http://kariera.mk

Haradinaj në Pejë: Prodhuesit vendorë e kanë mbështetjen e plotë

para 6 muajve - RTV 21

Gacaferri: Mbështetja e Qeverisë ndihmë e madhe Kryeministri Ramush Haradinaj u ka dhënë mbështetje prodhueseve, përpunuesve dhe kompanive të vendit. Gjatë një vizite në rajonin e Pejës, kryeministri Haradinaj...

Haradinaj: Më shumë përkrahje për prodhuesit vendor

para 6 muajve - Telegrafi

“Jemi përcaktuar që ky vit të jetë viti i ekonomisë, i prodhuesve, përpunuesve dhe kompanive të vendit, që atyre t’iu japim më shumë siguri, besim, e në raste të caktuara edhe përkrahje kur ka mundësi”,...

Haradinaj viziton bizneset në Pejë: Jemi përcaktuar që ky vit të jetë viti i ekonomisë

para 6 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një vizitë pune në kompaninë e prodhimeve nga druri ‘Gacaferi’ e cila ndodhet në Pejë. Ai ka thënë se Qeveria mbetet e përcaktuar që ky vit të...

Kryeministri Haradinaj viziton bizneset në Pejë

para 6 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një vizitë pune në kompaninë e prodhimeve nga druri ‘Gacaferi’ e cila ndodhet në Pejë. Që nga fillimi i këtij viti, kryeministri Haradinaj ka vizituar...

Kryeministri Haradinaj viziton kompaninë ‘Gacaferi’ në Pejë

para 6 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një vizitë pune në kompaninë e prodhimeve nga druri ‘Gacaferi’ e cila ndodhet në Pejë. Që nga fillimi i këtij viti, kryeministri Haradinaj ka vizituar...

Haradinaj: Jemi përcaktuar që prodhuesve të vendit t’iu japim më shumë përkrahje

para 6 muajve - Epoka e Re

“Jemi përcaktuar që ky vit të jetë viti i ekonomisë, i prodhuesve, përpunuesve dhe kompanive të vendit, që atyre t’iu japim më shumë siguri, besim, e në raste të caktuara edhe përkrahje kur ka mundësi”,...

Haradinaj viziton kompaninë “Gacaferi”, thotë se do të jenë afër prodhuesve vendës

para 6 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri Ramush Haradinaj sot ka zhvilluar një vizitë pune në kompaninë e prodhimeve nga druri “Gacaferi” në Pejë, raporton Ekonomia Online. Me këtë rast, kryeministri Haradinaj u prit nga pronari...

Haradinaj viziton kompaninë “Gacaferi”, thotë se do të jenë afër prodhuesve vendës

para 6 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri Ramush Haradinaj sot ka zhvilluar një vizitë pune në kompaninë e prodhimeve nga druri “Gacaferi” në Pejë, raporton Ekonomia Online. Me këtë rast, kryeministri Haradinaj u prit nga pronari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK