http://kariera.mk

Haradinaj: Kush flet për ndryshimin e kufijve, armik i Kosovës

para 6 muajve - BalkanWeb

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dhënë mesazhe të ashpra kundër ndryshimit të kufijve, gjatë një takimi me familjet e dëshmorëve në komunën e Deçanit. Ai i ka cilësuar si armiq të Kosovës, të...

Haradinaj: S’ka veteranë të rrejshëm

para 6 muajve - Koha.mk

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune, foli edhe për rastin e veteranëve të rrejshëm. Sipas të parit të qeverisë, kjo...

Haradinaj: Kush flet për ndryshimin e kufijve, armik i Kosovës

para 6 muajve - Koha Jone

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dhënë mesazhe të ashpra kundër ndryshimit të kufijve, gjatë një takimi me familjet e dëshmorëve në komunën e Deçanit. Ai i ka cilësuar si armiq të Kosovës, të...

Kryeministri Haradinaj këmbëngulë se nuk ka veteranë të rrejshëm

para 6 muajve - OraInfo

Kreu i Qeverisë Ramush Haradinaj ka thënë se për të nuk ka veteranë të rrejshëm. Haradinaj, ka zhvilluar sot një takim në Deçan me familjarë të dëshmorëve të kësaj komune. Atje, Haradinaj foli për fryrjen...

Spahiu: As Hashim Thaçi nuk është i njoftuar me fundin e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para 6 muajve - Klan Kosova

Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, në Info Magazine të Klan Kosovës ka thënë se nuk beson që Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është i njoftuar për marrëveshjen finale në mes të Kosovës dhe Serbisë,...

Haradinaj: Për mua nuk ka veteranë të rrejshëm

para 6 muajve - Gazeta Express

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një takim në Deçan me familjarë të dëshmorëve të kësaj komune. Atje, Haradinaj foli për fryrjen e listës së veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare...

Haradinaj: Për mua nuk ka veteranë të rrejshëm

para 6 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune, foli edhe për listat e veteranëve të rrejshëm të UÇK-së. Sipas të parit të qeverisë,...

Haradinaj: Kush i cenon kufijtë është armik i Kosovës

para 6 muajve - Koha.mk

“Nëse ne i hapim kufijtë e kësaj Kosove, atëherë i hapim edhe varret e atyre për të cilët jemi ardh për t’i kujtuar sot, plagët dhe vuajtjet e tyre. Ai që cenon këta kufij, është armik i Kosovës”. Kështu...

Spahiu: As Hashim Thaçi nuk është i njoftuar me fundin e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para 6 muajve - Klan Kosova

Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, në Info Magazine të Klan Kosovës ka thënë se nuk beson që Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është i njoftuar për marrëveshjen finale në mes të Kosovës dhe Serbisë,...

Haradinaj: Kush i cënon kufijtë është armik i Kosovës

para 6 muajve - Klan Kosova

“Nëse ne i hapim kufijtë e kësaj Kosove, atëherë i hapim edhe varret e atyre për të cilët jemi ardh për t’i kujtuar sot, plagët dhe vuajtjet e tyre. Ai që cenon këta kufij, është armik i Kosovës”, kështu...

Haradinaj e përsërit në Deçan: S’ka veteranë të rrejshëm

para 6 muajve - Koha.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune, foli edhe për rastin e veteranëve të rrejshëm. Sipas të parit të qeverisë, kjo...

Kryeministri Haradinaj deklarohet për rastin e veteranëve të rrejshëm!

para 6 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune, foli edhe për rastin e veteranëve të rrejshëm. Sipas të parit të qeverisë, kjo...

Haradinaj: Për mua nuk ka veteran të rrejshëm

para 6 muajve - RTV 21

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune Sipas të parit të qeverisë, kjo është vetëm një zhurmë dhe se do të vijë dita që...

Haradinaj: Po i hapem kufijtë e Kosovës, ne i hapim varret e atyre që i kujtojmë sot

para 6 muajve - Klan Kosova

“Nëse ne i hapim kufijtë e kësaj Kosove, atëherë i hapim edhe varret e atyre për të cilët jemi ardh për t’i kujtuar sot, plagët dhe vuajtjet e tyre. Ai që cenon këta kufij, është armik i Kosovës”, kështu...

Haradinaj: Çështja e hapjes së kufirit të Kosovës i shkon për shtati vetëm Putinit

para 6 muajve - Koha Jone

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është takuar sot me familjet e dëshmorëve të komunës së Deçanit. Në këtë takim Haradinaj ka folur rreth çështjes së kufijve të Kosovës. Ai ka thënë se kushtetuta...

‘As Thaçi nuk është njoftuar për fundin e marrëveshjes Kosovë-Serbi’

para 6 muajve - GazetaBlic

Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, në Info Magazine të Klan Kosovës ka thënë se nuk beson që Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është i njoftuar për marrëveshjen finale në mes të Kosovës dhe Serbisë,...

Haradinaj i ashpër: Ata që flasin për ndryshimin e kufijve me agjenda të Putinit

para 6 muajve - Ina

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dhënë mesazhe të ashpra kundër ndryshimit të kufijve, gjatë një takimi me familjet e dëshmorëve në komunën e Deçanit. Ai i ka cilësuar si armiq të Kosovës, të...

Haradinaj i ashpër: Ata që flasin për ndryshimin e kufijve, janë armiq të Kosovës dhe me agjenda të Putinit

para 6 muajve - InfoShqip

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dhënë mesazhe të ashpra kundër ndryshimit të kufijve, gjatë një takimi me familjet e dëshmorëve në komunën e Deçanit. Ai i ka cilësuar si armiq të Kosovës, të...

Haradinaj: Kushdo që hap kufijtë e Kosovës është armik i kombit

para 6 muajve - RTV 21

“Nëse ne e hapim 17 shkurtin dhe e hapim këtë Kosovë, ne i hapim varret e atyre që kemi ardhur me i kujtuar sot” Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka përsëritur qëndrimin e tij kundër heqjes së...

Haradinaj: Për mua nuk ka veteranë të rrejshëm

para 6 muajve - Tetova Sot

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një takim në Deçan me familjarë të dëshmorëve të kësaj komune. Atje, Haradinaj foli për fryrjen e listës së veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare...

Haradinaj duhet t’i shmanget fjalorit popullist dhe rrahjes së gjoksit, sepse nuk jemi në vitin 2000 kur vinte helikopteri amerikan për ta shpëtuar

para 6 muajve - DialogPlus

Kufijtë e Kosovës i ka nxjerrë në tavolinë si masë negociuese presidenti i Kosovës në muhabete me kolegun e tij serb. Amerika e ka pranuar këtë si mundësi për të hequr qafe problemin e Kosovës. Edhe një...

Haradinaj: Taksa nuk e pengon marrëveshjen përfundimtare me Serbinë

para 6 muajve - Alsat-M

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar sot familjet e dëshmorëve të Komunës së Deçanit, me ç’rast ka ritheksuar se taksa ndaj mallrave me origjinë serbe nuk do të hiqet deri në njohjen e Kosovës...

Haradinaj: Kush i cenon kufijtë është armik i Kosovës

para 6 muajve - Koha.net

“Nëse ne i hapim kufijtë e kësaj Kosove, atëherë i hapim edhe varret e atyre për të cilët jemi ardh për t’i kujtuar sot, plagët dhe vuajtjet e tyre. Ai që cenon këta kufij, është armik i Kosovës”. Kështu...

Haradinaj i ashpër: Ata që flasin për ndryshimin e kufijve, janë armiq të Kosovës dhe me agjenda të Putinit

para 6 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dhënë mesazhe të ashpra kundër ndryshimit të kufijve, gjatë një takimi me familjet e dëshmorëve në komunën e Deçanit. Ai i ka cilësuar si armiq të Kosovës, të...

Nxehet kryeministri, i quan armiq të Kosovës të gjithë ata qe flasin për kufijt

para 6 muajve - OraInfo

Kryeministri i Ramush Haradinaj ka thumbuar të gjithë ata që flasin për çështjen e kufijve. Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është takuar sot me familjet e dëshmorëve të komunës së Deçanit. Në këtë...

Haradinaj: Taksa nuk e pengon marrëveshjen me Serbinë, por e përshpejton atë

para 6 muajve - Vizion Plus

Kryeministri Ramush Haradinaj këtë të hënë është takuar me familjet e dëshmorëve të Komunës së Deçanit, ku ka ritheksuar se taksa ndaj mallrave me origjinë serbe nuk do të hiqet deri në njohjen e Kosovës...

Mesazhi i Haradinajt për Hashim Thaçin: Kushdo që e cenon Kosovën e 17 Shkurtit është armik i kombit

para 6 muajve - Kallxo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka mbajtur një takim me familjarët e dëshmorëve të komunës së Deçanit, ku ndër të tjera ka folur edhe për kufijtë e Kosovës. Ai ka thënë se çdo shqiptar që e cenon...

Haradinaj: Kushdo që hap kufijtë e Kosovës është armik i kombit

para 6 muajve - Flaka

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka përsëritur qëndrimin e tij kundër heqjes së taksës ndaj mallrave serbe, ndërsa është shprehur kundër ndryshimit të kufijve, duke thënë se hapja e çështjes së...

Haradinaj: Për mua nuk ka veteran të rrejshëm

para 6 muajve - Flaka

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune, foli edhe për rastin e veteranëve të rrejshëm. Sipas të parit të qeverisë, kjo...

Mesazhi i Haradinajt për Hashim Thaçin

para 6 muajve - Kallxo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka mbajtur një takim me familjarët e dëshmorëve të komunës së Deçanit, ku ndër të tjera ka folur edhe për kufijtë e Kosovës. Ai ka thënë se çdo shqiptar që e cenon...

Haradinaj: Taksa nuk e pengon marrëveshjen përfundimtare me Serbinë

para 6 muajve - RTV 21

Kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar sot familjet e dëshmorëve të Komunës së Deçanit Me këtë rast ai ka ritheksuar se taksa ndaj mallrave me origjinë serbe nuk do të hiqet deri në njohjen e Kosovës...

Haradinaj: Nuk ka veteranë të rrejshëm, të gjithë kanë luftuar

para 6 muajve - Fakti Ditor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune, foli edhe për rastin e veteranëve të rrejshëm. Sipas të parit të qeverisë, kjo...

Haradinaj: Taksa nuk e pengon marrëveshjen përfundimtare me Serbinë

para 6 muajve - GazetaBlic

Kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar sot familjet e dëshmorëve të Komunës së Deçanit, me ç’rast ka ritheksuar se taksa ndaj mallrave me origjinë serbe nuk do të hiqet deri në njohjen e Kosovës nga ana...

Haradinaj: Çështja e hapjes së kufirit të Kosovës i shkon për shtati vetëm Putinit

para 6 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është takuar sot me familjet e dëshmorëve të komunës së Deçanit. Në këtë takim Haradinaj ka folur rreth çështjes së kufijve të Kosovës. Ai ka thënë se kushtetuta...

Haradinaj: Kush flet për ndryshimin e kufijve, armik i Kosovës

para 6 muajve - 24 ore

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dhënë mesazhe të ashpra kundër ndryshimit të kufijve, gjatë një takimi me familjet e dëshmorëve në komunën e Deçanit. Ai i ka cilësuar si armiq të Kosovës, të...

Haradinaj: Çështja e hapjes së kufirit të Kosovës i shkon për shtati vetëm Putinit

para 6 muajve - Gazeta Express

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është takuar sot me familjet e dëshmorëve të komunës së Deçanit. Në këtë takim Haradinaj ka folur rreth çështjes së kufijve të Kosovës. Ai ka thënë se kushtetuta...

Haradinaj thumbon të gjithë ata që flasin për çështjen e kufijve: Jeni armiq të Kosovës

para 6 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është takuar sot me familjet e dëshmorëve të komunës së Deçanit. Në këtë takim Haradinaj ka folur rreth çështjes së kufijve të Kosovës. Ai ka thënë se kushtetuta...

Haradinaj: Për mua nuk ka veteran të rrejshëm

para 6 muajve - Infokusi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune, foli edhe për rastin e veteranëve të rrejshëm, shkruan inFokus. Sipas të parit...

Haradinaj: Ata që flasin për ndryshimin e kufijve me agjenda të Putinit

para 6 muajve - InfoMagazin

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dhënë mesazhe të ashpra kundër ndryshimit të kufijve, gjatë një takimi me familjet e dëshmorëve në komunën e Deçanit. Ai i ka cilësuar si armiq të Kosovës, të...

Haradinaj: Për mua nuk ka veteranë të rrejshëm

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një takim në Deçan me familjarë të dëshmorëve të kësaj komune. Atje, Haradinaj foli për fryrjen e listës së veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare...

Haradinaj: Për mua nuk ka veteranë të rrejshëm

para 6 muajve - Sovrani

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një takim në Deçan me familjarë të dëshmorëve të kësaj komune. Atje, Haradinaj foli për fryrjen e listës së veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare...

Kryeministri Haradinaj deklarohet për rastin e veteranëve të rrejshëm!

para 6 muajve - Bota Press

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune, foli edhe për rastin e veteranëve të rrejshëm. Sipas të parit të qeverisë, kjo...

Haradinaj: Çështja e hapjes së kufirit të Kosovës i shkon për shtati vetëm Putinit

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është takuar sot me familjet e dëshmorëve të komunës së Deçanit. Në këtë takim Haradinaj ka folur rreth çështjes së kufijve të Kosovës. Ai ka thënë se kushtetuta...

Haradinaj: Për mua nuk ka veteranë të rrejshëm

para 6 muajve - PortaliOnline

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune, foli edhe për rastin e veteranëve të rrejshëm. Sipas të parit të qeverisë, kjo...

Haradinaj: Po hapëm kufinjtë, hapim varret e atyre që i kujtojmë sot

para 6 muajve - Albinfo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se nëse Kosova hap kufinjtë e saj, atëher do të hapen edhe varret e të gjithë atyre që ranë dëshmorë për të mbrojtur Kosovën. “Nëse ne i hapim kufijtë...

Haradinaj: Nuk ka veteranë të rrejshëm, të gjithë kanë luftuar

para 6 muajve - Gazeta Observer

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune, foli edhe për rastin e veteranëve të rrejshëm. Sipas të parit të qeverisë, kjo...

Haradinaj: Po hapëm kufinjtë, hapim varret e atyre që i kujtojm sot

para 6 muajve - Albinfo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se nëse Kosova hap kufinjtë e saj, atëher do të hapen edhe varret e të gjithë atyre që ranë dëshmor për të mbrojtur Kosovën. “Nëse ne i hapim kufijtë e...

Kryeministri Haradinaj: Në Dukagjin s’ka veteranë të rrejshëm

para 6 muajve - Epoka e Re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune, foli edhe për rastin e veteranëve të rrejshëm. Sipas të parit të qeverisë, kjo...

Haradinajt: Kushdo që e cenon Kosovën e 17 Shkurtit është armik i kombit dhe i Kosovës

para 6 muajve - Illyria

Prishtinë, 11 shkurt 2019 – Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka përcjellë një mesazh të fuqishëm për çdo qytetar të Kosovës që e cenon tërësinë territoriale të Kosovës, në kufijtë e sanksionuar...

Haradinaj: Nuk ka veteranë të rrejshëm, të gjithë kanë luftuar

para 6 muajve - Arbresh

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune, foli edhe për rastin e veteranëve të rrejshëm. Sipas të parit të qeverisë, kjo...

Haradinaj i ashpër: Ata që flasin për ndryshimin e kufijve, janë armiq të Kosovës dhe me agjenda të Putinit

para 6 muajve - Lajm

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dhënë mesazhe të ashpra kundër ndryshimit të kufijve, gjatë një takimi me familjet e dëshmorëve në komunën e Deçanit. Ai i ka cilësuar si armiq të Kosovës, të...

Haradinaj: Kushdo që cenon territorin e Kosovës, është armik i saj

para 6 muajve - LajmiFundit

Kryeministri Ramush Haradinaj ka zhvilluar sot një vizitë me familjet e dëshmorëve të komunës së Deçanit, ku nuk kanë munguar edhe deklarata lidhur me çështjen e kufijve mes Kosovës e Serbisë. Sipas Haradinaj,...

Haradinaj përsëri në luftë me Prokurorinë: Nuk ka veteranë të rrejshëm

para 6 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune, foli edhe për rastin e veteranëve të rrejshëm. Sipas të parit të qeverisë, kjo...

Haradinaj: Për mua nuk ka veteranë të rrejshëm

para 6 muajve - Insajderi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë takimit që kishte sot në Deçan me familjarët e dëshmorëve të kësaj komune, foli edhe për listat e veteranëve të rrejshëm të UÇK-së. I pari i qeverisë së...

Haradinaj: Nëse e hapim çështjen e kufijve e hapim varret e atyre që e kanë dhënë jetën

para 6 muajve - Infokusi

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është takuar sot me familjet e dëshmorëve të komunës së Deçanit. Në këtë takim Haradinaj ka folur rreth çështjes së kufijve të Kosovës. Ai ka thënë se kushtetuta...

Spahiu: As Hashim Thaçi nuk është i njoftuar me fundin e marrëveshjes Kosovë-Serbi

para 6 muajve - Gazeta e re

Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, në Info Magazine të Klan Kosovës ka thënë se nuk beson që Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është i njoftuar për marrëveshjen finale në mes të Kosovës dhe Serbisë,...

Haradinaj: Për mua nuk ka veteran të rrejshëm

para 6 muajve - KosovaPress

Sipas të parit të qeverisë, kjo është vetëm një zhurmë dhe se do të vijë dita që të gjithë do të kuptojnë se ka pasur të drejtë në deklaratat e tij, se nuk ka veteranë të rrejshëm. Ndryshe, për rastin...

Haradinaj: Kushdo që hap kufijtë e Kosovës është armik i kombit

para 6 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka përsëritur qëndrimin e tij kundër heqjes së taksës ndaj mallrave serbe, ndërsa është shprehur kundër ndryshimit të kufijve, duke thënë se hapja e çështjes së...

Haradinaj, më i ashpër se kurrë: kush luan me kufijtë, armik i Kosovës! (dhe një përgjigje Amerikës për taksën)

para 6 muajve - Te Sheshi

Kryeministri Haradinaj ka përcjellë ndoshta mesazhet më të ashpra kundër tezës së rishikimit të kufijve, e cila promovohet e mbrohet nga presidenti Thaçi. Këtë të fundit nuk e përmendi me emër, por duke...

Haradinaj: Kushdo që hap kufijtë e Kosovës është armik i kombit

para 6 muajve - KosovaPress

Ai këto komente i bëri gjatë takimit me familjet e dëshmorëve të Komunës së Deçanit, me ç’rast ka ritheksuar se taksa ndaj shtetit serb nuk do të hiqet derisa Serbia të mos e njohë Kosovën dhe se kushdo...

Haradinaj: Taksa nuk e pengon marrëveshjen përfundimtare me Serbinë

para 6 muajve - Gazeta e re

Kryeministri, Ramush Haradinaj ka takuar sot familjet e dëshmorëve të Komunës së Deçanit, me ç’rast ka ritheksuar se taksa ndaj mallrave me origjinë serbe nuk do të hiqet deri në njohjen e Kosovës nga...

Haradinaj flet për korrigjimin e kufijve: Mos ma prekni Kosovën e 17 shkurtit!

para 6 muajve - Periskopi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar sot familjet e dëshmorëve të Komunës së Deçanit, me ç’rast ka ritheksuar se taksa ndaj mallrave me origjinë serbe nuk do të hiqet deri në njohjen e Kosovës nga ana...

Haradinaj: Taksa nuk e pengon marrëveshjen përfundimtare me Serbinë

para 6 muajve - KosovaPress

Kreu i qeverisë theksoi se taksa nuk e pengon marrëveshjen përfundimtare, por do të përshpejtojë arritjen e saj. Sipas Haradinajt, kushdo që e cenon Kosovën e 17 shkurtit është armik i kombit. “Nëse e...

Haradinaj: Çështja e hapjes së kufirit të Kosovës i shkon për shtati vetëm Putinit

para 6 muajve - Arbresh

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është takuar sot me familjet e dëshmorëve të komunës së Deçanit. Në këtë takim Haradinaj ka folur rreth çështjes së kufijve të Kosovës. Ai ka thënë se kushtetuta...

Haradinaj: Kushdo që hap çështjen e kufijve është armik i Kosovës

para 6 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri i vendit në një takim me familjet e dëshmorëve në Deçan tha se kushdo që e cenon Kosovën e 17 shkurtit ai është një armik i Kosovës, raporton Ekonomia Online. “Nuk është Kosova vetëm Kosova....

Thumbimi i qartë i Haradinajt ndaj Thaçit – krahason veprimet e tij me të Vladimir Putinit

para 6 muajve - Insajderi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është duke mbajtur një fjalim për dëshmorët e rënë në Deçan, ku nga aty ka folur edhe për temat aktuale të vendit. Ai mes të tjerash ka thumbuar qartë presidentin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK