http://kariera.mk

Vazhdon gjykimi për “Target – Fortesa”

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 shkurt - Në Gjykatën Penale në Shkup për sot është caktuar seanca e re për lëndën “Target-Fortesa” e Prokurorisë Speciale publike, e cila ka të bëjë me përcjelljen joligjore të komunikimeve në...

Vazhdon gjykimi për “Target – Fortesa”

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 shkurt – Në Gjykatën Penale në Shkup për sot është caktuar seanca e re për lëndën “TargetFortesa” e Prokurorisë Speciale publike, e cila ka të bëjë me përcjelljen joligjore të komunikimeve në...

Vazhdon gjykimi për rastin “Target” dhe “Fortesa”

para 6 muajve - Aktuale

Në Gjykatën Penale në Shkup për sot është caktuar seanca e re për lëndën “Target-Fortesa” e Prokurorisë Speciale publike, e cila ka të bëjë me përcjelljen joligjore të komunikimeve në periudhën nga viti...

Vazhdon gjykimi për rastin “Shënjestra-Fortesa”

para 6 muajve - Telegrafi

Në Gjykatën Penale sot do të vazhdojë gjykimi për rastin e PSP-së “Shënjestra-Fortesa”, i cili ka të bëjë me përgjimet e paligjshme që janë bërë në periudhën prej vitit 2008 deri 2015. Në seancën e kaluar...

Vazhdon gjykimi për rastin ‘Target’ dhe ‘Fortesa’

para 6 muajve - Alsat-M

Në Gjykatën Penale në Shkup për sot është caktuar seanca e re për lëndën “Target-Fortesa” e Prokurorisë Speciale publike, e cila ka të bëjë me përcjelljen joligjore të komunikimeve në periudhën nga viti...

Vazhdon gjykimi për rastin ‘Target’ dhe ‘Fortesa’

para 6 muajve - Tetova Sot

Në Gjykatën Penale në Shkup për sot është caktuar seanca e re për lëndën “Target-Fortesa” e Prokurorisë Speciale publike, e cila ka të bëjë me përcjelljen joligjore të komunikimeve në periudhën nga viti...

VAZHDON GJYKIMI PËR RASTIN ‘TARGET’ DHE ‘FORTESA’

para 6 muajve - Flaka

Në Gjykatën Penale në Shkup për sot është caktuar seanca e re për lëndën “Target-Fortesa” e Prokurorisë Speciale publike, e cila ka të bëjë me përcjelljen joligjore të komunikimeve në periudhën nga viti...

Vazhdon gjykimi për rastin ‘Target’ dhe ‘Fortesa’

para 6 muajve - Shenja

Në Gjykatën Penale në Shkup për sot është caktuar seanca e re për lëndën “Target-Fortesa” e Prokurorisë Speciale publike, e cila ka të bëjë me përcjelljen joligjore të komunikimeve në periudhën nga viti...

Vazhdon gjykimi për rastin ‘Target’ dhe ‘Fortesa’

para 6 muajve - InfoMagazin

Në Gjykatën Penale në Shkup për sot është caktuar seanca e re për lëndën “Target-Fortesa” e Prokurorisë Speciale publike, e cila ka të bëjë me përcjelljen joligjore të komunikimeve në periudhën nga viti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK