http://kariera.mk

Tragjedi: Në një aksident trafiku vdes një vajzë 15 vjeçare

para 5 muajve - TV Koha

Sot në orët e para të mëngjesit gjegjësisht në ora 04:30 është lajmëruar se në dalje nga Strumica për në fshatin Dabille, vetura e tipit “Folksvagen Kedi” me targa nga Strumica e drejtuar nga F.S.(21)...

Humb jetën një vajzë 15 vjeçare, aksident i rëndë trafiku në rajonin e Strumicës

para 5 muajve - TV21

Herët në mëngjes në orën 4 e 30 minuta, në një aksident trafiku që ndodhi në dalje të Strumicës drejt fshatit Dabile, humbi jetën një vajzë 15 vjeçare nga fshati Radovë. Motra e saj më e madhe është e...

Tragjike/ Në një aksident trafiku vdes një vajzë 15 vjeçare

para 5 muajve - Iliria News

Me 12.01.2019 në ora 04.30 është lajmëruar se në dalje nga Strumica për në fshatin Dabille, vetura e tipit “Folksvagen kedi” me targa nga Strumica e drejtuar nga F.S.(21) nga fshati Radovo, ka dal nga...

Tragjedi në Strumicë: Në një aksident trafiku vdes një vajzë 15 vjeçare

para 5 muajve - Aktuale

Me 12.01.2019 në ora 04.30 është lajmëruar se në dalje nga Strumica për në fshatin Dabille, vetura e tipit “Folksvagen kedi” me targa nga Strumica e drejtuar nga F.S.(21) nga fshati Radovo, ka dal nga...

Strumicë: 15 vjeçarja humb jetën në aksident

para 5 muajve - Pa censure

Herët në mëngjes në orën 4 e 30 minuta, në një aksident trafiku që ndodhi në dalje të Strumicës drejt fshatit Dabile, humbi jetën një vajzë 15 vjeçare nga fshati Radovë. Motra e saj më e madhe është e...

Tragjedi në Strumicë: Në një aksident trafiku vdes një vajzë 15 vjeçare

para 5 muajve - Lajm

Me 12.01.2019 në ora 04.30 është lajmëruar se në dalje nga Strumica për në fshatin Dabille, vetura e tipit “Folksvagen kedi” me targa nga Strumica e drejtuar nga F.S.(21) nga fshati Radovo, ka dal nga...

Në një aksident trafiku vdes një vajzë 15 vjeçare

para 5 muajve - Zhurnal

Strumicë, 12 janar - Me 12.01.2019 në ora 04.30 është lajmëruar se në dalje nga Strumica për në fshatin Dabille, vetura e tipit “Folksvagen kedi” me targa nga Strumica e drejtuar nga F.S.(21) nga fshati...

Tragjedi në Strumicë: Në një aksident trafiku vdes një vajzë 15 vjeçare

para 5 muajve - Tetova Sot

Sot në orët e para të mëngjesit gjegjësisht në  ora 04.30 është lajmëruar se në dalje nga Strumica për në fshatin Dabille, vetura e tipit “Folksvagen kedi” me targa nga Strumica e drejtuar nga F.S.(21)...

Aksident i rëndë, vetura del nga rruga vdes një vajzë 15 vjeçare

para 5 muajve - Zhurnal

Strumicë, 12 janar- Në ora 04:30 është denoncuar rasti se në dalje të Strumicës drejt fshatit Dabille vetura e tipit "Volsvagen Caddy" me targa të Strumicës drejtuar nga 21 vjeçari F.S. nga fshati Radovë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK