http://kariera.mk

Pasojat e para të taksës

para 6 muajve - GazetaBlic

Shtetet e Bashkuara i kanë vënë në veprim masat e paralajmëruara për shkak të mospezullimit të taksës prej 100 për qind ndaj mallrave serbe. Pas mosdhënies së vizës kryeministrit Haradinaj për të udhëtuar...

Pasojat e taksës

para 6 muajve - Koha.net

Shtetet e Bashkuara i kanë vënë në veprim masat e paralajmëruara për shkak të mospezullimit të taksës prej 100 për qind ndaj mallrave serbe. Pas mosdhënies së vizës kryeministrit Haradinaj për të udhëtuar...

Pasojat e taksës

para 6 muajve - Gazeta Fjala

Shtetet e Bashkuara i kanë vënë në veprim masat e paralajmëruara për shkak të mospezullimit të taksës prej 100 për qind ndaj mallrave serbe. Pas mosdhënies së vizës kryeministrit Haradinaj për të udhëtuar...

Pasojat e taksës

para 6 muajve - Infokusi

Shtetet e Bashkuara i kanë vënë në veprim masat e paralajmëruara për shkak të mospezullimit të taksës prej 100 për qind ndaj mallrave serbe. Pas mosdhënies së vizës kryeministrit Haradinaj për të udhëtuar...

Pasojat e taksës

para 6 muajve - Ekonomia Online

Shtetet e Bashkuara i kanë vënë në veprim masat e paralajmëruara për shkak të mospezullimit të taksës prej 100 për qind ndaj mallrave serbe. Pas mosdhënies së vizës kryeministrit Haradinaj për të udhëtuar...

Në mungesë të Platformës, avancon opsioni i ndryshimit të kufijve

para 6 muajve - Koha.net

Këtë javë mbushet një muaj qëkur Delegacioni shtetëror kishte premtuar ta nxirrte Platformën e shtetit për dialogun me Serbinë. Por nuk e ka bërë këtë, derisa as tani nuk ka një datë se kur ky dokument...

Në mungesë të Platformës, avancon opsioni i ndryshimit të kufijve

para 6 muajve - Infokusi

Këtë javë mbushet një muaj qëkur Delegacioni shtetëror kishte premtuar ta nxirrte Platformën e shtetit për dialogun me Serbinë. Por nuk e ka bërë këtë, derisa as tani nuk ka një datë se kur ky dokument...

Në mungesë të Platformës, avancon opsioni i ndryshimit të kufijve

para 6 muajve - Arbresh

Këtë javë mbushet një muaj qëkur Delegacioni shtetëror kishte premtuar ta nxirrte Platformën e shtetit për dialogun me Serbinë. Por nuk e ka bërë këtë, derisa as tani nuk ka një datë se kur ky dokument...

Në mungesë të Platformës, avancon opsioni i ndryshimit të kufijve

para 6 muajve - Ekonomia Online

Këtë javë mbushet një muaj qëkur Delegacioni shtetëror kishte premtuar ta nxirrte Platformën e shtetit për dialogun me Serbinë. Por nuk e ka bërë këtë, derisa as tani nuk ka një datë se kur ky dokument...

Haradinaj paralajmëron masa për t’ia ruajtur kufijtë Kosovës

para 6 muajve - Koha.net

Presidenti Hashim Thaçi, të premten, nuk e ka elaboruar më shumë qëndrimin për “korrigjim të lehtë të kufirit” në jug të Serbisë dhe në veri të Kosovës, të cilin e ka shprehur këtë javë gjatë qëndrimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK