http://kariera.mk

Kur bëhesh shembull për të tjerët

para 5 muajve - Gazeta Tema

Një djalë 24-vjeçar nuk do ta kishte menduar kurrë se do të bëhej shembull për të tjerët. James Maloney u bë personi i parë në Irlandën e Veriut që u dënua me burgim pasi i ofroi para një gruaje për të...

Kur bëhesh shembull për të tjerët

para 5 muajve - Lexo

Një djalë 24-vjeçar nuk do ta kishte menduar kurrë se do të bëhej shembull për të tjerët. James Maloney u bë personi i parë në Irlandën e Veriut që u dënua me burgim pasi i ofroi para një gruaje për të...

Gjyqtari i skandalit seksual fiton pafajësi dhe kërkon rikthimin në detyrë

para 5 muajve - Gazeta Express

Dy vite pasi u pezullua si gjyqtar dhe u shkarkua nga drejtimi i gjykatës gjirokastër, Guximtar Boçi ka fituar pafajsinë dhe kërkon të rikthehet në postin që ka patur. Report Tv ka siguruar një kopje të...

“Kape këtu, shtrëngoje fort!” Gjykata fundos gjyqtarin që i kërkoi favore seksuale shqiptares

para 5 muajve - Koha.mk

Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg gjyqtarin e Fierit Roland Hysi dhe psikologen e kësaj gjykate, Elona Meçani. Roland Hysi dhe Elona Meçani u arrestuan pas denoncimit në emisionin investigativ...

Lihen në burg gjyqtari Roland Hysi dhe psikologia Elona Meçani

para 5 muajve - Opinion

Një ditë pasi u pezullua nga detyra nga Këshilli i Lartë Gjyqësor, Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg gjyqtarin e Fierit Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive...

Gjyqtari i Fierit dhe psikologia lihen në burg

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Mecani dyshohet...

Ryshfet dhe favore seksuale, lihet në burg gjyqtari Roland Hysi

para 5 muajve - Lajmi.net

Ata akuzohen për “Korrupsion pasiv i gjyqtarëve dhe prokurorëve”, si dhe për “Ushtrim i ndikimit të paligjshëm të funksionarëve”. Një ditë pasi u pezullua nga detyra nga Këshilli i Lartë Gjyqësor, Gjykata...

Kërkoi seks, gjyqtari mbetet në burg

para 5 muajve - Koha Jone

Gjykata për Krimet e Rënda, këtë të premte ka dhënë masën e ”arrest me burg” për gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive e seksuale të denoncuar në emisionin...

“Kape këtu, shtrëngoje fort!” Gjykata fundos gjyqtarin që i kërkoi favore seksuale shqiptares

para 5 muajve - Gazeta Express

Gjyakata e Krimve të Rënda ka vendosur për fatin e gjyqtarit të Fierit i cili i kërkonte favore seksuale një nëne në gjyqin e kësaj të fundit për kujdestarinë e të bijës. Gjykata vendosi që Roland Hysi...

Krimet e Rënda lënë në burg gjyqtarin Roland Hysi

para 5 muajve - Vizion Plus

Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë. Ndërsa dyshohet se Mecani do bënte rolin e...

“Kape dhe shtrëngoje fort”, Krimet e Rënda lënë në burg gjyqtarin Hysi

para 5 muajve - Gazeta Tema

Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Ata akuzohen për...

Krimet e Rënda marrin vendimin për gjyqtarin Hysi pas videoskandalit seksual

para 5 muajve - Albeu

Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Ata akuzohen për...

Seks dhe 500 euro për një vendim, mbeten në burg gjyqtari dhe psikologia

para 5 muajve - Shekulli

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur sot të lërë në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani. Këta të fundit u shfaqën me zë dhe figurë, dhe dyshohet të jenë të përfshirë në një aferë korruptive....

"Shtrëngoje, ndjeje..."/ Krimet e Rënda marrin vendimin për gjyqtarin Roland Hysi

para 5 muajve - Sot News

Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Mecani dyshohet...

Gjyqtari i Fierit dhe psikologia lihen në burg

para 5 muajve - Lajm

Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Mecani dyshohet...

“Kape dhe shtrëngoje fort”, Krimet e Rënda lënë në burg gjyqtarin Hysi

para 5 muajve - Lexo

Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Ata akuzohen për...

Krimet e Rënda lënë në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen

para 5 muajve - Java News

Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Ata akuzohen për...

Pezullohet gjyqtari që i kërkoi favor seksual e para gruas që donte kujdestarinë e fëmijës

para 5 muajve - InfoMagazin

Këshilli i Lartë Gjyqësor në Shqipëri me unanimitet votash ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Fierit, Roland Hysi, i cili i ka kërkuar marrëdhënie seksuale dhe para një gruaje të divorcuar...

Ryshfet dhe favore seksuale, lihet në burg gjyqtari Roland Hysi

para 5 muajve - Gazeta Observer

Ata akuzohen për “Korrupsion pasiv i gjyqtarëve dhe prokurorëve”, si dhe për “Ushtrim i ndikimit të paligjshëm të funksionarëve”. Një ditë pasi u pezullua nga detyra nga Këshilli i Lartë Gjyqësor, Gjykata...

S*ks plus 500 euro për kujdestarinë, lihet në qeli gjyqtari

para 5 muajve - LajmiFundit

Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të publikuar disa ditë më parë në një emision investigativ. Mecani dyshohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK