http://kariera.mk

Media italiane shkruan për të riun e ekzekutuar në Elbasan: ‘Tarzani’ shqiptar bos i rrjetit të kokainës

para 5 muajve - Koha Jone

E  vranë me të shtëna arme zjarri brenda Range Roverit të zi, përmes të cilit po udhëtonte brenda qytetit  të tij, Elbasan, në qendër të Shqipërisë. Endrit Alibej, 34 vjeç, nuk pati shpëtim. Së bashku...

Bosi i trafikut të kokainës u vra në Shqipëri për larjeve të hesapeve

para 5 muajve - Insajderi

Mediat italiane vazhdojnë t’i bëjnë jehonë vrasjes së trefishtë në Elbasan. Ngjarja e rëndë u regjistrua në fund të dhjetorit pranë rrethrrotullimit të Bradasheshit. Për pasojë në atentat humbën jetën...

Vrasja në Elbasan,‘tarzani’ shqiptar bos i rrjetit të kokainës

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

E  vranë  me të shtëna arme zjarri brenda Range Roverit të zi, përmes të cilit po udhëtonte brenda qytetit  të tij, Elbasan, në qendër të Shqipërisë. Endrit Alibej, 34 vjeç, nuk pati shpëtim. Së bashku...

U ekzekutua në mënyrë mafioze në Elbasan, "tarzani" që mbushi veriun e Italisë me kokainë

para 5 muajve - Albeu

E vranë me të shtëna arme zjarri brenda Range Roverit të zi, përmes të cilit po udhëtonte brenda qytetit të tij, Elbasan , në qendër të Shqipërisë. Endrit Alibej, 34 vjeç, nuk pati shpëtim. Së bashku me...

U ekzekutua në Elbasan, “tarzani” shqiptar bos i rrjetit të kokainës në Itali

para 5 muajve - Gazeta Tema

E  vranë  me të shtëna arme zjarri brenda Range Roverit të zi, përmes të cilit po udhëtonte brenda qytetit  të tij, Elbasan, në qendër të Shqipërisë. Endrit Alibej, 34 vjeç, nuk pati shpëtim. Së bashku...

Çfarë shkruan gazeta italiane “La Stampa”?: ‘Tarzani’ shqiptar, bos i rrjetit të kokainës në Itali, u vra në Elbasan brenda Range Roverit

para 5 muajve - Sot News

E  vranë  me të shtëna arme zjarri brenda Range Roverit të zi, përmes të cilit po udhëtonte brenda qytetit  të tij, Elbasan, në qendër të Shqipërisë. Endrit Alibej, 34 vjeç, nuk pati shpëtim. Së bashku...

U vra në Elbasan, “tarzani” shqiptar bos i rrjetit të kokainës në Itali

para 5 muajve - Koha Jone

E  vranë  me të shtëna arme zjarri brenda Range Roverit të zi, përmes të cilit po udhëtonte brenda qytetit  të tij, Elbasan, në qendër të Shqipërisë. Endrit Alibej, 34 vjeç, nuk pati shpëtim. Së bashku...

“La Stampa”: ‘Tarzani’ shqiptar, bos i rrjetit të kokainës në Itali, u vra në Elbasan

para 5 muajve - Java News

E  vranë  me të shtëna arme zjarri brenda Range Roverit të zi, përmes të cilit po udhëtonte brenda qytetit  të tij, Elbasan, në qendër të Shqipërisë. Endrit Alibej, 34 vjeç, nuk pati shpëtim. Së bashku...

U eleminua në Elbasan, ‘tarzani’ shqiptar bos i rrjetit të trafikut në Itali

para 5 muajve - LajmiFundit

E ekzekutuan me të shtëna arme zjarri brenda Range Roverit të zi, përmes të cilit po udhëtonte brenda qytetit të Elbasanit, në qendër të Shqipërisë. Endrit Alibej, 34 vjeç, nuk pati shpëtim. Së bashku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK