http://kariera.mk

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo nis turin evropian

para 8 muajve - Alsat-M

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo filloi një tur pesë ditor në Europë, ku sipas zyrtarëve thuhet se do të përpiqet të kundërshtojë ndikimin rus dhe atë kinez në Kontinentin e Vjetër. Turi i tij...

Pompeo fillon turneun në Evropën Qendrore, kërkon të luftohet ndikimi i Rusisë dhe Kinës

para 8 muajve - Gazeta Express

Sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo, e ka filluar një turne në pesë shtete të ndryshme evropiane. Sipas zyrtarëve të administratës amerikane, vizita e tij në këto vende do të jetë e përqendruar në...

Shefi i Pentagonit vizitë të papritur në Afganistan

para 8 muajve - Zhurnal

Ushtruesi i detyrës së Sekretarit amerikan të Mbrojtjes, Pat Shanahan ka arritur në Afganistan në një vizitë të paparalajmëruar, për t’u takuar me komandantët ushtarakë dhe zyrtarët afganë, në kohën kur...

Shefi i Pentagonit vizitë të papritur në Afganistan

para 8 muajve - BalkanWeb

Ushtruesi i detyrës së Sekretarit amerikan të Mbrojtjes, Pat Shanahan ka arritur në Afganistan në një vizitë të paparalajmëruar, për t’u takuar me komandantët ushtarakë dhe zyrtarët afganë, në kohën kur...

Shefi i Pentagonit realizon vizitë të papritur në Afganistan

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Ushtruesi i detyrës së Sekretarit amerikan të Mbrojtjes, Pat Shanahan ka arritur në Afganistan në një vizitë të paparalajmëruar, për t’u takuar me komandantët ushtarakë dhe zyrtarët afganë, në kohën kur...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore

para 8 muajve - Aktuale

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është...

Pompeo në Europë për ndikimin rus dhe kinez

para 8 muajve - Ina

Sekretari i Shtetit Michael R. Pompeo do të udhëtojë në Budapest, Bratislavë, Varshavë, Bruksel dhe Reykjavik më 11-15 shkurt. Sipas Departamentit të Shtetit Amerikan, më 11 shkurt ai do të mbërrijë në...

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo nis turin europian

para 8 muajve - 24 ore

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo filloi një tur pesë ditor në Europë, ku sipas zyrtarëve thuhet se do të përpiqet të kundërshtojë ndikimin rus dhe atë kinez në Kontinentin e Vjetër. Turi i tij...

Shefi i Pentagonit realizon vizitë të papritur në Afganistan

para 8 muajve - Gazeta Observer

Ushtruesi i detyrës së Sekretarit amerikan të Mbrojtjes, Pat Shanahan ka arritur në Afganistan në një vizitë të paparalajmëruar, për t’u takuar me komandantët ushtarakë dhe zyrtarët afganë, në kohën kur...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore

para 8 muajve - InfoMagazin

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore

para 8 muajve - Zhurnal

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore

para 8 muajve - Alsat-M

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është...

Pompeo në Europë për ndikimin rus dhe kinez

para 8 muajve - Vizion Plus

Sekretari i Shtetit Michael R. Pompeo do të udhëtojë në Budapest, Bratislavë, Varshavë, Bruksel dhe Reykjavik më 11-15 shkurt. Sipas Departamentit të Shtetit Amerikan, më 11 shkurt ai do të mbërrijë në...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore

para 8 muajve - Lajm

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore

para 8 muajve - Lajmi.net

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është...

Shefi i Pentagonit realizon vizitë të papritur në Afganistan

para 8 muajve - Epoka e Re

Ushtruesi i detyrës së Sekretarit amerikan të Mbrojtjes, Patrick Shanahan ka arritur në Afganistan në një vizitë të paparalajmëruar, për t’u takuar me komandantët ushtarakë dhe zyrtarët afganë, në kohën...

Shefi i Pentagonit realizon vizitë të papritur në Afganistan

para 8 muajve - Arbresh

Ushtruesi i detyrës së Sekretarit amerikan të Mbrojtjes, Pat Shanahan ka arritur në Afganistan në një vizitë të paparalajmëruar, për t’u takuar me komandantët ushtarakë dhe zyrtarët afganë, në kohën kur...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore

para 8 muajve - Fakti Ditor

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore

para 8 muajve - Insajderi

Pompeo është planifikuar të arrijë në Hungari më 11 janar, për të vazhduar më pas vizitën në Sllovaki dhe Poloni. Ai pritet të kompletojë udhëtimin e tij me disa vizita në Bruksel dhe Rekjavik të Islandës,...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore

para 8 muajve - Gazeta Observer

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore

para 8 muajve - Arbresh

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është...

Pompeo nis vizitën në Evropën Qendrore

para 8 muajve - Ekonomia Online

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka nisur vizitën e tij në pesë shtete evropiane, në disa prej të cilave, zyrtarët amerikanë besojnë se është duke u rritur ndikimi i Rusisë dhe Kinës. Pompeo është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK