http://kariera.mk

Shpendi dorëzon padi në gjykatë

para 6 muajve - OraInfo

Shpend Ahmeti sot do të dërgojë një padi në Gjykatën Themelore të Prishtinë. Kreu i Komunës së Prishtinë, Shpend Ahmeti, ka paralajmëruar se sot do të dorëzojë një padi në Gjykatë. Nuk është bërë e ditur...

Shpend Ahmeti dorëzon padi në Gjykatë

para 6 muajve - Gazeta Express

Kreu i Komunës së Prishtinë, Shpend Ahmeti, sot pritet të dorëzojë një padi në Gjykatë. Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka paralajmëruar se sot do të dorëzojë një padi. Nuk është bërë...

Shpend Ahmeti dorëzon padi në Gjykatë

para 6 muajve - GazetaBlic

Kreu i Komunës së Prishtinë, Shpend Ahmeti, sot pritet të dorëzojë një padi në Gjykatë. Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka paralajmëruar se sot do të dorëzojë një padi, shkruan lajmi.net....

Shpend Ahmeti dorëzon padi në Gjykatë

para 6 muajve - Lajmi.net

Kreu i Komunës së Prishtinë, Shpend Ahmeti, sot pritet të dorëzojë një padi në Gjykatë. Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka paralajmëruar se sot do të dorëzojë një padi, shkruan lajmi.net....

Shpend Ahmeti dorëzon padi në Gjykatë

para 6 muajve - Infokusi

Kreu i Komunës së Prishtinë, Shpend Ahmeti, sot pritet të dorëzojë një padi në Gjykatë. Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka paralajmëruar se sot do të dorëzojë një padi, shkruan lajmi.net....

Shpend Ahmeti dorëzon padi në Gjykatë

para 6 muajve - Insajderi

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka paralajmëruar se sot do të dorëzojë një padi. Nuk është bërë e ditur se për çfarë padie apo kënd do ta padis i pari i Prishtinës mirëpo, Ahmeti me fillim...

Shpend Ahmeti dorëzon sot një padi në Pallatin e Drejtësisë

para 6 muajve - Arbresh

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, do të dorëzojë sot një padi në Pallatin e Drejtësisë. Nuk është bërë e ditur se ndaj kujt do të dorëzohet padia dhe për çfarë arsye. “Nesër (12 shkurt), në ora 10:00,...

Shpend Ahmeti nesër paditë Vetëvendosjen

para 6 muajve - Zhurnal

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se nesër do të dorëzojë padi në Pallatin e Drejtësisë ndaj ish-partisë së tij, Vetëvendosje. Komuna e Prishtinës paralajmëroi rastin duke treguar se padia...

Ahmeti nesër padit VV-në

para 6 muajve - Koha.net

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se nesër do të dorëzojë padi në Pallatin e Drejtësisë ndaj ish-partisë së tij, Vetëvendosje. Komuna e Prishtinës paralajmëroi rastin duke treguar se padia...

Ahmeti nesër padit VV-në

para 6 muajve - Infokusi

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se nesër do të dorëzojë padi në Pallatin e Drejtësisë ndaj ish-partisë së tij, Vetëvendosje, përcjell inFokus. Komuna e Prishtinës paralajmëroi rastin...

Shpend Ahmeti nesër paditë Vetëvendosjen

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se nesër do të dorëzojë padi në Pallatin e Drejtësisë ndaj ish-partisë së tij, Vetëvendosje. Komuna e Prishtinës paralajmëroi rastin duke treguar se padia...

Shpend Ahmeti nesër paditë Vetëvendosjen

para 6 muajve - Periskopi

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se nesër do të dorëzojë padi në Pallatin e Drejtësisë ndaj ish-partisë së tij, Vetëvendosje. Komuna e Prishtinës paralajmëroi rastin duke treguar se padia...

Ahmeti nesër padit VV-në

para 6 muajve - Gazeta Observer

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se nesër do të dorëzojë padi në Pallatin e Drejtësisë ndaj ish-partisë së tij, Vetëvendosje. Komuna e Prishtinës paralajmëroi rastin duke treguar se padia...

Shpend Ahmeti nesër dorëzon një padi në Pallatin e Drejtësisë

para 6 muajve - Insajderi

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, do të dorëzojë nesër një padi në Pallatin e Drejtësisë. Nuk është bërë e ditur se ndaj kujt do të dorëzohet padia dhe për çfarë arsye. “Nesër (12 shkurt), në ora 10:00,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK