http://kariera.mk

Mbledhja e radhës e dy qeverive shqiptare do mbahet në mars

më 2.2019 - BalkanWeb

Mediat në Kosovë bëjnë me dije se mbledhja e radhës mes qeverisë së Shqipërisë dhe asaj të Kosovës do të mbahet në muajin mars në qytetin e Shkodrës. Në nëntorin e vitit që e lëmë pas, në Pejë u mbajt...

Mbledhja e radhës e dy qeverive shqiptare do mbahet në mars

më 2.2019 - Shenja

Mediat në Kosovë bëjnë me dije se mbledhja e radhës mes qeverisë së Shqipërisë dhe asaj të Kosovës do të mbahet në muajin mars në qytetin e Shkodrës. Në nëntorin e vitit që e lëmë pas, në Pejë u mbajt...

Në maj mbahet mbledhja e ardhshme e qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë

më 2.2019 - Telegrafi

Në nëntorin e të kaluar në Pejë u mbajt mbledhja e pestë e përbashkët mes Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë. Tani është caktuar që mbledhja e radhës të mbahet në maj të këtij viti në qytetin e...

Kosovë – Shqipëri: Mbledhja e ardhshme e qeverive do të mbahet në maj

më 2.2019 - Portalb

Në nëntorin e vitit që po lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë mes Qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë, njofton Klan Kosova . Tani është caktuar se në maj do të mbahet mbledhja e radhës në qytetin...

Mbledhja e ardhshme e qeverive shqiptare do të mbahet në maj

më 2.2019 - Koha.mk

Në nëntorin e vitit që po lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë mes Qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë. Tani është caktuar se në maj do të mbahet mbledhja e radhës në qytetin e Shkodrës, njofton...

Mbledhja e ardhshme e qeverive shqiptare do të mbahet në maj

më 2.2019 - Klan Kosova

Në nëntorin e vitit që po lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë mes Qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë. Tani është caktuar se në maj do të mbahet mbledhja e radhës në qytetin e Shkodrës, njofton...

Dy qeveritë shqiptare takohen në muajin maj

më 2.2019 - GazetaBlic

Në nëntorin e vitit që e lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë e përbashkët mes Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë. Tani është caktuar që mbledhja e radhës të mbahet në maj në qytetin e Shkodrës,...

Mbledhja e ardhshme e përbashkët e qeverive Kosovë-Shqipëri do të mbahet në maj

më 2.2019 - Gazeta Express

Në nëntorin e vitit që e lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë e përbashkët mes Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë. Tani është caktuar që mbledhja e radhës të mbahet në maj në qytetin e Shkodrës,...

Ja kur mbahet mbledhja e ardhshme e qeverive shqiptare

më 2.2019 - OraInfo

Mbledhja e ardhshme e qeverive shqiptare do të mbahet në muajin maj. Në nëntorin e vitit që po lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë mes Qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë. Tani është caktuar që...

Mbledhja e ardhshme e qeverive shqiptare do të mbahet në maj

më 2.2019 - Lajmi.net

Në nëntorin e vitit që po lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë mes Qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë. Tani është caktuar që mbledhja e radhës të mbahet në maj në qytetin e Shkodrës. Kujtojmë...

Mbledhja e ardhshme e përbashkët e qeverive Kosovë-Shqipëri do të mbahet në maj

më 2.2019 - Tetova Sot

Në nëntorin e vitit që e lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë e përbashkët mes Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë. Tani është caktuar që mbledhja e radhës të mbahet në maj në qytetin e Shkodrës,...

Mbledhja e ardhshme e qeverive shqiptare do të mbahet në maj

më 2.2019 - Infokusi

Në nëntorin e vitit që e lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë mes Qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë. Tani është caktuar që mbledhja e radhës të mbahet në maj në qytetin e Shkodrës. Kujtojmë se...

Caktohet mbledhja e radhës e dy qeverive shqiptare

më 2.2019 - Gazeta Observer

Në nëntorin e vitit që po lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë mes Qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë. Tani është caktuar se në maj do të mbahet mbledhja e radhës në qytetin e Shkodrës. Kujtojmë...

Mbledhja e ardhshme e përbashkët e qeverive Kosovë-Shqipëri do të mbahet në maj

më 2.2019 - Arbresh

Në nëntorin e vitit që e lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë e përbashkët mes Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë. Tani është caktuar që mbledhja e radhës të mbahet në maj në qytetin e Shkodrës,...

Mbledhja e ardhshme e përbashkët e qeverive Kosovë-Shqipëri do të mbahet në maj

më 2.2019 - Sovrani

Në nëntorin e vitit që e lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë e përbashkët mes Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë. Tani është caktuar që mbledhja e radhës të mbahet në maj në qytetin e Shkodrës,...

Qeveritë shqiptare mblidhen sërish në maj

më 2.2019 - Periskopi

Në nëntorin e vitit që po lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë mes Qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë. Tani është caktuar se në maj do të mbahet mbledhja e radhës në qytetin e Shkodrës, njofton...

Mbledhja e ardhshme e qeverive shqiptare do të mbahet në maj

më 2.2019 - Gazeta Monitor

Në nëntorin e vitit që e lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë mes Qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë. Tani është caktuar që mbledhja e radhës të mbahet në maj në qytetin e Shkodrës. Kujtojmë se...

Caktohet muaji se kur do të mbahet mbledhja e dy qeverive shqiptare

më 2.2019 - Insajderi

Tani është caktuar se në maj do të mbahet mbledhja e radhës në qytetin e Shkodrës. Kujtojmë se për herë të parë, dy qeveritë u takuan më 11 janar të vitit 2014, pas çka kanë realizuar edhe takime të tjera...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK