http://kariera.mk

PSP: Kamçev dhe Mijalkov kanë pastruar paratë nëpër “ofshor” kompani

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 shkurt - PSP ka vazhduar me zbulimin e detajeve në rastin “Imperia” ku të akuzuar janë ish-shefi I DSK-së Sasho Mijallkov dhe biznesmeni Orce Kamçev. Pas tre muajve hetim, PSP ka arritur të sigurojë...

Specialja zbulon skemën e larjes së parave nga Mijallkovi…

para 6 muajve - Ina

Prokuroria Speciale Publike forcon hetimet rreth Orçe Kamçevit dhe Sasho Mijallkovit për lëndën e PSP-së “Perandoria”. Pas tre muaj hetime, PSP zbulon se ka një numër të madh të dëshmive materiale, disa...

Kamçev dhe Mijalkov kanë pastruar paratë nëpër “ofshor” kompani

para 6 muajve - Shprehja.com

PSP ka vazhduar me zbulimin e detajeve në rastin “Imperia” ku të akuzuar janë ish-shefi I DSK-së Sasho Mijallkov dhe biznesmeni Orce Kamçev. Pas tre muajve hetim, PSP ka arritur të sigurojë një numër të...

Kamçev dhe Mijalkov kanë pastruar paratë nëpër “ofshor” kompani

para 6 muajve - Ina

PSP ka vazhduar me zbulimin e detajeve në rastin “Imperia” ku të akuzuar janë ish-shefi I DSK-së Sasho Mijallkov dhe biznesmeni Orce Kamçev. Pas tre muajve hetim, PSP ka arritur të sigurojë një numër të...

PSP: Kamçev dhe Mijalkov kanë pastruar paratë nëpër “ofshor” kompani

para 6 muajve - Alsat-M

PSP ka vazhduar me zbulimin e detajeve në rastin “Imperia” ku të akuzuar janë ish-shefi I DSK-së Sasho Mijallkov dhe biznesmeni Orce Kamçev. Pas tre muajve hetim, PSP ka arritur të sigurojë një numër të...

PSP: Në qendër të hetimeve janë 15 kompani të cilat janë themeluar ose janë në pronësi të kompanive të huaja

para 6 muajve - Telegrafi

Prokuroria Speciale Publike forcon hetimet rreth Orçe Kamçevit dhe Sasho Mijallkovit për lëndën e PSP-së “Perandoria”, përcjell Telegrafi Maqedoni. Pas tre muaj hetime, PSP zbulon se ka një numër të madh...

PSP: Kamçev dhe Mijalkov kanë pastruar paratë nëpër “ofshor” kompani

para 6 muajve - Tetova Sot

PSP ka vazhduar me zbulimin e detajeve në rastin “Imperia” ku të akuzuar janë ish-shefi I DSK-së Sasho Mijallkov dhe biznesmeni Orce Kamçev. Pas tre muajve hetim, PSP ka arritur të sigurojë një numër të...

PSP: Kamçev dhe Mijalkov kanë pastruar paratë nëpër “ofshor” kompani

para 6 muajve - InfoShqip

PSP ka vazhduar me zbulimin e detajeve në rastin “Imperia” ku të akuzuar janë ish-shefi I DSK-së Sasho Mijallkov dhe biznesmeni Orce Kamçev. Pas tre muajve hetim, PSP ka arritur të sigurojë një numër të...

PSP: Kamçev dhe Mijalkov kanë pastruar paratë nëpër “ofshor” kompani

para 6 muajve - Flaka

PSP ka vazhduar me zbulimin e detajeve në rastin “Imperia” ku të akuzuar janë ish-shefi I DSK-së Sasho Mijallkov dhe biznesmeni Orce Kamçev. Pas tre muajve hetim, PSP ka arritur të sigurojë një numër të...

PSP: Kamçev dhe Mijalkov kanë pastruar paratë nëpër “ofshor” kompani

para 6 muajve - Lajm

PSP ka vazhduar me zbulimin e detajeve në rastin “Imperia” ku të akuzuar janë ish-shefi I DSK-së Sasho Mijallkov dhe biznesmeni Orce Kamçev. Pas tre muajve hetim, PSP ka arritur të sigurojë një numër të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK