http://kariera.mk

Ligji i koncesioneve ndryshon në korrik

para 6 muajve - Shekulli

Agron Shehaj, Deputet i PD Ndryshimet janë thjesht një instrument për të vjedhur Albana Shkurta, Zv/ministre e Financave Eliminohet iniciativa nga një operator privat për kontrata koncesionare Florion...

Koncesionet ndryshojnë në korrik. Opozita kërkon ndalimin e menjëhershëm

para 6 muajve - Top Channel

Ndryshimi i ligjit për koncesionet i cili ndalon nga 1 korriku dhënien e kontratave të Partneritetit Publik Privat në infrastrukturë me propozim të pakërkuar, kaloi hapin e parë duke u votuar nga mazhoranca...

Ndryshon në korrik ligji për koncesionet, opozita kërkon ndalimin e menjëhershëm

para 6 muajve - Java News

Ndryshimi i ligjit për koncesionet i cili ndalon nga 1 korriku dhënien e kontratave të Partneritetit Publik Privat në infrastrukturë me propozim të pakërkuar, kaloi hapin e parë duke u votuar nga mazhoranca...

Ndryshimet ligjore për koncesionet, hiqen propozimet e pakërkuara

para 6 muajve - 24 ore

Nga 1 korriku i këtij viti nuk do të lejohen më kontratat e Partneritetit Publik Privat (PPP) të pakërkuara, përveçse në porte, aeroporte, për prodhimin dhe shpërndarjen e energjisë elektrike, energjisë...

“Do vazhdoni të vidhni”, deputeti i PD “zbulon” koncesionin e ri

para 6 muajve - BalkanWeb

Në mbledhjen e sotme të Komisionit të Veprimtarisë Prodhuese është diskutuar për ndryshimin e pr/ligjit për Koncesionet dhe PPP. Opozitarët kanë qenë ata që kanë ngritur dyshime, ndërsa mes tyre deputeti...

“Do vazhdoni të vidhni”, deputeti i PD zbulon koncesionin e ri: 70 mln euro për 16 km rrugë (DEBATI I PLOTË)

para 6 muajve - Sot News

Në mbledhjen e sotme të Komisionit të Veprimtarisë Prodhuese është diskutuar për ndryshimin e pr/ligjit për Koncesionet dhe PPP. Opozitarët kanë qenë ata që kanë ngritur dyshime, ndërsa mes tyre deputeti...

“Do vazhdoni të vidhni”, deputeti i PD “zbulon” koncesionin e ri

para 6 muajve - Koha Jone

Në mbledhjen e sotme të Komisionit të Veprimtarisë Prodhuese është diskutuar për ndryshimin e pr/ligjit për Koncesionet dhe PPP. Opozitarët kanë qenë ata që kanë ngritur dyshime, ndërsa mes tyre deputeti...

Ndryshimi i ligjit për koncesionet, zv.ministrja: Nga 1 korriku, jo më kontrata PPP

para 6 muajve - Koha Jone

Në komisionin parlamentar të Veprimtarisë Prodhuese dhe Tregtisë është diskutuar ditën e sotme pr.i ri për koncesionet, në relacionin e të cilit parashikohen ndryshime të reja për kontratat me partneritet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK