http://kariera.mk

Detaje të reja nga zhdukja e armëve në bazën ushtarake e Pashalimanit

para 5 muajve - Kallxo

Një sasi armësh, kryesisht pushkë automatike “Model 56” dhe një sasi granatash kanë rezultuar se mungojnë nga baza ushtarake e Pashalimanit. Një burim pranë Degës së Policisë Ushtarake Vlorë, që kërkoi...

Vjedhja në Pashaliman, ushtarakët e akuzuar mohojnë akuzat

para 5 muajve - Koha Jone

Ushtarakët e akuzuar mohojnë përfshirjen në skandalin e vjedhjes së armëve në bazën e Pashalimanit në Vlorë. Skandali i grabitjes së armëve në Bazën Detare të Pashalimanit vijon të thellohet me zbulimin...

Vjedhja në Pashaliman, njihuni me katër të ndaluarit

para 5 muajve - Lexo

Zbulohen emrat e katër ushtarakëve që janë arrestuar pas vjedhjes së armëve në bazën e Pashalimanit në Vlorë mbrëmjen e të enjtes Sipas burimeve të Report Tv nga Ministria e Mbrojtjes mësohet se ushtarakët...

Kush janë 4 ushtarët e arrestuar për vjedhjen e armëve në Pashaliman

para 5 muajve - Java News

Zbulohen emrat e katër ushtarakëve që janë arrestuar pas vjedhjes së armëve në bazën e Pashalimanit në Vlorë mbrëmjen e të enjtes Sipas burimeve të Report Tv nga Ministria e Mbrojtjes mësohet se ushtarakët...

Skandali i grabitjes në bazën ushtarake të Pashalimanit/ Zbardhen detaje të reja

para 5 muajve - Sot News

Të tjera detaje dalin në dritë nga ngjarja e paprecedentë që ndodhi në bazën ushtarake të Pashalimanit. Burime bëjnë me dije se 5 të shoqëruarit janë ende në ambientet e policisë. Janë marrë në pyetje...

Grabitja në bazën ushtarake të Pashalimanit/ Dalin detaje të reja

para 5 muajve - Koha Jone

Të tjera detaje dalin në dritë nga ngjarja e paprecedentë që ndodhi në bazën ushtarake të Pashalimanit. Burime bëjnë me dije se 5 të shoqëruarit janë ende në ambientet e policisë. Janë marrë në pyetje...

Vjedhja në bazën e Pashalimanit, mbahen të shoqëruar pesë ushtarakë

para 5 muajve - LajmiFundit

Pese ushtarakë të cilët kanë qenë më shërbim në bazën detare të Pashalimanit në Vlorë vazhdojnë të mbahen të shoqëruar në Komisariatin e Policisë së qytetit bregdetar. Veprimet hetimore janë duke u kryer...

Zbardhen detaje nga vjedhja e bujshme në bazën ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - LajmiFundit

Të tjera detaje dalin në dritë nga ngjarja e paprecedentë që ndodhi në bazën ushtarake të Pashalimanit. Burime bëjnë me dije se 5 të shoqëruarit janë ende në ambientet e policisë. Janë marrë në pyetje...

Çarmatoset baza detare e Pashalimanit

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Vidhen armët amerikane në bazën më të rëndësishme të vendit dhe të NATO-s në Shqipëri. KLSH, zbulon 1.4 miliardë lekë abuzime në Ministrinë e Olta Xhaçkës me riparimet e helikoterëve Vjedhja e depos së...

Vjedhja e depos së armëve në Pashaliman, reagon FA

para 5 muajve - Top Channel

Pas vjedhjes së depos së armatimit në Pashaliman, ka reaguar edhe Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura. Në këtë deklaratë bëhet me dije se FA në bashkëpunim me Prokurorinë, Policinë e Shtetit...

Vlorë, hetime për vjedhje armësh në bazën ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - Zëri i Amerikës

Forcat e armatosura shqiptare thanë se në bashkëpunim me Prokurorinë dhe Policinë e Shtetit po hetojnë një vjedhje armësh brenda Bazës ushtarake të Pashalimanit, ne Vlore. Vjedhja, sipas burimeve ushtarake,...

Vjedhja në bazën ushtarake, FA: Ndjekje penale për 5 persona

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura ka dënuar vjedhjen e ndodhur në bazën ushtarake të Pashalimanit. Në një deklaratë për mediat, FA thotë se kjo është një ngjarje e shëmtuar. “Që prej momentit...

Vjedhja e armëve në Pashaliman, reagon shtabi i FA: Ndjekje penale për 5 ushtarakët

para 5 muajve - Shekulli

Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura të Shqipërisë, FA-së ka reaguar, pas grabitjes që ka ndodhur në Bazën Detare të Pashalimanit. Përmes një deklarate për media, theksohet se Shtabi i Përgjithshëm...

Vjedhja e depos së armëve në Pashaliman, reagon FA

para 5 muajve - Vizion Plus

Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura ka reaguar ndaj vjedhjes në bazën ushtarake të pashalimanit në Vlorë. Në reagimin e saj FA e cilëson këtë një ngjarje të shëmtuar. Ndër të tjera bëhet me dije...

Vjedhja e bazës ushtarake, FA: Akt i shëmtuar, përgjegjësit do ndëshkohen

para 5 muajve - Opinion

Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura ka dënuar vjedhjen e ndodhur në bazën ushtarake të Pashalimanit. Në një deklaratë për mediat, FA thotë se kjo është një ngjarje e shëmtuar. “Që prej momentit...

Grabitja në bazën e Pashalimanit, Forcat e Armatosura: Ndjekje penale për 5 punonjës

para 5 muajve - Gazeta Express

Në lidhje me grabitjen e ndodhur në bazën Ushtarake të Pashalimanit, reagon Shtabi i Forcave të Armatosura. Përmes një deklarate thuhet se ka nisur hetimi në bashkëpunim me prokurorinë e Vlorës dhe Policinë...

Vidhen armët në Pashaliman, Shtabi i FA: Ndjekje penale 5 ushtarakëve

para 5 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Orikum. Në bazën e Pashalimanit është grabitur nga persona kasaforta e armatimit. Informacionet e para flasin për vjedhjen e të paktën tre armëve automatike...

Skandali në Pashaliman, reagon ashpër FA

para 5 muajve - Albeu

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhu ditën e sotme në Vlorë ku është dëmtuar dhe grabitur një depo armatimi. Ngjarja ka ndodhur në Pashaliman dhe mësohet se 5 persona janë në ndjekje penale . DEKLARATA...

Vidhen armët në Pashaliman, reagon Shtabi i Përgjithshëm i FA

para 5 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Orikum. Në bazën e Pashalimanit është grabitur nga persona kasaforta e armatimit. Informacionet e para flasin për vjedhjen e të paktën tre armëve automatike...

FA reagon ashpër për vjedhjen e depos së armëve në Pashaliman, paralajmëron përgjegjësit

para 5 muajve - Sot News

Lidhur me vjedhjen e depos së armëve në Pashaliman ka ardhur edhe një reagim i ashpër nga Forcat e Armatosura. Në këtë deklaratë bëhet me dije se FA në bashkëpunim me Prokurorinë, Policinë e Shtetit nisi...

Detaje mbi grabitjen në Pashaliman, janë zhdukur automatikë e granata

para 5 muajve - Shekulli

Një sasi armësh, kryesisht pushkë automatike “Model 56” dhe një sasi granatash kanë rezultuar se mungojnë nga baza ushtarake e Pashalimanit. Një burim pranë Degës së Policisë Ushtarake Vlorë, që kërkoi...

Dëmtimi i depos së armatimit në Pashaliman, FA: Përgjegjësit do ndëshkohen

para 5 muajve - Antpress

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e djeshme në Bazën Detare të Pashalimanit, ku është dëmtuar një depo armatimi. Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura bën me dije se, përmes të gjitha...

Dëmtimi i depos së armëve, reagon Shtabi i FA: Ndjekje penale 5 ushtarakëve

para 5 muajve - Lexo

Një ngjarje e shëmtuar është regjistruar ditën e djeshme në Bazën Detare të Pashalimanit, ku është dëmtuar një depo armatimi. Përmes një deklarate për mediat, Shtabi i Përgjithshëm i FA bën me dije se:...

Grabitja e armëve në Pashaliman/ Shtabi i Pëgjithshëm i FA: Do dalin përgjegjësit e ngjarjes së shëmtuar!

para 5 muajve - Java News

Pas grabitjes që u raportua sot në bazën Ushtarake të Pashalimanit, reagon Shtabi i Forcave të Armatosura. Shtabi i Përgjithshëm sqaron se janë proceduar 5 persona për vjedhje dhe shkelje të rrregullave...

U vodh depoja si në ’97, reagon ashpër Shtabi i Forcave të Armatosura

para 5 muajve - LajmiFundit

Ditën e sotme ka bërë mjaft bujë ngjarja që ka ndodhur në  Bazën Detare të Pashalimanit ku është dëmtuar depoja e armatimit. Pas ngjarjes së bujshme ka reaguar Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura...

U grabit depoja si në ’97, reagon ashpër Shtabi i Forcave të Armatosura

para 5 muajve - LajmiFundit

Ditën e sotme ka bërë mjaft bujë ngjarja që ka ndodhur në  Bazën Detare të Pashalimanit ku është dëmtuar depoja e armatimit. Pas ngjarjes së bujshme ka reaguar Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK