës së dëborës. Shtëpia Sako, pranë kompleksit historik të “7 Krojeve”, ishte e pabanuar prej vitesh sepse pronarët ndodhen në emigracion. Edhe...

Gjirokastër, dëbora shemb shtëpinë tradicionale

para 5 muajve - LajmiFundit

Një banesë tradicionale në Gjirokastër është rrëzuar prej peshës së dëborës. Shtëpia Sako, pranë kompleksit historik të “7 Krojeve”, ishte e pabanuar prej vitesh sepse pronarët ndodhen në emigracion. Edhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK