http://kariera.mk

“The Favourite” kryeson garën për “Bafta”

para 6 muajve - Zhurnal

“The Favourite” me Olivia Colmanin në rolin kryesor udhëheq garën e sivjetme për çmimin prestigjioz “Bafta Awards”, me gjithsej dymbëdhjetë nominime. Ky lajm ka ardhur pak ditë pasi Colman mori një çmim...

“The Favourite” kryeson garën për “Bafta”

para 6 muajve - Gazeta Observer

“The Favourite” me Olivia Colmanin në rolin kryesor udhëheq garën e sivjetme për çmimin prestigjioz “Bafta Awards”, me gjithsej dymbëdhjetë nominime. Ky lajm ka ardhur pak ditë pasi Colman mori një çmim...

Nominimet e Bafta Film Awards 2019

para 6 muajve - RTV 21

Çmimet ”Bafta” do të ndahen në “Royal Albert Hall” të Londrës, më 10 shkurt Me 12 nominime, filmi ”The Favourite” është si për ironi, favoriti në garën e sivjetshme të çmimeve “Bafta”. Njoftimi erdhi pak...

Nominimet e Bafta Film Awards 2019

para 6 muajve - KosovaPress

Njoftimi erdhi pak ditë pasi aktorja kryesore e tij, Olivia Colman fitoi një “Glob të Artë” për interpretimin e Mbretëreshës Anne. Numri i kandidaturave e shkëput shumë “The Favourite” nga rivalët e tij...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK