http://kariera.mk

Paralajmërohet bllokimi i Aeroportit “Adem Jashari”

para 6 muajve - BalkanWeb

Pakënaqësitë e mëdha me projektligjin e pagave që ka miratuar tashmë Kuvendi i Kosovës po vazhdojnë ende. Të revoltuar me këtë projektligji janë edhe sindikatat e Agjencisë së Shërbimeve të Navigacionit...

Paralajmërohet bllokimi i Aeroportit “Adem Jashari”

para 6 muajve - Lexo

Pakënaqësitë e mëdha me projektligjin e pagave që ka miratuar tashmë Kuvendi i Kosovës po vazhdojnë ende. Të revoltuar me këtë projektligji janë edhe sindikatat e Agjencisë së Shërbimeve të Navigacionit...

Paralajmërohet bllokimi i Aeroportit “Adem Jashari”

para 6 muajve - Gazeta Tema

Pakënaqësitë e mëdha me projektligjin e pagave që ka miratuar tashmë Kuvendi i Kosovës po vazhdojnë ende. Të revoltuar me këtë projektligji janë edhe sindikatat e Agjencisë së Shërbimeve të Navigacionit...

ATCEUC kërkon që kontrollorët e trafikut ajror të mos përfshihen në Ligjin për pagat

para 6 muajve - Telegrafi

Air Traffic Controllers European Unions Coordination (ATCEUC) ka reaguar lidhur me përfshirjen e Kontrollorëve të Trafikut Ajror të Kosovës në Ligjin për Pagat të Nëpunësve Publikë në Kosovë. ATCEUC është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK