http://kariera.mk

Njofton OSHEE, disa zona të Tiranës pa energji elektrike

më 2.2019 - Shekulli

Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se gjatë ditës së sotme në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Në kabinën “Hawai 1” që furnizohet nga fideri 324...

Punimet në rrjet, ja zonat e Tiranës që mbeten sot pa energji

më 2.2019 - BalkanWeb

Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se gjatë ditës së sotme në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Në kabinën “Hawai 1” që furnizohet nga fideri 324...

Punimet në rrjet, ja zonat e Tiranës që mbeten sot pa energji

më 2.2019 - Koha Jone

Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se gjatë ditës së sotme në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Në kabinën “Hawai 1” që furnizohet nga fideri 324...

Tirana pa drita – OSHEE: Ja zonat që do të mbetën pa energji elektrike ditën e nesërme

më 2.2019 - Koha Jone

Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se gjatë ditës së nesërme në disa zona të Tiranës do të shkëputet energjia elektrike. Në kabinën “Hawai 1” që furnizohet nga fideri 324 I nënstacionit...

Tiranë, punimet në rrjet, zonat që mbeten sot pa energji

më 2.2019 - Java News

Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se gjatë ditës së sotme në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Në kabinën “Hawai 1” që furnizohet nga fideri 324...

Këto zona të Tiranës sot do të mbeten pa energji

më 2.2019 - Gazeta Express

Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se gjatë ditës së sotme në disa zona të Tiranës do të shkëputet energjia elektrike. Në kabinën “Hawai 1” që furnizohet nga fideri 324 I nënstacionit...

Ndërhyrjet në rrjet, ja zonat pa energji sot në Tiranë

më 2.2019 - LajmiFundit

Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se gjatë ditës së sotme në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Në kabinën “Haëai 1” që furnizohet nga fideri 324...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK