http://kariera.mk

Aleatët e PD-së, kundër bojkotit; Mediu: Opozita të kthehet në Kuvend

para 5 muajve - Top Channel

Aleatët historikë të demokratëve nuk e mbështesin opsionin e rikthimit të bojkotit parlamentar. Qëndrimin kundër, kreu i republikanëve Fatmir Mediu pritet ta shprehë edhe në mbledhjen më të afërt të opozitës...

Aleatët e PD-së kundër bojkotit; Mediu: Opozita të kthehet në Kuvend

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Aleatët historikë të demokratëve nuk e mbështesin opsionin e rikthimit të bojkotit parlamentar. Qëndrimin kundër, kreu i republikanëve Fatmir Mediu pritet ta shprehë edhe në mbledhjen më të afërt të opozitës...

Fatmir Mediu kundër Lulzim Bashës: Nuk ka ç’na duhet vetingu i politikës, të merret me të tjera gjëra dhe të mos na mbajë jashtë Kuvendit

para 5 muajve - Gazeta Tema

Aleatët e demokratëve nuk e mbështesin opsionin e rikthimit të bojkotit parlamentar. Qëndrimin kundër, kreu i republikanëve Fatmir Mediu pritet ta shprehë edhe në mbledhjen më të afërt të opozitës së bashkuar,...

Fatmir Mediu kundër Lulzim Bashës: Nuk ka ç’na duhet vetingu i politikës, të merret me të tjera gjëra dhe të mos na mbajë jashtë Kuvendit

para 5 muajve - Gazeta Tema

Aleatët e demokratëve nuk e mbështesin opsionin e rikthimit të bojkotit parlamentar. Qëndrimin kundër, kreu i republikanëve Fatmir Mediu pritet ta shprehë edhe në mbledhjen më të afërt të opozitës së bashkuar,...

Aleatët e PD kundër bojkotit, Mediu: PD t'i kthehet parlamentit

para 5 muajve - Gazeta Express

Aleatët historikë të demokratëve nuk e mbështesin opsionin e rikthimit të bojkotit parlamentar. Qëndrimin kundër, kreu i republikanëve Fatmir Mediu pritet ta shprehë edhe në mbledhjen më të afërt të opozitës...

Aleatët kundër Bashës, Mediu: Jo bojkot Parlamentit, nuk ka çfarë na duhet vetingu në politikë

para 5 muajve - Lexo

Aleatët e demokratëve nuk e mbështesin opsionin e rikthimit të bojkotit parlamentar. Qëndrimin kundër, kreu i republikanëve Fatmir Mediu pritet ta shprehë edhe në mbledhjen më të afërt të opozitës së bashkuar,...

Mediu kundër Bashës për vettingun në politikë: Jo bojkotit të Parlamentit!

para 5 muajve - Java News

Aleatët e demokratëve nuk e mbështesin opsionin e rikthimit të bojkotit parlamentar. Qëndrimin kundër, kreu i republikanëve Fatmir Mediu pritet ta shprehë edhe në mbledhjen më të afërt të opozitës së bashkuar,...

Opozita tjetër skenar për të penguar reformën në drejtësi dhe atë zgjedhore, LSI rrit presionet ndaj Bashës për bojkot parlamentar e protesta

para 5 muajve - Sot News

Lëvizja Socialiste për Integrim dhe Partia Demokratike po përgatiten të krijojnë të tjera probleme me reformën në drejtësi dhe reformën zgjedhore. Kushtetuta e re u miratua në vitin 2016 dhe zbatimi i...

Opozita : Nuk ka kuptim të kthehemi në Parlament

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Opozita mendon që të ndjekë një strategji tjetër politike, deri ën zgjedhjet vendore të 30 qershorit 2019. Një nga taktikat e saj politike, është që të mos marrë më pjesë në jetën parlamentare, sidomos,...

Sesioni i ri parlamentar, opozita pritet t’i rikthehet bojkotit

para 5 muajve - Top Channel

Rinisja e sesionit parlamentar pritet të mos ketë surpriza, sa i takon marrëdhënies mes shumicës dhe pakicës parlamentare. Pas rrëzimit të nismës për vettingun e politikanëve, në dhjetor, opozita pritet...

Sesioni i ri parlamentar nis me bojkot? Opozita më larg sesa afër Kuvendit

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Rinisja e sesionit parlamentar pritet të mos ketë surpriza, sa i takon marrëdhënies mes shumicës dhe pakicës parlamentare. Pas rrëzimit të nismës për vettingun e politikanëve, në dhjetor, opozita pritet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK