http://kariera.mk

Petrol Company kthen buzëqeshjen e 8-të familjeve skamnore duke ndërtuar 8-të shtëpi!

më 2.2019 - Telegrafi

Nga një cent për çdo litër, gëzojmë 8-të familje”, ky është slogani i kampanjës humanitare nga Petrol Company që ka vendosur të ju del ndihmë 8-të familjeve në nevojë me qëllim të ndërtimit të 8-të shtëpive...

Petrol Company kthen buzëqeshjen e 8-të familjeve skamnore duke ndërtuar 8-të shtëpi!

më 2.2019 - GazetaBlic

“ Nga një cent për çdo litër, gëzojmë 8-të familje “, ky është slogani i kampanjës humanitare nga Petrol Company që ka vendosur të ju del ndihmë 8-të familjeve në nevojë me qëllim të ndërtimit të 8-të...

Petrol Company kthen buzëqeshjen e 8-të familjeve skamnore duke ndërtuar 8-të shtëpi!

më 2.2019 - Infokusi

“ Nga një cent për çdo litër, gëzojmë 8-të familje “, ky është slogani i kampanjës humanitare nga Petrol Company që ka vendosur të ju del ndihmë 8-të familjeve në nevojë me qëllim të ndërtimit të 8-të...

Petrol Company kthen buzëqeshjen e 8 familjeve skamnore duke ndërtuar 8 shtëpi!

më 2.2019 - Periskopi

Nga një cent për cdo litër, gëzojmë 8-të familje”, ky është sllogani i kampanjës humanitare nga Petrol Company që ka vendosur të ju del ndihmë 8-të familjeve në nevojë me qëllim të ndërtimit të 8-të shtëpive...

Petrol Company kthen buzëqeshjen e 8 familjeve skamnore duke ndërtuar 8 shtëpi

më 2.2019 - KosovaPress

Për çdo litër të blerë në Petrol Company do të ndahet nga një cent, kështu do t’u sigurohet  tetë familjeve skamnore të kenë kulm mbi kokë. Pjesë e kësaj kampanje janë edhe klientët besnikë të Petrol Company,...

Petrol Company kthen buzëqeshjen e tetë familjeve skamnore duke ndërtuar 8-të shtëpi!

më 2.2019 - Epoka e Re

Nga një cent për cdo litër, gëzojmë 8-të familje”, ky është sllogani i kampanjës humanitare nga Petrol Company që ka vendosur të ju del ndihmë 8-të familjeve në nevojë me qëllim të ndërtimit të 8-të shtëpive...

Petrol Company kthen buzëqeshjen e 8-të familjeve skamnore duke ndërtuar 8-të shtëpi!

më 2.2019 - Insajderi

Nga një cent për cdo litër, gëzojmë 8-të familje”, ky është sllogani i kampanjës humanitare nga Petrol Company që ka vendosur të ju del ndihmë 8-të familjeve në nevojë me qëllim të ndërtimit të 8-të shtëpive...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK