http://kariera.mk

VMRO-DPMNE: Është alarmante gjendja në shëndetësi, pushteti nuk ndërmerr asgjë

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 shkurt - LSDM-ja ka frikë nga populli dhe për këtë ikë nga zgjedhjet. LSDM-ja e di se do të humbasë për shkak të të gjitha politikave antishtetërore të cilat i kanë zbatuar dy vitet e fundit...

VMRO-DPMNE: Gjendja në shëndetësi është alarmante

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 shkurt – LSDM-ja ka frikë nga populli dhe për këtë ikë nga zgjedhjet. LSDM-ja e di se do të humbasë për shkak të të gjitha politikave antishtetërore të cilat i kanë zbatuar dy vitet e fundit...

VMRO-DPMNE: Është alarmante gjendja në shëndetësi, pushteti nuk ndërmerr asgjë

para 6 muajve - Fakti Ditor

– LSDM-ja ka frikë nga populli dhe për këtë ikë nga zgjedhjet. LSDM-ja e di se do të humbasë për shkak të të gjitha politikave antishtetërore të cilat i kanë zbatuar dy vitet e fundit me të cilat e kanë...

Ndryshimi i emrit, Greqia ia dërgon notën verbale Maqedonisë

para 6 muajve - Flaka

Greqia do t’i dërgojë Shkupit notë verbale me të cilën do të informojë se ka ratifikuar Marrëveshjen e Prespës dhe Protokollin për anëtarësim të Maqedonisë në NATO. Më pas radha i mbetet Maqedonisë. Qeveria,...

VMRO-ja nuk heq dorë nga zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para 6 muajve - Tetova Sot

VMRO-DPMNE-ja nuk heq dorë nga zgjedhjet e parakohshme parlamentare, nga kjo partie dhe njëherë i kanë bërë thirrje LSDM-së që të marr guximin dhe të del në zgjedhje të përballet me qytetrët. Nga kjo parti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK