http://kariera.mk

Komiteti për menaxhim me kriza me rekomandime për reshjet e reja të dëborës

para 5 muajve - Aktuale

Komiteti menaxhues për koordinim dhe menaxhim në sistemin e menaxhimit me kriza në prag të paralajmërimeve të Drejtorisë për Punë Hidrometeorologjike (DPHM) për reshjet e reja të borës, informon se të...

Rreshjet e borës do të vazhdojnë, institucionet paralajmërojnë për më shumë kujdes

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 janar - Komiteti menaxhues për koordinim dhe menaxhim në sistemin e menaxhimit me kriza në prag të paralajmërimeve të Drejtorisë për Punë Hidrometeorologjike (DPHM) për reshjet e reja të borës,...

Nga e hëna reshje të reja të borës në Maqedoninë e Veriut, institucionet janë të gatshme

para 5 muajve - Telegrafi

Drejtoria për punë sipas parashikimeve të saja njofton se do të ketë reshje të reja të borës nga e hënë ndërsa Komiteti drejtues për koordinim dhe menaxhim në sistemin për menaxhimin me kriza njofton se...

Komiteti për menaxhim me kriza me rekomandime për reshjet e reja të dëborës

para 5 muajve - Koha.mk

Komiteti menaxhues për koordinim dhe menaxhim në sistemin e menaxhimit me kriza në prag të paralajmërimeve të Drejtorisë për Punë Hidrometeorologjike (DPHM) për reshjet e reja të borës, informon se të...

Nga e hëna pritet të ketë reshje bore

para 5 muajve - Shenja

Pritet që reshjet e reja të borës të nisin nga dita e hënë. Komiteti drejtues për koordinim dhe menaxhim në sistemin për menaxhimin me kriza njofton se të gjitha institucionet janë të gatshme pët çdo eventualitet. Nga...

Komiteti për menaxhim me kriza me rekomandime për reshjet e reja të dëborës

para 5 muajve - AlbPortali

Komiteti menaxhues për koordinim dhe menaxhim në sistemin e menaxhimit me kriza në prag të paralajmërimeve të Drejtorisë për Punë Hidrometeorologjike (DPHM) për reshjet e reja të borës, informon se të...

Komiteti për menaxhim me kriza me rekomandime për reshjet e reja të dëborës

para 5 muajve - Fakti Ditor

Komiteti menaxhues për koordinim dhe menaxhim në sistemin e menaxhimit me kriza në prag të paralajmërimeve të Drejtorisë për Punë Hidrometeorologjike (DPHM) për reshjet e reja të borës, informon se të...

Nga e hëna pritet të ketë reshje bore!

para 5 muajve - Fakti Ditor

Pritet që reshjet e reja të borës të nisin nga dita e hënë. Komiteti drejtues për koordinim dhe menaxhim në sistemin për menaxhimin me kriza njofton se të gjitha institucionet janë të gatshme pët çdo eventualitet....

Komiteti për menaxhim me kriza me rekomandime për reshjet e reja të dëborës

para 5 muajve - Lajm

Komiteti menaxhues për koordinim dhe menaxhim në sistemin e menaxhimit me kriza në prag të paralajmërimeve të Drejtorisë për Punë Hidrometeorologjike (DPHM) për reshjet e reja të borës, informon se të...

Komiteti për menaxhim me kriza me rekomandime për reshjet e reja të borës

para 5 muajve - InfoMagazin

Komiteti menaxhues për koordinim dhe menaxhim në sistemin e menaxhimit me kriza në prag të paralajmërimeve të Drejtorisë për Punë Hidrometeorologjike (DPHM) për reshjet e reja të borës, informon se të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK