http://kariera.mk

Kapen dy çanta me drogë në Gjirokastër, vihen 2 në pranga

para 5 muajve - Gazeta Express

FNSH-ja e Gjirokastrës ka sekuesteruar dy çanta me lëndë narkotike të dyshuar kanabis në afërsi të vijës së gjelbër pranë Postës së vjetër të Mullirit pranë Kakavijës. Gazetarja e “BalkanWeb”, Brikena...

Gjirokastër kapen dy çanta me drogë

para 5 muajve - Shekulli

Dy çanta me lëndë narkotike janë kapur nga FNSH-ja e Gjirokastrës të dyshuar kanabis në afërsi të vijës së gjelbër pranë Postës së vjetër të Mullirit pranë Kakavijës. Në pranga kanë rënë dy shtetas Armando...

FNSH blindon Kakavijën, kapen dy çanta me lëndë narkotike

para 5 muajve - Albeu

FNSH-ja e Gjirokastrës ka realizuar një aksion në afërsi të vijës së gjelbërt me Greqinë ku siç raportohet janë sekuestruar dy çanta me kanabis. Aksioni rpaorohet të ketë ndodhur pranë Postës së vjetër...

Arrestohen 2 persona, u kapën me 2 çanta me drogë. Emrat

para 5 muajve - Koha Jone

FNSH e Gjirokastrës kap dy çanta me lëndë narkotike të dyshuar kanabis. Çantat u kapën në afërsi të vijës së gjelbër pranë Postës së vjetër të Mullirit pranë Kakavijës. Në pranga kanë rënë dy shtetas Armando...

Sekuestrohen 2 çanta me drogë në Gjirokastër, arrestohen 2 persona

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Dy çanta me lëndë narkotike kanabis janë sekuestruar në afërsi të vijës së gjelbër pranë Postës së vjetër të Mullirit pranë Kakavijës. Policia ka vënë në pranga 2 persona, Armando Armaçi 30 vjeç nga Kuçova,...

Emrat/ Kapen dy çanta me drogë në Gjirokastër, arrestohen dy shtetas

para 5 muajve - Opinion

FNSH-ja e Gjirokastrës kap dy çanta me lëndë narkotike të dyshuar kanabis në afërsi të vijës së gjelbër pranë Postës së vjetër të Mullirit pranë Kakavijës. Në pranga kanë rënë dy shtetas Armando Armaçi,...

U kapen me dy çanta me drogë, dy të arrestuar në Gjirokastër

para 5 muajve - Java News

FNSH-ja e Gjirokastrës ka sekuestruar dy çanta me lëndë narkotike të dyshuar kanabis sativa, në afërsi të vijës së gjelbër, pranë Postës së vjetër të Mullirit në Kakavijë. Sipas Balkanweb dy shtetasit...

Kakavijë, arrestohen 2 persona, u kapën me 2 çanta me drogë.

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

FNSH e Gjirokastrës kap dy çanta me lëndë narkotike të dyshuar kanabis. Çantat u kapën në afërsi të vijës së gjelbër pranë Postës së vjetër të Mullirit pranë Kakavijës. Në pranga kanë rënë dy shtetas Armando...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK