http://kariera.mk

Maduro i hap ushtrimet ushtarake

para 6 muajve - Arbresh

Presje Maduro i ka hapur ushtrimet ushtarake, llogaria e tij në Twitter është përplot fotografi dhe video nga ushtrimet. Në gati çdo tweet ai e lavdëron fuqinë e ushtrisë së Venezuelës dhe bën thirrje...

Frika nga një grusht shteti, Ushtria e Maduros nis stërvitjen

para 6 muajve - BalkanWeb

VENEZUELE Maduro ka dhënë sinjalizimet për startimin e “ushtrimeve ushtarake më të rëndësishme të Venezuelës në histori” Nicolas Maduro, e ka përshkruar trajnimin ushtarak si ‘më të rëndësishmin në historinë...

Ushtria e Maduros nis stërvitjen për t'i bërë ballë një grushti të mundshëm shteti

para 6 muajve - Gazeta Express

Maduro ka dhënë sinjalizimet për startimin e “ushtrimet ushtarake më të rëndësishme të Venezuelës në histori”. “Ne duhet të përgatisim për të mbrojtur sovranitetin integritetin territorial dhe pavarësinë ...

Ushtria e Maduros nis stërvitjen për t’i bërë ballë një grushti të mundshëm shteti

para 6 muajve - Tetova Sot

Maduro ka dhënë sinjalizimet për startimin e “ushtrimet ushtarake më të rëndësishme të Venezuelës në histori”. “Ne duhet të përgatisim për të mbrojtur sovranitetin integritetin territorial dhe pavarësinë ...

Ushtria e Maduros nis stërvitjet

para 6 muajve - Arbresh

Maduro ka dhënë sinjalizimet për startimin e “ushtrimet ushtarake më të rëndësishme të Venezuelës në histori”. “Ne duhet të përgatisim për të mbrojtur sovranitetin integritetin territorial dhe pavarësinë...

Ushtria e Maduros nis stërvitjet

para 6 muajve - Arbresh

Maduro ka dhënë sinjalizimet për startimin e “ushtrimet ushtarake më të rëndësishme të Venezuelës në histori”. “Ne duhet të përgatisim për të mbrojtur sovranitetin integritetin territorial dhe pavarësinë...

Guaido: bllokimi i ndihmave, “krim ndaj njerëzimit”

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

Juan Guaido, i njohur nga Shtetet e Bashkuara dhe 50 vende të tjera si Presidenti i përkohshëm i Venezuelës, paralajmëroi ushtrinë se moslejimi i hyrjes në vend të ndihmave humanitare është “një krim ndaj...

Maduro tregon fuqinë e tij, nis “stërvitjet më të mëdha ushtarake në historinë e Venezuelës”

para 6 muajve - Telegrafi

Presidenti i Venezuelës Nicolas Maduro ka nisur atë që ai pretendon të jenë stërvitjet më të mëdha ushtarake në historinë e vendit. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Maduro po përballet me një...

Maduro ka nisur një manovër të madhe ushtarake në Venezuelë

para 6 muajve - Portalb

Presidenti i Venezuelës, Nicolas Maduro urdhëroi nisjen e një manovre ushtarake të cilën e vlerësoi si më të rëndësishmen në historinë e vendit, e cila aktualisht është goditur nga një krizë e thellë politike,...

Maduro tregon ‘dhëmbët’, nis një manovër të madhe ushtarake në Venezuelë

para 6 muajve - Gazeta e re

Presidenti i Venezuelës, Nicolas Maduro urdhëroi nisjen e një manovre ushtarake të cilën e vlerësoi si më të rëndësishmen në historinë e vendit, e cila aktualisht është goditur nga një krizë e thellë politike....

Maduro i hap ushtrimet ushtarake

para 6 muajve - Insajderi

Presje Maduro i ka hapur ushtrimet ushtarake, llogaria e tij në Twitter është përplot fotografi dhe video nga ushtrimet. Në gati çdo tweet ai e lavdëron fuqinë e ushtrisë së Venezuelës dhe bën thirrje...

Maduro tregon “muskujt”: nis një manovër të madhe ushtarake në mes të krizës

para 6 muajve - Te Sheshi

Stërvitjet ushtarake në shkallë të gjerë në Venezuelë, të cilat po mbahen në historinë 200-vjeçare të vendit, do të vazhdojnë deri më 15 shkurt. “Ne duhet të përgatitemi për ta mbrojtur sovranitetin, integritetin...

“Duhet të përgatitemi për mbrojtjen e sovranitetit”, Maduro nis një manovër të madhe ushtarake

para 6 muajve - Gazeta Tema

Presidenti i Venezuelës, Nicolas Maduro urdhëroi nisjen e një manovre ushtarake të cilën e vlerësoi si më të rëndësishmen në historinë e vendit, e cila aktualisht është goditur nga një krizë e thellë politike,...

Maduro urdhëron një manovër të madhe ushtarake në Venezuelë

para 6 muajve - Shenja

Presidenti i Venezuelës, Nicolas Maduro urdhëroi nisjen e një manovre ushtarake të cilën e vlerësoi si më të rëndësishmen në historinë e vendit, e cila aktualisht është goditur nga një krizë e thellë politike,...

Venezuela refuzon ndihmën nga SHBA

para 6 muajve - TelegrafiMk

Venzuela tashmë refuzon edhe ndihmën nga jashtë, paçka se është në një krizë humanitare Venzuela tashmë refuzon edhe ndihmën nga jashtë, paçka se është në një krizë humanitare. Qeveria e drejtuar nga Nicolas...

Presidenti i Bolivisë, Evo Morales i dënoi deklaratat e kreut të opozitës në Venezuelë

para 6 muajve - Portalb

Presidenti i Bolivisë, Evo Morales ka dënuar deklaratat e udhëheqësit të opozitës së Venezuelës dhe presidentit të përkohshëm të vetëshpallur të vendit Juan Guaido për ndërhyrje të mundshme ushtarake amerikane...

Presidenti i Bolivisë, Evo Morales dënoi deklaratat e kreut të opozitës në Venezuelë

para 6 muajve - Portalb

Presidenti i Bolivisë, Evo Morales ka dënuar deklaratat e udhëheqësit të opozitës së Venezuelës dhe presidentit të përkohshëm të vetëshpallur të vendit Juan Guaido për ndërhyrje të mundshme ushtarake amerikane...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK