http://kariera.mk

Indi, 17 të vdekur nga zjarri në një hotel

para 6 muajve - Alsat-M

Të paktën 17 persona kanë humbur jetën dhe shtatë të tjerë janë lënduar si pasojë e zjarrit që ka shpërthyer në një hotel në perëndim të New Delhit. Zjarri ka shpërthyer në hotelin pesëkatësh Arpit Palace...

Zjarr në një hotel në New Dehli, 17 të vdekur dhe 4 të plagosur

para 6 muajve - Zhurnal

17 persona kanë vdekur dhe katër të tjerë janë plagosur, për shkak të një zjarri të rënë në një hotel në pjesën perëndimore të Neë Dehlit. Zjarri ka rënë këtë mëngjes në Arpit Palace, një strukturë katër...

Zjarr në një hotel në New Dehli, 17 të vdekur dhe 4 të plagosur

para 6 muajve - BalkanWeb

17 persona kanë vdekur dhe katër të tjerë janë plagosur, për shkak të një zjarri të rënë në një hotel në pjesën perëndimore të Neë Dehlit. Zjarri ka rënë këtë mëngjes në Arpit Palace, një strukturë katër...

Së paku 17 persona kanë vdekur nga zjarri në një hotel në Indi

para 6 muajve - Portalb

Policia në Nju Delhi tha se së paku 17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në pjesën perëndimore të kryeqytetit. Zëdhënësi i policisë, Mandeep Singh Randhawa, tha se së paku katër të tjerë...

17 të vdekur nga zjarri në një hotel

para 6 muajve - RTV 21

Në njërin prej hoteleve në Indi ka ndodhur një fatkeqësi Sipas Policisë së New Delhi së paku 17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në pjesën perëndimore të kryeqytetit. Ndërsa, zjarrfikësit...

Zjarr në New Delhi, 17 të vdekur nga tragjedia gjatë një ceremonie martesore

para 6 muajve - Koha.net

Së paku 17 persona kanë vdekur, si pasojë e një zjarri që ka përfshirë një hotel në New Delhi të Indisë, duke rritur dyshime të reja për standardet e sigurisë që i ofrojnë hotelet më pak të frekuentuara....

Së paku 17 të vdekur nga zjarri në një hotel në Indi

para 6 muajve - Lajmi.net

Policia në Nju Delhi tha se së paku 17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në pjesën perëndimore të kryeqytetit. Zëdhënësi i policisë, Mandeep Singh Randhawa, tha se së paku katër të tjerë...

Zjarr në një hotel në Indi, 17 të vdekur

para 6 muajve - Klan Kosova

Të paktën 17 persona kanë vdekur pas një zjarri  që shpërtheu në një hotel në qendër të kryeqytetit indian, Nju Delhi. Zjarri shpërtheu mëngjesin e së martës në hotelin “Arpit palace” në Karol Bagh, një...

Së paku 17 të vdekur nga zjarri në një hotel në Indi

para 6 muajve - Telegrafi

Policia në Nju Delhi tha se së paku 17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në pjesën perëndimore të kryeqytetit. Zëdhënësi i policisë, Mandeep Singh Randhawa, tha se së paku katër të tjerë...

Hoteli përfshihet nga flakët, vdesin 17 persona

para 6 muajve - Vizion Plus

Policia në Nju Delhi tha se së paku 17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në pjesën perëndimore të kryeqytetit. Zëdhënësi i policisë, Mandeep Singh Randhawa, tha se së paku katër të tjerë...

Së paku 17 të vdekur nga zjarri në një hotel në Indi

para 6 muajve - Gazeta Express

Policia në Nju Delhi tha se së paku 17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në pjesën perëndimore të kryeqytetit. Zëdhënësi i policisë, Mandeep Singh Randhawa, tha se së paku katër të tjerë...

Së paku 17 të vdekur nga zjarri në një hotel në Indi

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Policia në Nju Delhi tha se së paku 17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në pjesën perëndimore të kryeqytetit. Zëdhënësi i policisë, Mandeep Singh Randhawa, tha se së paku katër të tjerë...

Zjarr në një hotel në New Dehli, 17 të vdekur dhe 4 të plagosur

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Policemen and others stand at the spot after an early morning fire at the Arpit Palace Hotel killed more than a dozen people in the Karol Bagh neighborhood of New Delhi, India, Tuesday, Feb.12, 2019. (ANSA/AP...

Zjarr në një hotel në Indi, 17 të vdekur

para 6 muajve - Ekonomia Online

Të paktën 17 persona kanë vdekur pas një zjarri që shpërtheu në një hotel në qendër të kryeqytetit indian, Nju Delhi. Zjarri shpërtheu mëngjesin e së martës në hotelin “Arpit palace” në Karol Bagh, një...

17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në Indi

para 6 muajve - Arbresh

Policia në Nju Delhi tha se së paku 17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në pjesën perëndimore të kryeqytetit. Zëdhënësi i policisë, Mandeep Singh Randhawa, tha se së paku katër të tjerë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK