http://kariera.mk

Pas protestave masive në rrugë, opozita serbe bojkoton edhe kuvendin

para 6 muajve - GazetaBlic

Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur bojkotin e parlamentit, në shenjë solidariteti me protestat kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiç. Grup i partive opozitare, Aleanca për Serbinë, tha...

Pas protestave masive në rrugë, opozita serbe bojkoton kuvendin

para 6 muajve - GazetaBlic

Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur bojkotin e parlamentit, në shenjë solidariteti me protestat kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiç. Grup i partive opozitare, Aleanca për Serbinë, tha...

​Opozita në Serbi kundër Vuçiqit, bojkotojnë parlamentin

para 6 muajve - Gazeta Express

Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur bojkotin e parlamentit, në shenjë solidariteti me protestat kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiç. Grup i partive opozitare, Aleanca për Serbinë, tha...

​Opozita në Serbi kundër Vuçiqit, bojkotojnë parlamentin

para 6 muajve - Arbresh

Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur bojkotin e parlamentit, në shenjë solidariteti me protestat kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiç. Grup i partive opozitare, Aleanca për Serbinë, tha...

Opozita në Serbi bojkoton parlamentin

para 6 muajve - KosovaPress

Grup i partive opozitare, Aleanca për Serbinë, tha të hënën se ligjvënësit e saj nuk do të marrin pjesë në seancat parlamentare derisa të plotësohen kërkesat e protestuesve dhe "të krijohen kushte për...

Opozita në Serbi bojkoton Parlamentin

para 6 muajve - Koha.mk

Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare,...

Serbi, opozita bojkoton kuvendin

para 6 muajve - Alsat-M

Partitë opozitare serbe filluan të hënën të bojkotojnë seancat parlamentare, si protestë ndaj asaj që ato e shohin si qeverisje gjithnjë e më autoritare të presidentit Aleksandar Vuçiç dhe partisë së tij...

Serbi, opozita bojkoton Parlamentin

para 6 muajve - Alsat-M

Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare,...

Opozita në Serbi bojkoton Parlamentin

para 6 muajve - Portalb

Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, transmeton REL. Aleanca për Serbinë, grup...

Opozita në Serbi solidarizohet me protestuesit, bojkoton Parlamentin

para 6 muajve - Klan Kosova

Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare,...

Opozita në Serbi bojkoton Parlamentin

para 6 muajve - Zhurnal

Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare,...

Opozita në Serbi bojkoton Parlamentin

para 6 muajve - Kallxo

Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare,...

Serbi, opozita bojkoton kuvendin

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

Partitë opozitare serbe filluan të hënën të bojkotojnë seancat parlamentare, si protestë ndaj asaj që ato e shohin si qeverisje gjithnjë e më autoritare të presidentit Aleksandar Vuçiç dhe partisë së tij...

Opozita në Serbi bojkoton Parlamentin

para 6 muajve - Lajmi.net

Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare,...

Serbi, Opozita bojkoton Parlamentin

para 6 muajve - InfoMagazin

Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare,...

Opozita në Serbi bojkoton Parlamentin

para 6 muajve - Shenja

Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare,...

Opozita në Serbi bojkoton Parlamentin

para 6 muajve - KosovaPress

Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të hënën se ligjvënësit e saj nuk do të marrin pjesë në seancat parlamentare derisa kërkesat e protestuesve nuk përmbushen dhe “derisa nuk krijohen kushte...

Serbi: Opozita bojkoton Parlamentin

para 6 muajve - Arbresh

Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare,...

Serbët ia kthejnë shpinën Vuçiqit edhe në Kosovë, priten protestat e tyre!

para 6 muajve - Gazeta Observer

Mijëra serbë janë duke protestuar vazhdimisht rrugëve të Beogradit por edhe më gjerë në kërkim të largimit të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Protestuesit të cilët për më gjatë se 7 javë janë duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK