http://kariera.mk

Një kënd lojërash çdo muaj, kësaj here fati i buzëqeshi fëmijëve të bllokut “Lule Bore” në Njësinë 11

para 6 muajve - Koha Jone

Tiranës do i shtohet një kënd lojërash për fëmijë çdo muaj. Ndaj në përmbushje të këtij zotimi Bashkia e Tiranës ka nisur punën për ndërtimin e një tjetër hapësire që do ti kushtohet kryesisht fëmijëve,...

Një kënd lojërash çdo muaj, kësaj here fati i buzëqeshi fëmijëve të bllokut “Lule Bore” në Njësinë 11

para 6 muajve - Lexo

Tiranës do i shtohet një kënd lojërash për fëmijë çdo muaj. Ndaj në përmbushje të këtij zotimi Bashkia e Tiranës ka nisur punën për ndërtimin e një tjetër hapësire që do ti kushtohet kryesisht fëmijëve,...

Blloku “Lule Bore” në Njësinë 11 me kënd të ri lojërash dhe hapesire rekreative

para 6 muajve - Vizion Plus

Bashkia e Tiranës ka nisur punën për ndërtimin e një tjetër hapësire që do ti kushtohet kryesisht fëmijëve, por pse jo edhe më të rriturve. Këte here investimi eshte zhvendosur ne bllokun e  banimit përgjatë...

Një kënd lojërash çdo muaj, kësaj here fati i buzëqeshi fëmijëve të bllokut “Lule Bore” në Njësinë 11

para 6 muajve - Java News

Tiranës do i shtohet një kënd lojërash për fëmijë çdo muaj. Ndaj në përmbushje të këtij zotimi Bashkia e Tiranës ka nisur punën për ndërtimin e një tjetër hapësire që do ti kushtohet kryesisht fëmijëve,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK