http://kariera.mk

74 vjetori i gazetës “Rilindja”

më 2.2019 - Telegrafi

Sot bëhen 74 vjet, kur për herë të parë u shtyp gazeta në gjuhën shqipe “Rilindja”, e cila fillimisht ishte e përjavshme. Numri i parë i gazetës u shtyp më 12 shkurt 1945 në Prizren, ku pas numrit të 60-të,...

74 vjetori i gazetës “Rilindja”

më 2.2019 - Gazeta Express

Sot bëhen 74 vjet, kur për herë të parë u shtyp gazeta në gjuhën shqipe “Rilindja”, e cila fillimisht ishte e përjavshme. Numri i parë i gazetës u shtyp më 12 shkurt 1945 në Prizren, ku pas numrit të 60-të,...

74 vjetori i gazetës “Rilindja

më 2.2019 - GazetaBlic

Sot bëhen 74 vjet, kur për herë të parë u shtyp gazeta në gjuhën shqipe “Rilindja”, e cila fillimisht ishte e përjavshme . Numri i parë i gazetës u shtyp më 12 shkurt 1945 në Prizren, ku pas numrit të...

74 vjetori i gazetës “Rilindja”

më 2.2019 - Infokusi

Sot bëhen 74 vjet, kur për herë të parë u shtyp gazeta në gjuhën shqipe “Rilindja”, e cila fillimisht ishte e përjavshme. Numri i parë i gazetës u shtyp më 12 shkurt 1945 në Prizren, ku pas numrit të 60-të,...

​74 vjetori i gazetës “Rilindja”

më 2.2019 - Fakti Ditor

Sot bëhen 74 vjet, kur për herë të parë u shtyp gazeta në gjuhën shqipe “Rilindja”, e cila fillimisht ishte e përjavshme. Numri i parë i gazetës u shtyp më 12 shkurt 1945 në Prizren, ku pas numrit të 60-të,...

​74 vjetori i gazetës “Rilindja”

më 2.2019 - Periskopi

Sot bëhen 74 vjet, kur për herë të parë u shtyp gazeta në gjuhën shqipe “Rilindja”, e cila fillimisht ishte e përjavshme. Numri i parë i gazetës u shtyp më 12 shkurt 1945 në Prizren, ku pas numrit të 60-të,...

74 vjetori i gazetës “Rilindja”

më 2.2019 - Insajderi

Numri i parë i gazetës u shtyp më 12 shkurt 1945 në Prizren, ku pas numrit të 60-të, gazeta fillon të shtypet në Prishtinë. Gazeta së pari shtypej si e përjavshme, nga qershori i vitit 1948 filloi të shtypet...

74 vjetori i gazetës “Rilindja”

më 2.2019 - KosovaPress

Numri i parë i gazetës u shtyp më 12 shkurt 1945 në Prizren, ku pas numrit të 60-të, gazeta fillon të shtypet në Prishtinë. Gazeta së pari shtypej si e përjavshme, nga qershori i vitit 1948 filloi të shtypet...

74 vjet nga dalja në dritë e “Rilindjes”

më 2.2019 - RTV 21

“Rilindja” nga 1 janari 2009 nuk botohet më Sot,më 12 shkurt, bëhen 74 vjet, kur për herë të parë u shtyp numri i parë i gazetës në gjuhën shqipe “Rilindja”, e cila fillimisht ishte e përjavshme. Numri...

Ky është shtypi i ditës

më 2.2019 - Java News

Ky eshte shtypi i dites…

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK